Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że w końcu jest, ale co tam jest takiego mega wypasionego (jak ktoś ogarnia takie rzeczy, to niech napisze, bo ja za bardzo się na tym nie znam), jak zapowiadano i trochę małe? Rzeczywiście sądząc po wielkości, to mógł je sam naczelny budować 2 lata. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w końcu jest, ale co tam jest takiego mega wypasionego (jak ktoś ogarnia takie rzeczy, to niech napisze, bo ja za bardzo się na tym nie znam), jak zapowiadano i trochę małe? Rzeczywiście sądząc po wielkości, to mógł je sam naczelny budować 2 lata. :D

Żadne studio nie ma tego paska do góry, może o to chodziło :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co  miał mówić, że jest malutkie i  przewidywalne, wszyscy Polacy koloryzują, w każdej dziedzinie życia.

Że studio zbudujemy? Nie wystarczyło?  Jeżeli uważasz, że robienie z siebie deb... bo inni tak robią jest fajne, to gratuluję.

 

Sądziłem, że jeżeli zapowiadał coś innowacyjnego, jakiego Polska nie widziała, to spodziewałem się jakichś pojawiających się hologramów, lub czegoś rzeczywiście super, robiącego wrażenie, rzeczywiście czegoś co rozwali konkurencję. No ale niestety okazało się, że zrobił z gęby cholewę. Po prostu mam alergie na takich osobników, on się do polityki nadaje, a nie na takie stanowisko. Chociaż cieszę się, że w końcu jest to studio i mam nadzieję, że jakieś ciekawe programy powstaną.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to studio jest w ogóle niepotrzebne. Strata czasu antenowego. Świadomy i inteligentny kibic piłkarski nie potrzebuje pogadanek, tylko sam analizuje i wyciąga wnioski.

Znacznie ważniejsze jest podsumowanie dzienne wieczorem La Ligi albo innych lig, żeby zobaczyć gole, które padły w sobotę/niedzielę, a nie czekać do poniedziałku... Ja na tę chwilę muszę nagrywać wszystkie spotkania La Ligi (bo przecież człowiek też musi robić inne rzeczy w weekend) i wieczorem pegazem oglądać wszystkie bramki przewijając do poszczególnych minut z danych spotkań. Bez sensu trochę, ale innego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mamy okazję podziwiać to mistyczne, wręcz legendarne studio Eleven :D

Co do wygladu - studio jak studio :rolleyes:

 

Kolega powyzej ma racje - magazyn z bramkami z najsilniejszych lig ("Eleven Gol") powinien byc emitowany juz w niedzielę po meczach tak jak to ma miejsce na kazdym normalnym kanale sportowym. Oczekiwanie z tym do poniedzialku to jakis zart ze strony Eleven i ogromna niedogodnosc dla odbiorcow.

 

No i w sumie mogliby dac magazyny z bramkami z soboty po zakonczeniu meczow (tak jak Premier League+ w Canal+).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio jest, ale mi nie podoba się jedno. Brak pokazania najciekawszych sytuacji z pierwszej połowy. Tak się składa, że oglądałem mecz od około 40 minuty bo wcześniej nie mogłem i fajnie byłoby zobaczyć najgroźniejsze akcje. Nie chodzi już o żadne analizy czy coś w tym stylu. Pokazali by 5-6 sytuacji z powtórkami, a tak dostałem gadki o paradach bramkarzy nie mogąc zobaczyć jak wyglądały. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto komentował, ale też mi się podobało. Dużo bardziej przypadło do gustu niż komentarz Święcickiego czy Mirosławskiego. Zresztą Mirosławski to dla mnie chyba najgorszy komentator Eleven.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...