Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie o pokazywaniu sportu, bez obecości w nc+ i CP taki sportowy kanał piłkarski czy jakikolwiek JEST SKAZANY NA ZAGŁADĘ I UPADEK.

 

Zawsze pozostają tunerki/karty za grosze tylko na te 2 kanały (ew. jakaś mini-paczka, Viacom czy Discovery zawsze chętnie swoje kanały udostępnia, nie zapominajmy też o outsiderach typu Water Planet ;)). Sprzedając kartę na rok np. za 199 zł zarobią więcej niż od wieluu gniazdek. Chętni się znajdą, co pokazała TNK, albo telewizja mobilna Polsatu - ludzie płacą za to co mogą oglądać bezpłatnie naziemnie i 5 innych kanałów ;). Oczywiście TimesSquare czy inni twardogłowi będa marudzić, no ale wszystkich się nie uszczęśliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja stawiam, że nc+ zrobi na tym złoty interes. Nie płacą za prawa i komentatorów, a i tak niedługo pewnie te ligi poprzez 11 będą w ich ofercie :) Zmierzam do tego, że nie stracą abo a koszty obniżą w znacznym stopniu.

 

Tak, z pewnością Eleven jeszcze dopłaci nc+ za to by mogli mieć ich w swojej cudownej platformie :) wiadomo że trzeba będzie słono zapłacić by mieć ich u siebie te prawa nie kosztują złotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie rywalizacja? Bez nc+ i CP nie będzie żadnej rywalizacji, te platformy są KLUCZOWE do sukcesu. Sam net i kablówki to nie w tym kraju.

Rozumiem,że uważasz,że może być zmowa dla wyeliminowania konkurenta z rynku. Tylko póki co to na fakcie zaistnienia Eleven traci NC+ . Myślę,że w interesie CP jest dołączenie kanałów Eleven. Jak NC+ to dobrze rozegra to może jeszcze zarobić oferując w wysokich pakietach lub dodatkowo płatny Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ten kanał w CP? Ja nie widzę jakoś.. to tak im zależy i nie włączają?? I nie uważam, że jest jakakolwiek zmowa. Być może po prostu obie platformy uznały, że im się włączanie tego kanału nie opłaca bo np. za drogo.. nie wiem, cokolwiek. Wiem, że kanału w tv nie ma i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kanał wystartował 12 dni temu, drugi wystartuje za 8 dni. To dość krótki okres, myślę,że w interesie abonentów CP jest jak najszybsze dołączenie tych kanałów- może wraz z startem 2 kanału?? A zresztą to mnie nie dotyczy- bo nie jestem abonentem ani NC+, CP, kablówki. Mają beznadziejny stream, którego mój net nie udźwignie, więc nawet gdybym w przyszłości chciał im płacić to lipa i nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, jak "marudy"! Nie uda się! Nie da rady! Że zbankrutują. A tymczasem biorą całą pulę?! Nie na rok, tylko na okresy czteroletnie.

To Polsat przetrwa, bo nie ma i nigdy nie miał nic do stracenia. Zaś nad nc+ wiszą czarne chmury.

I jak już wszystko będzie rozstrzygnięte to, jak pisałem wcześniej, zmiękną i zdanie zmienią?!

Bat w postaci odchodzących abonentów może się okazać bardzo bolesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojękiwania fanbojów Canal_ wygladają coraz żałośniej....piłka ręczna . Pada mit o tzw. ogladalności jako wyznacznika starań o prawa sportowe. Kasa misie, kasa a nie wy liczycie się dla korporacji.

Szkoda, że [beep]y piszą takie teksty...cytuję: "Na razie kupili tylko prawa do lig włoskiej i francuskiej. Pozostałe prawa, o których informowano okazały się oszustwem(F1, LM piłkarzy ręcznych itd.).

stając się zwykłymi pieniaczami. I jeszcze mają urojenia o "poziomie" wnoszonym do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdze że nie ma się czym podniecać . Eleven Stream Network (to chyba bardziej prawdziwa nazwa) na razie jest w necie ,a prawda jest taka, żeby zaistnieć to muszą pojawić się u największych.

Ja tez jestem za konkurencja ale nie za wszelką cenę, żeby piać z zachwytu mad kanałem którego nie ma.W necie to sobie mogą odpalać i 8 kanałów. Czekamy na transmisje w TV a wtedy możemy podgadać, co oni prezentują, jaką mają ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie pokażę, ale ciągle uważam, że nc+ na tym wygra, bo:

- ilu abo już przedłużyło umowy nie mają nawet świadomości, że Serie A i Ligue 1 czy ręczna wypadły ?

