Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Arkon napisał:

Akurat Polsat prawa do piłki kupił dopiero ostatnio i wykupił Eleven. Nadal też nie rozumiem nazywania akurat tej stacji leśnymi dziadkami- młoda redakcja, pełni pasji dziennikarze. Nawet nudną dla mnie kiedyś Serie A potrafią opakować super, a i uruchomili kanał 4K. 

 

Oj tak, akurat Serie A w Eleven jest wyjątkowo dobrze komentowana i promowana przez komentatorów (w większości pasjonatów tej ligi i samych Włoch). Ewidentnie widać, że Ci ludzie znają się na rzeczy. W przeciwieństwie np. do Polsat Sport Premium, gdzie faktycznie "stare dziadki" potrafią nieźle "zanudzić" (oczywiście są pewne wyjątki). Szkoda, że tych dobrych praktyk powszechnie nie przeniesiono z Eleven do PSP.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Akurat Polsat prawa do piłki kupił dopiero ostatnio i wykupił Eleven. Nadal też nie rozumiem nazywania akurat tej stacji leśnymi dziadkami- młoda redakcja, pełni pasji dziennikarze. Nawet nudną dla mnie kiedyś Serie A potrafią opakować super, a i uruchomili kanał 4K. Twojej radości to ja się szczególnie dziwię, bo jako fan Premier League nie mogę narzekać na obecnego nadawcę. Niby Viaplay zrobi to lepiej? Poza tym Eleven miał Bundesligę, Serie A, La Ligę, F1 i inne prawa za 15 zł, a sam nowy twór ma tylko ligę niemiecką i woła za to 34 zł. Jak ten trend się utrzyma, to coraz więcej osób odwróci się od piłki. Ja sam nie wykupuję Viapalay, jak mawiał Franz Maurer, w imię zasad.

Ja dobrałem Eleven bo się reklamował że ma całą Bundesligę. Szybko okazało się żeby mieć całą to trzeba dobrać pakiet Canal + ( UPC ) W imię zasad zrezygnowałem z Canal+ po 4 miesiącach, Eleven został bo płacę za niego tylko 5 zł.

Teraz jest wybór co chcę oglądać i płacę mniej niestety kosztem trochę gorszej jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marian_w napisał:

Ja dobrałem Eleven bo się reklamował że ma całą Bundesligę. Szybko okazało się żeby mieć całą to trzeba dobrać pakiet Canal + ( UPC ) W imię zasad zrezygnowałem z Canal+ po 4 miesiącach, Eleven został bo płacę za niego tylko 5 zł.

Teraz jest wybór co chcę oglądać i płacę mniej niestety kosztem trochę gorszej jakości.

 

No właśnie, dlatego osobiście nie lubię zawierać umów długoterminowych. A szczególnie chętnie jest się nakręcanym dostępem do sportu. Eleven nieźle kilka lat temu "władował na minę" sympatyków Bundesligi, którzy mieli podpisane dłuższe umowy z operatorami kablowymi itp. (bez dostępu do kanałów sportowych C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2021 o 10:08, grreg2084 napisał:

A to nie jest tak, że Eleven i C+ mają ściśle określony podział transmisji? Tj. Ci pierwsi pokazują mecz o 3. miejsce, Ci drudzy finał. Podobnie z rundą zasadniczą - Ci pierwsi transmitują mecze piątkowe, Ci drudzy - niedzielne.

Akurat final o 3 miejsce był w ES 2...

Wystarczyło studio po F1 w Rosji skrócić do pół godziny i mógłby śmiało finał wejść na antenę ES 4K. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Włączyłem mecz Coventry-Fulham na Eleven Sports 1 4K i porównałem do tego samego meczu na DAZN.
I szczerze to niczym się nie różnił obraz.

1.jpg

2.jpg

To bardzo ważna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tyrla napisał:

 

Obiektywnie patrząc na konkurencję to trzeba przyznać, że obecne studio Eleven pod względem technicznym się zestarzało. W chwili obecnej pod tym względem są chyba na samym końcu. Problem jest tylko taki, że IMO przestrzeń na studio, którą mają do dyspozycji jest zbyt mała, więc spodziewam się niestety tylko właśnie małego liftingu, a nie gruntownej przebudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na digitalbitrate ładny screen dzięki odkodowaniu kanału. Po powiększeniu widać wyraźnie, że w 4K jest tylko logo (swoją droga źle docięte w prawym dolnym rogu).

Czcionki w grafice F1 pięknie rozmazane jak to upscal z HD.

 

S21-11117-1807hk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko temu by jeszcze kilka wartościowych kanałów zostało  upscalowanych do takiej jakości .. ;) jak w Canal+.

Lepsze to niż, niektóre w 1080i i słabym bitrate.

Zdecydowanie ładniejszy  efekt daje upscal z 1080i do 4K niż eksperyment sprzed kilku lat SD  na HD na TVP 1.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...