Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kanał nie jest w emisji testowej, ten dopisek to jest jakaś bzdura. 2 miesiące będą testować, ciekawe co? Studio widmo. Coś tu nie pasuje, tylko nikt oficjalnie nie mówi.

Ta emisja testowa, to jest taki myk, żeby EE mógłbyć na wyłączność w nc+ - jak kanał ruszy i ten napis zniknie, to EE od razu pojawi się w CP. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież była rozpiska na FB, więc skąd to zdziwienie? Ale nie powiem w ten weekend z transmisjami w Eleven Extra się nie popisali... A EPG w nc+ jest strasznie nieaktualne, nie wiem czy to wina Elevena czy nc+, czy AKPA, że nie ma aktualizacji.

Aha i jeszcze jedno pytanie do Was, jako że nie mam dostępu do Extra, to oprócz live'ów nadal tylko tam pokerek i dokumenty? Żadnych retransmisji wbrew temu co podaje nieaktualne EPG? Nie zdziwię się jak do tego właśnie kanału trafi studio i te serwisy informacyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież była rozpiska na FB, więc skąd to zdziwienie? Ale nie powiem w ten weekend z transmisjami w Eleven Extra się nie popisali... A EPG w nc+ jest strasznie nieaktualne, nie wiem czy to wina Elevena czy nc+, czy AKPA, że nie ma aktualizacji.

Aha i jeszcze jedno pytanie do Was, jako że nie mam dostępu do Extra, to oprócz live'ów nadal tylko tam pokerek i dokumenty? Żadnych retransmisji wbrew temu co podaje nieaktualne EPG? Nie zdziwię się jak do tego właśnie kanału trafi studio i te serwisy informacyjne...

EPG ostatnio się kompletnie nie pokrywa ale retransmisje jakieś tam pokazują np.obecnie jest Liga włoska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie Eleven Extra pisze, od 16.00 Rotherham vs Newcastle, a leci pokerek.

Dziś pytałem o ten bałagan w EPG i podobno jest w nim to dostali od nadawcy.Czyli za ten bałagan jest niby odpowiedzialny niby Eleven.Na pytanie ile to będzie jeszcze trwało jak i emisja testowa.Nie posiadają takich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co teraz komentują Napoli wymiatają, to chyba najlepszy duet w 11

 

Zgadzam się, tak jak rok temu odkryciem był Ćwiąkała, tak w tym roku odkryciem jest Filip Kapica. Myślę że to ktoś z wiedzą powyżej Surmy, Lipińskiego. Genialne uzupełnienie Mateusza Święcickiem. Największy plus Eleven to dla mnie ten duet.

A jak już przy duetach, to wnoszę by mniej komentował pan Czachowski, a więcej Majdan. O ile jakoś nie zwracałem większej uwagi na to, tak w tym sezonie irytuje mnie komentarz tego pierwszego. Taki rwany, niespójny, mniej wiedzy od Radka, gorzej czyta grę od Radka, i wypowiedzi dosyć proste, mało wniosków. Radek pełen spokój, opanowanie. Nie podejrzewałbym go o zainteresowanie Serie A, a jednak czuje tą ligę i się wokół tematu kręci. Zaskoczył mnie dziś Piotr Dumanowski, widząc słupek, a nie interwencję Skorupskiego. Wiedzę ma, ale zdarzają mu się zbyt proste błędy. Mimo wszystko Serie A w Eleven >>>> Serie A w Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak już przy duetach, to wnoszę by mniej komentował pan Czachowski, a więcej Majdan. O ile jakoś nie zwracałem większej uwagi na to, tak w tym sezonie irytuje mnie komentarz tego pierwszego. Taki rwany, niespójny, mniej wiedzy od Radka, gorzej czyta grę od Radka, i wypowiedzi dosyć proste, mało wniosków. Radek pełen spokój, opanowanie. Nie podejrzewałbym go o zainteresowanie Serie A, a jednak czuje tą ligę i się wokół tematu kręci. 

Majdan nie ma żadnej wiedzy o Serie A, jego wiedza to przeczytanie kartki przed meczem czyli po prostu przygotowanie się dobrze, a 2 kwestie wynikają z jego parcia na szkło po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska najwiecej zyskała, bo poza ilością spotkań ma doskonałych komentatorów. Ja do dzis nie rozumiem jak przez tyle lat dawałem radę słuchając tak nudzącego komentarza, ale czasami sie przypomina przy LM czy LE jak komentują ci od włoskiej. Przecież to kurde była masakra, pamietam wiele emocjonujących meczów ale jakby nie wizja a sam komentarz to nuda. Włoska ma w Eleven takich komentatorów jak angielska w C+ i to sie czuje.

 

Co do logo to fakt jest do [beep] ale ma jeden mały plus. Wreszcie na nazwa live nie zlewa sie z boiskiem, bo wczesniej nie było tego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majdan nie ma żadnej wiedzy o Serie A, jego wiedza to przeczytanie kartki przed meczem czyli po prostu przygotowanie się dobrze, a 2 kwestie wynikają z jego parcia na szkło po prostu. 

Amen. 

 

Czachowski też wiedzy zbyt dużej to nie ma. Ja przynajmniej takowej nie zauważyłem. 

 

Powiedziałbym, że eksperci od włoskiej to największa pięta achillesowa każdej transmisji w Eleven. Oczywiście pomijając Kapicę, bo to dla mnie największe odkrycie in plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...