Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie..oto Eleven,kanał który uszczęśliwia fanów ligue 1 i serie A pokazując mecze online( o szkockiej i belgijskiej nie wspomnę,bo dla mnie mogą nawet nie istnieć) .Nawet mi przez myśl nie chce przejść ,że La liga miała by być u nich.

Jak kiedyś sie ogarną ,to może być niezły kanał...ale w TV,jak w cywilizowanym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemow z scinami, kiedy bym nie wlaczyl stream to chodzi plynnie. Obawiam, ze jest to wina waszego internetu. Ktos wczesniej bardzo fajnie wyjasnil, dlaczego niektorzy maja lagi na 123123 mb/s necie

Proste : mecze piłkarskie oglądamy w tv, a nie gdziekolwiek! !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Eleven w tym zestawieniu. Nikomu nie chce się zawracać głowy kanałem widmo :D A tak na serio to rozczarowuje mnie z każdym kolejnym dniem brak Eleven na satce. Stream powinien być jedynie dodatkiem a nie jedyną opcją odbioru. Słabo pamiętam jak wizja wchodziła na rynek to inaczej to wyglądało czasy inne ale kiedyś nie było wcale łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś odpisuje obecnie NC+, gdy pod dowolnym postem ktoś zapyta o La Ligę (a także ligę włoską i francuską).

 

"Na wyniki przetargu o ligę hiszpańską nadal czekamy. Jeśli w naszej ofercie będzie kanał, na którym transmitowane są rozgrywki ligi włoskiej - poinformujemy o tym."

 

 

Ja to interpretuję tak, że już wiedzą, iż La Ligi nie będzie na kanałach Canal+, jednak wciąż próbują wynegocjować dobre warunki z Eleven (które zapewne wykupiło już prawa do La Ligi), aby mieć ich w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś odpisuje obecnie NC+, gdy pod dowolnym postem ktoś zapyta o La Ligę (a także ligę włoską i francuską).

 

"Na wyniki przetargu o ligę hiszpańską nadal czekamy. Jeśli w naszej ofercie będzie kanał, na którym transmitowane są rozgrywki ligi włoskiej - poinformujemy o tym."

 

 

Ja to interpretuję tak, że już wiedzą, iż La Ligi nie będzie na kanałach Canal+, jednak wciąż próbują wynegocjować dobre warunki z Eleven (które zapewne wykupiło już prawa do La Ligi), aby mieć ich w swojej ofercie.

Skąd taka interpretacja!!?? :shock: Na podstawie tego jednego zdania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi tylko jedno, niby dlaczego Polsat miałby nie chcieć tego kanału u siebie? Przecież oni i tak od lat nie walczyli o żadne ciekawsze ligi zagraniczne, teraz mieliby okazję dołączyć kanał z potencjałem i co najważniejsze, mający już w swoim portfolio kilka ciekawych, piłkarskich lig.

Osobiście obstawiam, że Eleven rozmawia tylko z nc+ ale nie mogą się dogadać i dlatego to tyle trwa. No a La Liga zostaje oczywiście w C+, nie chce mi się wierzyć że stracili trzy ligi w jednym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...