- koszty obniżyli znacznie nie wykupując praw

- Eleven w necie wymięknie i pewnie niedługo pojawi się w nc+ (na pewno nc+ mniej wyda na włączenie Elevena niż na prawa)

- identyczny interes został ubity z Eurosport2, prawa kupili pewnie za mniejszą kasę i co, że nie mają dwóch meczy? Odchodzą abo? Nie, bo główny kontent jest w nc+

 

Natomiast głosy, że nad nc+ wiszą czarne chmury, bo Eleven połyka prawa - bzdura, ten kanał będzie w nc+ szybciej niż myślicie :) Jedni i drudzy będą zadowoleni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program do końca przyszłego tygodnia. BEZ LIGI HISZPAŃSKIEJ. Z włoskiej 3 mecze, pewnie 4-ty w Eleven Sports. Z francuskiej 2 spotkania. Pewnie coś się na Eleven Sports zmieści jeszcze.

 

I pytanie - ciekawe gdzie niby oni mieliby wsadzić La Ligę!? Zobaczcie sami.

 

http://elevensportsnetwork.pl/program-telewizyjny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to tak jest! Skoro w necie IPLA sobie radzi, to i oni sobie poradzą. Początki bywają trudne i nikt też nie mówi, że będzie za darmo. Doświadczenie podpowiada, że co zostało opłacone, to działa. Dziś obraz z YouTube rzuca się na telewizor i gra.

Zatem o co biega. To też będzie wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację bogdan425. Ipla dobrze sobie radzi, podobnie jak wspomniana wcześniej http://www.laola1.tv/ , która działa tylko w necie. Można na niej było obejrzeć niektóre mecze naszych drużyn w eliminacjach ligi europy. A jak wiadomo nie było ich w naszych sportowych TV. Podobnie może działać Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, jak "marudy"! Nie uda się! Nie da rady! Że zbankrutują. A tymczasem biorą całą pulę?! Nie na rok, tylko na okresy czteroletnie.

To Polsat przetrwa, bo nie ma i nigdy nie miał nic do stracenia. Zaś nad nc+ wiszą czarne chmury.

I jak już wszystko będzie rozstrzygnięte to, jak pisałem wcześniej, zmiękną i zdanie zmienią?!

Bat w postaci odchodzących abonentów może się okazać bardzo bolesny.

Moim zdaniem najbardziej na tym straci stacja która chyba najwięcej na Elevenie straciła od strony załogi czyli Sportklub który to mimo dobrych praw ma bardzo mizerny zasięg. Nie zdziwię się że zrobią jak Orange Sport kiedyś czyli zlikwidują drugi kanał (w tym przypadku Fightklub) by mieć dostępność w obu platformach satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program do końca przyszłego tygodnia. BEZ LIGI HISZPAŃSKIEJ. Z włoskiej 3 mecze, pewnie 4-ty w Eleven Sports. Z francuskiej 2 spotkania. Pewnie coś się na Eleven Sports zmieści jeszcze.

 

I pytanie - ciekawe gdzie niby oni mieliby wsadzić La Ligę!? Zobaczcie sami.

 

http://elevensportsnetwork.pl/program-telewizyjny/

 

Już mi się wymiotować chce od jęczenia przeciwników Eleven. Kto powiedział, że oni w tych dwóch kanałach mają pokazywać prawie wszystkie mecze ligi francuskiej/włoskiej/hiszpańskiej? Przecież wiadomo, że to jest niewykonalne. Pozostaje jeszcze liga belgijska i szkocka.

Chodzi o to, żeby pokazywać szlagiery, najciekawsze mecze z wszystkich dostępnych lig. Taki mecz Atalanta-Empoli obchodzi niewielu. Fajnie po prostu gdyby skróty tych mniej ciekawych spotkań pojawiały się w magazynach z danej ligi. Ja chcę mieć kanały wypełnione spotkaniami Juventusu, Romy, Anderlechtu, PSG, Barcelony, Realu czy Atletico. Trzeba stworzyć ramówkę uwzględniając najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program do końca przyszłego tygodnia. BEZ LIGI HISZPAŃSKIEJ. Z włoskiej 3 mecze, pewnie 4-ty w Eleven Sports. Z francuskiej 2 spotkania. Pewnie coś się na Eleven Sports zmieści jeszcze.

http://elevensportsnetwork.pl/program-telewizyjny/

C+ też ma program na 21 i 22 bez ligi hiszpańskiej, więc to nic nie znaczy.

No chyba, że wtedy takie ogórki grają, że po prostu nie chcą tego pokazywać.

Real i Barcelona grają 23 (niedziela), na ten dzień jeszcze nie ma programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland: SK miało dobre prawa na starcie - np. Bundesligę, teraz to jest niszowa oferta.. FightKlub jest ważniejszy dla nadawcy w tym momencie, co pokazuje chociazby wersja HD kanału ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...