Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie pierwszy raz. Ja w tamtym tygodniu ustawiłem sobie nagrywanie powtórki programu "Stan Futbolu" gdzieś w nocnych godzinach, a jak na drugi dzień chciałem to oglądnąć, to okazało się, że nagrał się mecz NFL. Co ciekawe bez polskiego komentarza, tylko z oryginalnym z ESPN, który realizował transmisje.

 

A jeszcze a propos "Stanu Futbolu". Nie lubię Zarzecznego, ale to co gość przejął ostatni program na pierwsze kilkanaście minut to głowa mała. Dawno czegoś takiego w tv nie widziałem. Swoją drogą ciekawe, czy dostaną jakieś kary za jego przekleństwa, ponieważ kilka razy mu się wyrwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście lepiej ogląda się z oryginalnym komentarzem :). Co do transmisji, to dla MNF regularnie ustawiam nagrywanie od 2.30 do 6.00 nie patrząc się co tam jest aktualnie w EPG czy programie na ich stronie..

 

A jeszcze a propos "Stanu Futbolu". Nie lubię Zarzecznego, ale to co gość przejął ostatni program na pierwsze kilkanaście minut to głowa mała. Dawno czegoś takiego w tv nie widziałem. Swoją drogą ciekawe, czy dostaną jakieś kary za jego przekleństwa, ponieważ kilka razy mu się wyrwało.

Pooglądaj sobie OMS na Weszło ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem, Stanowskiego bardzo dobrze się czyta. Natomiast "Stan Futbolu" to program, który do mnie nie przemawia a Zarzeczny strasznie irytuje. 
Zdecydowanie wolę "Cafe Futbol" w szczególności, kiedy prowadzącym jest Borek. 

Chciałbym jeszcze odnieść się do jakości Elevenów. Wczorajszy mecz LM Real-Legia, oglądałem na TVP 1 HD, natomiast porównując obraz z tego meczu a innych meczów Realu w lidze hiszpańskiej, mam wrażenie, że obraz na kanałach Eleven jest strasznie nijaki, rozmazany, brak tam ostrości. Nie jest to wina TV czy dekodera, bo na wczorajszym meczu LM obraz był naprawdę znacznie lepszy. 
Czy to jest wina samego Eleven, czy może producenta sygnały z ligi hiszpańskiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam te prawa są za grosze to kupują.

Na terenie Azji, NBA jest bardzo popularna więc cena nie musi być niska, jak mnie denerwują takie osoby kupią źle, nie kupią, źle.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę nie obrażać innych użytkowników w postach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy Eleven wyśle komentatorów na mecz Juventus - Napoli. Brak studia przed meczem Juventus - Napoli, słabo. Przed sezonem było mówione, że będa jeździć na większą ilość meczów. Aktualnie to Barcelona - Atletico i tyle. Czy, w planach (myślach) mieli wyjazdy na mecze lig innych niż La Liga?

Największym problemem ramówki jest fakt, że każda liga gra o innych godzinach. Szczególnie La Liga, która przez to zjada całą antenę i jak się dziwić że pokażą 8/9/10 meczów. Natomiast dlaczego nie ma piątkowych transmisji z ligi szkockiej lub championship? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...