Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

Poniedziałek, 16.01:

 

02:10 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Malaga FC - Real Sociedad
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - AC Milan

 

Wtorek, 17.01:

 

20:55 E  PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Lincoln City - Ipswich Town

 

Środa, 18.01:

19:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: FC Nantes - SM Caen
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Plymouth Argyle FC - Liverpool FC

Piątek, 20.01:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Deportivo La Coruna
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: SC Bastia - OGC Nice
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday

Sobota, 21.01:

11:00 E   STAN FUTBOLU
12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Granada CF
13:25 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Fulham FC
15:55 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Newcastle United - Rotherham United
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Malaga CF
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: FC Nantes - Paris Saint-Germain
18:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - ACF Fiorentina (od ok. 10 minuty)
19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: EA Guingamp - Stade Rennais
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Valencia CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - SSC Napoli

Niedziela, 22.01:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Sevilla FC
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - SS Lazio
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - FC Lorient
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UD Palermo - Inter Mediolan
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Atletico Madryt
16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Angers SCO
17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - UC Sampdoria
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompié - Real Sporting Gijón
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - FC Barcelona
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Cagliari Calcio
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Lyon - Olympique Marsylia

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy oglądam włoską, ale że wczoraj były "polskie" mecze to zdecydowałem się obejrzeć mecz w Genui, ponieważ na boisku było dwóch naszych. Od 20 min zaczęły się jakieś jaja z transmisją, ciągle zrywało mecz, a już hitem była sytuacja z karnym. Sędzia zagwizdał, oglądamy przygotowującego się strzelca i... czarny ekran. Znowu im się coś zerwało. Jak się połączyli było już po karnym (obronionym jak się okazało). Drugą połowę już sobie odpuściłem na Eleven, ponieważ w taki sposób meczu się oglądać nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy oglądam włoską, ale że wczoraj były "polskie" mecze to zdecydowałem się obejrzeć mecz w Genui, ponieważ na boisku było dwóch naszych. Od 20 min zaczęły się jakieś jaja z transmisją, ciągle zrywało mecz, a już hitem była sytuacja z karnym. Sędzia zagwizdał, oglądamy przygotowującego się strzelca i... czarny ekran. Znowu im się coś zerwało. Jak się połączyli było już po karnym (obronionym jak się okazało). Drugą połowę już sobie odpuściłem na Eleven, ponieważ w taki sposób meczu się oglądać nie da.

 

Musisz chyba mieć pretensje do swojego operatora, bo ja takowych problemów nie miałem. W ogóle sytuacje, kiedy zrywa obraz czy są jakiekolwiek problemy mógłbym policzyć na palcach ręki odkąd korzystam z tych kanałów, a korzystam odkąd się pojawiły w ofercie UPC.

 

Wczoraj na C+ wielki hit United-Liverpool komentowany ze stadionu i czy ktoś się ich czepia, że kilkadziesiąt minut komentarz wyprzedzał obraz o jakieś 2-3 sekundy? Takie banialuki jak pisze ten cały umkwatata to nic tylko śmiechem można podsumować. Wszystko ci gościu przeszkadza, cokolwiek by nie zrobili, to i tak ich zganisz za coś tam. Wszyscy znają już twoje zdanie, więc daj sobie spokój ze swoją żałosną krucjatą przeciwko Elevenom, bo wszyscy mają twoje zdanie wiadomo gdzie. Każdy trzeźwo myślący człowiek nie powinien narzekać na to, że poprzejmowali prawa od C+, bo w końcu człowiek ma prawdziwy wybór. A te twoje pożal się Boże fakty, o których pisałeś na poprzedniej stronie, mają z faktami tyle wspólnego, co te emitowane wieczorami na TVN. Albo z jakiegoś powodu zżera cię zawiść, albo ci ktoś z C+ posmarował za pisanie tych bredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz chyba mieć pretensje do swojego operatora, bo ja takowych problemów nie miałem. W ogóle sytuacje, kiedy zrywa obraz czy są jakiekolwiek problemy mógłbym policzyć na palcach ręki odkąd korzystam z tych kanałów, a korzystam odkąd się pojawiły w ofercie UPC.

