Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowe vouchery na oglądanie Florida Cup

A o tym to nie wiedziałem, zerknąłem na sociale Legii i rzeczywiście, kody się przydadzą. :D

https://kody.legia.com/ - można pobrać dwa kody na 72h i mieć Eleven w necie przez dwa najbliższe weekendy (albo niedziela-wtorek, kody można aktywować odpowiednio do 14 i 21 stycznia do godziny 8:00) za darmo. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, patrząc na ostatnie wydarzenia czyli sublicencja od nc+ na PGE Ekstraligę i od Eleven dla nc+ na Bundesligę mogą obie stacje połączyć siły i razem wystartować więc C+ nie będzie się musiało niczego bać, w końcu kolejny przetarg jest tylko na 2 sezony.

Masz racje, generalnie jestem zdania że to bardzo prawdopodobne zresztą nie tyko w przypadku ESA.

@bart18 tak nie do końca, bo jeśli będzie zbyt dużo rejestracji bez kart kibica na początku to zostanie to ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tą współpracą ESN z C+. Jak wiadomo kanały ESN są w CP, czyli bezpośrednim konkurencie NC+, więc dzielenie się prawami z ESN jest równoznaczne z udostępnieniem ich abonentom CP. Co prawda C+ już wcześniej współpracował z Polsatem chociażby w kwestii praw do Ekstraklasy, ale wtedy Polsat dostał praktycznie głównie mecze "gorszego wyboru", które dla ESN w przypadku ewentualnej współpracy byłyby raczej mało satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tą współpracą ESN z C+. Jak wiadomo kanały ESN są w CP, czyli bezpośrednim konkurencie NC+, więc dzielenie się prawami z ESN jest równoznaczne z udostępnieniem ich abonentom CP. [....]

A teraz niby co?  Przecież w piątki i w poniedziałki na Eurosporcie też są mecze z Ekstraklasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda C+ już wcześniej współpracował z Polsatem chociażby w kwestii praw do Ekstraklasy, ale wtedy Polsat dostał praktycznie głównie mecze "gorszego wyboru", które dla ESN w przypadku ewentualnej współpracy byłyby raczej mało satysfakcjonujące.

 

W przypadku PGE Ekstraligi tak chyba właśnie będzie. Dwa najciekawsze mecze w nSpor+ w niedzielę, a dwa pozostałe spotkania w Eleven w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki już mnie irytuje. Włączyłem na dosłownie 10 minut i chyba z 5 razy słyszałem słowo "nieprawdopodobne". Zdaje się,że kreował się na intelektualistę ,a tutaj naprawdę ten zasób słownictwa bardzo ubogi, czy on nie rozumie,że nie powinno się w co drugiej akcji mówić "nieprawdopodobne"? Zresztą co włączę mecz to Święcicki- to już przesada, mają także innych dziennikarzy i to niezłych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkurza tekst "to była stuprocentowa akcja, powinien być gol"...I to często w przypadkach gdy strzał nie jest na pustą bramkę.

Przecież gdyby akcja była stuprocentowa, to byłby gol...

Takie sformułowanie jest do przyjęcia, wprowadziło się w "gwarze" piłkarskiej, gdyż w danym towarzystwie piłkarskim jest jednoznaczne. Podobnie sformułowanie wypowiedzi "strzał na krótki słupek", pomimo powszechnej wiedzy oba słupki są równej długości, wiadomo, że chodzi o ten bliżej strzelca. Fajnie tłumaczył tę kwestię prof. Miodek, można znaleźć w sieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka z tą Ligue 1 szczególnie we wtorek i środę gdzie o 19:00 sporo meczów i brak konkurencji bo nic więcej ciekawego nie jest grane o ani odpuszczają. Piątek to samo 2 mecze dość słabe i jeszcze 2 anteny wolne a Ligue 1 nie ma w ramówce. Szybko im przeszło ta powiększona ilość transmisji a szkoda bo fajna liga i czasem warto zerknąć a, że słaba oglądalność, jakby spróbowali transmisji we wtorek i środę i 19;00 to zapewne sporo osób by obejrzało a jak jest wybór między Barceloną Realem ManCIty, czy Liverpoolem to ciężko się dziwić, że ludzie wolą obejrzeć te drużyny a nie Monaco czy Lyon. Ale teraz to przesadzili z transmisjami w TV, wracamy zapewne to Paryża i Monaco tak jak to było od początku sezonu, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...