Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMG też na swojej stronie informuje, ze dostępne sa 14-15 spotkań tygodniowo NHL, a TVP pokazują tylko 3. To kwestia wykupienia pakietu. Eleven ma taki pakiet NFL wykupiony i tak pokazują, to i tak dużo więcej niż jakakolwiek inna stacja pokazywała kiedykolwiek. To samo liga francuska- pokazują 3-4 mecze w kolejce, bo taki mają pakiet.

Oni mają pełny pakiet Ligue1, pamiętam jak na początku działania pokazali 6 meczów na żywo + dodatkowe w retransmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski powoli staje się śmieszny, jak czegoś nie ma w ramówce to standardowo leci, że nie wszystko jest w przekazie międzynarodowym, już słyszałem to o angielskiej 1.lidze, o belgijskiej lidze, NFL, szkockiej no i teraz Francuzka doszła :) tylko czekać, aż zacznie się tak tłumaczyć z braku Primera Division czy Serie A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem czemu on na Twitterze jest taki negatywnie nastawiony do ludzi. Ktoś napisał, że na telemagazyn.pl jest info iż za tydzień GP Formuły 1 poleci na Eleven Extra, a ten chce za wszelką cenę tego kogoś przygnieść i pisze, że to bzdury i w ogóle skąd ludzie biorą te ramówki. Po raz kolejny przekonuję się, że Twitter może wykrzywić opinie o ludziach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory nie wytrzymałem. W moich oficjalnych ramówkach przesyłanych przez 11 jest że wszystkie eventy z dwóch następnych GP będą ES. A dalszych dni jeszcze nie dostałem. Jak coś byście chcieli wiedzieć to walcie na priva bo poziom dyskusji na tym wątku jest jaki jest. Tylko Stars trzyma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Eleven Sports Network trzyma sie mocno. Kolejne prawa dla nich, tym razem kwalifikacje strefy europejskiej do MS 2018.

http://www.sportspromedia.com/news/eleven_sports_network_signs_fifa_world_cup_deal.

 

MP & Silva pozyskala prawa do SEHA League.Przydalyby sie te rozgrywki w Eleven, uzupelnilyby ramowke w srodku tygodnia.

http://mpsilva.com/mp-silva-release-mp-silva-acquires-worldwide-media-rights-to-the-south-east-european-handball-association/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP & Silva pozyskala prawa do SEHA League.Przydalyby sie te rozgrywki w Eleven, uzupelnilyby ramowke w srodku tygodnia.

http://mpsilva.com/mp-silva-release-mp-silva-acquires-worldwide-media-rights-to-the-south-east-european-handball-association/

 

SEHA Gazprom League zyskałyby w Polsce na wartości, gdyby w tych rozgrywkach grałyby najlepsze kluby PGNiG Superligi tj. Kielce oraz Płock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Eleven Sports Network trzyma sie mocno. Kolejne prawa dla nich, tym razem kwalifikacje strefy europejskiej do MS 2018.

http://www.sportspromedia.com/news/eleven_sports_network_signs_fifa_world_cup_deal.

 

MP & Silva pozyskala prawa do SEHA League.Przydalyby sie te rozgrywki w Eleven, uzupelnilyby ramowke w srodku tygodnia.

http://mpsilva.com/mp-silva-release-mp-silva-acquires-worldwide-media-rights-to-the-south-east-european-handball-association/

Na Tajwanie te prawa nie są zbyt drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mieli nieaktualną. Pytałem Mirosławskiego na TT, twierdził, że ten mecz od początku był w ramówce.

Co do niektórych meczy też twierdzi że brak ich w przekazie choć są. Typ jest coraz mniej wiarygodny.A zwrócił ktoś uwagę jak to było w EPG w NC+ bo podobno to dostają od Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rennes-Bordeaux ostatecznie był wyemitowany na kanale Eleven, Ath. Bilbao - Real Sociedad na Eleven Extra.

 

Czyli albo zmiana ramówki na ostatnią chwilę, albo wszyscy mieli nieaktualną. 

 

W programie TV z naziemna.info, która ma najnowszy program, był Bilbao-Sociedad na normalnym Eleven.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Wyrażenie skrótowe "TV" również piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, sprawa 1

 

Dla Eleven Extra również?

Nie dostaję ramówek EE. Z tego wniosek że te portale od programów TV, które podają EE, dają mocno prowizoryczne ramówki, bo na 

teleman.pl nie ma tego.

Sprawa 2.

Niecały tydzień temu miało nie być meczu NFL Monday Night. Potem okazało się że ten mecz był na ES.  Ramówki dochodzą do mnie z  lekkim opóźnieniem co nie jest winą 11.  Ale meczu nie obejrzałem. Skoro już o tym to, chyba jutro NFL Monday Night nie ma. Ale od następnej kolejki już ma znowu być. Ale sytuacja może się zmienić.

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 17.10:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Houston Texans - Indianapolis Colts

20:10 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - losowanie

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Palermo - Torino FC

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - CA Osasuna

 

Wtorek, 18.10:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Arizona Cardinals - New York Jets

17:25 ES TENIS: Turniej ATP w Moskwie (do 19:30)

 

Środa, 19.10:

 

13:25 ES TENIS: Turniej ATP w Moskwie (do 17:30)

18:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła Płock

 

Czwartek, 20.10:

 

15:25 ES TENIS: Turniej ATP w Moskwie (do 17:30)

18:55 ES TENIS: Turniej ATP w Moskwie (do 21:00)

 

Piątek, 21.10:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL

16:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix USA - 1. sesja treningowa (+ studio od 16:40)

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Real Betis Balompié

20:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix USA - 2. sesja treningowa (+ studio od 20:40)

 

Sobota, 22.10:

 

11:00 E   STAN FUTBOLU

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - SD Eibar

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - FC Barcelona

16:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix USA - 3. sesja treningowa (+ studio od 16:40)

18:05 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Genoa CFC

18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - CD Alavés

19:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix USA - sesja kwalifikacyjna

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Juventus FC

23:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska

 

Niedziela, 23.10:

 

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Deportivo La Coruna

12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Pescara Calcio

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: FC Crotone - SSC Napoli

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Atletico Madryt

17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - US Sassuolo Calcio

18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villareal CF - UD Las Palmas

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Athletic Bilbao

20:45 ES FORMUŁA 1: Grand Prix USA (+ studio od 20:00)

23:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga brazylijska

 

Na razie Eleven i Eleven Sports, a jak ułożą ramówkę Eleven Extra, wrzucę nową rozpiskę, nie będę wróżył jakie mecze tam pokażą, bo w tej kwestii to są ostatnio nieprzewidywalni. :D Moim zdaniem prędko muszą ogarnąć ten [beep] z ramówkami, bo o dzisiejszej relacji losowania Pucharu Anglii i nocnej NFL można dowiedzieć się jedynie z FB i Twittera, do startu Extra z informacją co gdzie i jak było znacznie lepiej...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Wczoraj po 23 nie grały żadne ligi europejskie, były za to dwa mecze ligi brazylijskiej o 23:30 ale nie pokazali żadnego chociaż parę dni temu widziałem na forum ramówkę i w niedzielę o 23:30 był mecz. Zresztą nawet wczoraj jak włączyłem Eurosport to wg EPG w ES o 23:28 miała być liga brazylijska, przełączyłem na Eleven i w to miejsce wskoczył jakiś magazyn, wróciłem na Eurosport i znowu w EPG był mecz o 23:28.

Jeszcze niedawno, w lato,pokazywali ligę brazylijską o 21:00 i 23:30 a teraz żadnego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...