Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Święcicki jak zwykle klasa - to najlepszy komentator w całym Eleven, więc nic dziwnego. Paradoksalnie on w hiszpańskiej pod względem głosu i emocji bardzo przypomina mi Wolskiego.

Niestety ale on powinien komentować calcio a nie la liga.. :( niech sobue Miroslawksi jezdzi a Kapica & Swiecicki tworza znakomity duet do Serie A! ;) bo niestety wle ostatnio go coraz wiecej w Hiszpańskiej daja ehh. Chce go do calcio!! W koncu to jest jego pasja a nie la liga.

 

A co do Czachowskiego to faktycznie byl pewien czas ze go lubiano i doceniano ale Kapica to jest klasa! Same emocje i slowotok Czachowskiego to za malo. Brak tam newsow i ciekawych puent jak u Kapicy.

 

Eleven za to co tydzien daje tyle meczów ze jak ktos pisze o chęci powrotu jakiejś ligi do C+ to niech sie w łeb walnie hahaha. Niby po co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Eleven czasami są nawiedzeni.

Wczoraj koleś co 5 minut mówił o remontadzie Realu, a Real grał dno.

Nieraz jak im coś wpadnie do łba to nawijają o tym 30 razy w meczu. Szczególnie Mirosławski.

Mówił że Ronaldo miał słaby dzień, ale CR ogólnie jest cienki jak sik pająka i Messiemu może buty czyścić (nie jestem fanem Barcy jakby co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Oni się uczepili jakichś bzdurnych porównań do kanibali?

Mecz włoskiej: "Bo nie są kanibalami, bo nie są kanibalami.."

Mecz hiszpańskiej: "Bo nie jest kanibalem, bo nie jest kanibalem..."

 

To ma być takie zabawne?

Niektóre ich odzywki i żarty są po prostu głupie!

Niech już lepiej skupią się na komentowaniu a nie udawaniu na siłę jacy to Oni są fajni, zabawni i na luzie...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeśli się nie mylę to Święcicki wczoraj po raz pierwszy w karierze komentował mecz z stadionu (nie liczą mecze w Polsce). Zresztą na twitterze nawet ktoś wspomniał, że jest to pierwszy mecz ze stadionu robiony przez Mateusza od 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być nowa jakość w Eleven ale na razie na plus to tylko bardzo duża liczba meczów.

Poczekamy do końca miesiąca aż ruszy studio to będzie można coś więcej oceniać.

Studio F1 to parodia kręcona w stodole.

Największy minus to brak magazynu skrótów w niedzielę wieczorem. Już nie muszą tego montować, dodawać komentarza tylko pokazać wszystkie bramki z weekendu.

Jak C+ potrafił to dostać i pokazać to nie wiem gdzie Eleven widzi problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonunited dokładnie, ja bym wolał, zeby taki 11 albo ktoś inny to nieważne, ale zeby pokazywał tak dużo meczów. Tez nie chce powrotu do C+, bo nie dosc, ze przy Serie A mieli słabszych komentatorów to tylko 2 mecze, z Ła liga 3-4, a teraz mamy po 8-10 a komentarz tez lepszy bo Wolski w C+ a tutaj i Miroskawski i Swiecicki. Dajcie spokoj z tym C+, bo dzis przychodzę i zawsze jakiś mecz w tv.

 

Wczoraj mogli zapodać na ee drugi mecz serie A, za to minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tych ludzi, po za tym wolą płacić średnio 40 zł więcej za jakość komentarza, lub podpisali 2 letnią umowę z nc+ i teraz nie mogą wyjść. Jest też trzeci wariant, uzależnili się tego nc+-oswkiego luksusu i nawet nie patrzą na rachunek.  

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być nowa jakość w Eleven ale na razie na plus to tylko bardzo duża liczba meczów.

Poczekamy do końca miesiąca aż ruszy studio to będzie można coś więcej oceniać.

Studio F1 to parodia kręcona w stodole.

Największy minus to brak magazynu skrótów w niedzielę wieczorem. Już nie muszą tego montować, dodawać komentarza tylko pokazać wszystkie bramki z weekendu.

Jak C+ potrafił to dostać i pokazać to nie wiem gdzie Eleven widzi problem...

Ty i Twoje posty to "parodia w stodole". Nie aiem co Ci nie pasuje. Studio z padoku z mnóstwem wywiadów i materiałami z F1 programu ktory nadaja oddzielnie.

 

No i nie wiem co wam sie nie podoba w komentarzu Eleven z pilki? Przecież jak sie dłużej człowiek zastanowi to na C+ byli wieksi artyści i ogolnie poza kilkoma flagowymi postaciamu to nie jest tak kolorowo ale wiadomo Canal+...

 

Nudne to Wasze narzekanie. Eleven robi dobrą robotę i jestem bardzo happy ze takie kanaly powstały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i Twoje posty to "parodia w stodole". Nie aiem co Ci nie pasuje. Studio z padoku z mnóstwem wywiadów i materiałami z F1 programu ktory nadaja oddzielnie.

 

To studio z bolidem w tle wyglądało po prostu komicznie i lekko nieprofesjonalnie.

