Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2022 o 13:24, Kaktus404 napisał:

Znów musiałem wyłączyć dźwięk. Komentarze do F1 tragedia. Parady kierowców nie oglądam. Kapicy nie da rady słuchać. Nie na moje nerwy takie pitolenie. Dramat. Oglądam dzisiaj bez dźwięku, wyścig oczywiście.

Mają swoje wady i najlepszy jest Mikołaj Sokół, ale fajnie emocje oddaje Gąsiorowski, a Kapica dokłada sporo humoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Orange Love Standard (internet Światłowód 1 Gb /s, TV iptv, tel. kom.) i  wyłączyłem pakiet dodatkowy Eleven. Następnie na próbę na 1 m-c włączyłem w Canal+ online (3 m-ce za darmo po aktywacji vouchera za zakup stacji parowej Braun) oprócz obowiązkowego pakietu Canal+ dodatkowy pakiet Eleven Sports &  Polsat Sport Premium (15 zł).

Moje pierwsze wrażenia są więcej niż pozytywne. O ile w Orange IPTV obraz na kanale Eleven Sports 1 4K był ok, to na ES 1 HD, ES 2 HD, ES 3 HD,  to było jakieś nieporozumienie. Pikseloza,  czasami szarpanie obrazu,  aż generalnie odbierało całkowitą chęć oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Wodnik Szuwarek

Nie ma rozpiski. Wczorajszy mecz Realu Madryt był w 4K.

F1 (3. trening, kwalifikacje, sprint i wyścig) jest w 4K.

Z meczami jest różnie.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, piotrekj66 napisał:

Jest szansa na 4k? Gdzie jest oficjalna rozpiska co na eleven 4k leci właśnie w tej jakości?

W niedzielę o 22 mecz FC Barcelona - Real Sociedad w natywnym 4K na Eleven Sports 1 4K, źródło: SatKurier - Anita Kazimierska

Edytowane przez marian_w
literówka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Będziemy chcieli też pokazać Hiszpanię nieco szerzej, być może będzie to model zbliżony do tego, jak Eurosport pokazywał Tour de France, a więc opowiemy nie tylko o piłce, ale też o kraju, kulturze, społeczeństwie. Będzie to piłkarska Vuelta Espana z Robertem Lewandowskim na czele peletonu. Choć oczywiście główny ciężar położymy na sprawy czysto sportowe — mówi Mirosławski.

Chyba, nikt tego nie zauważyl, że rzeczywiście w Eleven w przeciwienstwie do konkurencji (TVP, Canal+, Polsatu Sport) wspołkomentatorami nie sa byli pilkarze

Cytat

Mecze będą komentowali dziennikarze (a nie byli piłkarze) — to model, który wypracowaliśmy i który się sprawdza. Być możemy będziemy współpracować też z byłymi piłkarzami, ale ci jeśli zagoszczą, to nie w kabinie komentatorskiej, tylko w studiu obok naszej stałej ekipy — Mateusza Majaka, Piotra Urbana i Macieja Kruka — mówi Mirosławski.

Szacunki Miroslawskiego dotyczace rekordowej ogladalnosci meczow Barcelony na Eleven

Cytat

Najwyższa oglądalność meczów Bayernu z udziałem Lewandowskiego w zamkniętych stacjach wyniosła ok 530 tys widzów. Podobne oglądalności do Bayernu miały mecze Barcy i Realu z Atletico, a także hity Serie A jak Napoli — Juventus z Polakami w składzie. Z kolei El Clasico potrafiło zgromadzić 570 tys widzów. Przepis na wielki sukces to Lewandowski w El Clasico.

— W kanałach zamkniętych hity to jest bardzo wysoka oglądalność. Trudno na dziś przewidywać, ale musimy przygotować się na oglądalność rzędu 800 tys — 1 mln — mówi Mirosławski

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/laliga/staje-telewizyjne-szykuja-sie-na-rekordy-ogladalnosci-meczow-lewandowskiego/bs5fd3v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...