 

Wczoraj na C+ wielki hit United-Liverpool komentowany ze stadionu i czy ktoś się ich czepia, że kilkadziesiąt minut komentarz wyprzedzał obraz o jakieś 2-3 sekundy? Takie banialuki jak pisze ten cały umkwatata to nic tylko śmiechem można podsumować. Wszystko ci gościu przeszkadza, cokolwiek by nie zrobili, to i tak ich zganisz za coś tam. Wszyscy znają już twoje zdanie, więc daj sobie spokój ze swoją żałosną krucjatą przeciwko Elevenom, bo wszyscy mają twoje zdanie wiadomo gdzie. Każdy trzeźwo myślący człowiek nie powinien narzekać na to, że poprzejmowali prawa od C+, bo w końcu człowiek ma prawdziwy wybór. A te twoje pożal się Boże fakty, o których pisałeś na poprzedniej stronie, mają z faktami tyle wspólnego, co te emitowane wieczorami na TVN. Albo z jakiegoś powodu zżera cię zawiść, albo ci ktoś z C+ posmarował za pisanie tych bredni.

No więc spieszę donieść, że trochę się mylisz. Oba wczorajsze mecze oglądałem w Vectrze. W pierwszym rzeczywiście zerwało połączenie, w trakcie którego Eleven puścił swoje promosy - ciekawe, czy jak zrywa obraz jakiejkolwiek inne stacji, to czy Vectra ma taką fizyczną możliwość, by od razu puścić indywidualne promosy danej stacji, czy jednak robi to ta stacja, przyznając się do tego, że to im, a nie odbiorcy uciekł sygnał - zostawiam pod rozwagę.

 

Co do drugiego meczu to rzeczywiście był poślizg, ale został on usunięty w okolicach 4-5 minuty (po tym jak wyraźnie na wizji Pełka 2 razy powiedział to samo). Na przyszłość sugeruję nieco więcej obiektywizmu i chłodnej głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty miałeś problem w Vectrze, a ja w UPC żadnego. Nie straciłem obrazu, dźwięku choćby na minutę, nie mówiąc już o przerwaniu meczu ich promocyjnym promem.

To dziwne, że nie miałeś żadnych problemów, skoro nawet sami komentatorzy o tym wspomnieli przynajmniej raz... Albo kłamiesz, albo tego akurat mecz nie oglądałeś w tym czasie, albo mecz z Genui komentowali różni ludzie dla różnych operatorów :D

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, że nie miałeś żadnych problemów, skoro nawet sami komentatorzy o tym wspomnieli przynajmniej raz... Albo kłamiesz, albo tego akurat mecz nie oglądałeś w tym czasie, albo mecz z Genui komentowali różni ludzie dla różnych operatorów :D

 

Nie kłamię, ale przyznaję, że namotałem, teraz to do mnie dotarło. Ktoś tam pisał o przerwaniu przy karnym Dzeko, a wczoraj miała taka sytuacja miejsce i ubzdurałem sobie, że mecz z Genoą był wczoraj, a przecież grali z Udine. Dlatego o tym wspomniałem, bo normalnie na żywo widziałem, jak Dzeko egzekwuje karnego poza stadion i zszokowało mnie, że komuś w tym momencie mogło przerwać. Także tu zwracam honor, moja wina, że pomieszałem.

 

 

Widocznie luket oglądał wtedy inne mecze i mu umknęło, ale głupio się przyznać - łatwiej obarczyć innych winą :) I się jeszcze poobrażać, że ktoś złe słowo na jego ulubione Eleven powiedział :)

 

Albo dyskutujemy poważnie, albo wcale, bo poziom gimnazjum mnie nie interesuje.

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie luket oglądał wtedy inne mecze i mu umknęło, ale głupio się przyznać - łatwiej obarczyć innych winą :) I się jeszcze poobrażać, że ktoś złe słowo na jego ulubione Eleven powiedział :)

To jest jego obiektywizm.Problemy może na palcach jednej ręki policzyć. :lol2: Widać krótko ma dostęp do tej opcji bo ja kiedyś zgłaszałem problemy tylko z września i pażdziernika które sam widziałem.Wrzesień 21 problemy z komentarzem w meczu Barcelony i ten sam problem w Serie A Napoli-Genua(dodatkowo problemy z przekazem).Wrzesień 25 LM w ręczną pierwsza cała połowa bez komentarza.Pażdziernik 15 problemy z głosem Napoli-Roma utrata sygnału Juve-Udinese.Pazdziernik 22 częste ale chwilowe tracenie sygnału z meczu Milan -Juve i 25 20 minut bez sygnału meczu Liverpool-Tottenham.Zgłaszałem to do swojego operatora i wszystkie problemy potwierdził i chciał dać za free tą opcję na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...