Fanem F1 nie jestem i nie wiem co to studio prezentowało, ale z tego co zauważyłem to raczej były to "gadające łby"

Ale liczę na poprawę od 30-ego września.

Pamiętam też "studio" przedmeczowe z El Clasico lub Real-Atletico.

Kolesie stali na zimnie na jakimś parkingu przed stadionem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Eleven czasami są nawiedzeni.

Wczoraj koleś co 5 minut mówił o remontadzie Realu, a Real grał dno.

Nieraz jak im coś wpadnie do łba to nawijają o tym 30 razy w meczu. Szczególnie Mirosławski.

Mówił że Ronaldo miał słaby dzień, ale CR ogólnie jest cienki jak sik pająka i Messiemu może buty czyścić (nie jestem fanem Barcy jakby co).

Cienkie to są te twoje porównania :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się wczoraj słuchało komentarza Święcickiego, który staje się powoli czołowym komentatorem w Polsce. Dla mnie obecnie zajmuje trzecie miejsce za Wolskim i Twarowskim. Ćwiąkała coraz częściej udowadnia, że to najlepszy ekspert od La Ligi. Mam nadzieję, że częściej ta para będzie komentowała najlepsze mecze ligi hiszpańskiej, bo Mirosławski jest coraz bardziej irytujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Też nie rozumiem tych ludzi, po za tym wolą płacić średnio 40 zł więcej za jakość komentarza, lub podpisali 2 letnią umowę z nc+ i teraz nie mogą wyjść.

Jak narazie, to ciekawsze piłkarskie prawa ma C+, świadczą o tym wyniki oglądalności poszczególnych lig, więc to teraz jest drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co że ma najciekawsze piłkarskie prawa, tylko we wtorek, środę czy dziś nie obejrzałem nic na C+Sport tylko cały wieczór leciał Eleven. W weekendy to samo, wieczorem można już tylko cokolwiek zobaczyć na 11, bo C+ nie ma praktycznie żadnej transmisji, a ja polskiej ligi nie oglądam. Do tego dodam jeszcze noc, jak przychodzę i mam wolne to mogę zerknąć chociażby na tą brazylijską LIVE, niby g....ale zawsze to futbol, a C+ wtedy też nie ma mi pod kątem lajf transmisji nic do zaoferowania, bo oglądam tylko piłkę. W przerwie reprezentacyjnej poza Polsatami to znów Eleven ma piłkę od późnego wieczora.....a C+ nic.

 

W zasadzie jedynym terminem kiedy 11 ustępuję tym "lepszym prawom" jest 12 dni w tym roku, w których mamy Ligę Mistrzów....trochę mało jak dla mnie za tę kasę.

 

Ja już pomału mam tak, że krążę od 127-129 gdzie mam Eleveny, a coraz rzadziej przełączam na 110-111, chyba, że wiem, że ma być LM, ale wtedy i tak odpalam kanła techniczny 38, gdzie jest multiliga.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Chyba dobry towar brałeś bo majaczysz niemiłosiernie. W C+ niema wyboru lig całkowicie bo jest angielska i polska której nie liczę. Pucharow tez nie licze.Dużo ludzi mówi że to najlepsza liga świata ale też muszą coś ostrego brać. Także pamiętajcie że największy wybór lig i najlepsze w Esn, od hiszpańskiej po brazylijska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie, to ciekawsze piłkarskie prawa ma C+, świadczą o tym wyniki oglądalności poszczególnych lig, więc to teraz jest drożej.

 

Ciekawsze prawa? Zależy jak dla kogo.

 

Pamiętaj jednak, że oglądalność nie świadczy o JAKOŚCI praw sportowych, tylko co najwyżej o popularności :)

 

To, że Polo TV ma najwyższą oglądalność, nie oznacza, że gra muzyką na wysokim poziomie, ale muzykę niskich lotów, która po prostu lubią słuchać ludzie.

To, że Ekstraklasa w Canal+ ma najwyższą oglądalność, wcale nie oznacza, że mecze są ciekawe od tych w lidze angielskiej i hiszpańskiej :D

 

PS.

Tak swoją drogą uwielbiam tutaj dyskusje o komentatorach. Czasami mam wrażenie, że bardziej niż meczem ekscytujecie się komentatorami. Dziwne, ale kto co lubi :P

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Chyba dobry towar brałeś bo majaczysz niemiłosiernie. W C+ niema wyboru lig całkowicie bo jest angielska i polska której nie liczę. Pucharow tez nie licze.Dużo ludzi mówi że to najlepsza liga świata ale też muszą coś ostrego brać. Także pamiętajcie że największy wybór lig i najlepsze w Esn, od hiszpańskiej po brazylijska.

Niby dlaczego nie liczysz ligi polskiej oraz pucharów ? Ja mogę powiedzieć - nie liczę w Eleven F1, ligi włoskiej, francuskiej i hiszpańskiej, więc nie mają żadnych interesujących praw. Czy to się komuś podoba czy nie Ekstraklasa to najatrakcyjniejsze prawa w naszym kraju bo to nasza, polska liga. Wielu użytkowników ma pakiet C+ właśnie dla niej. 

 

 

Ciekawsze prawa? Zależy jak dla kogo.

 

Pamiętaj jednak, że oglądalność nie świadczy o JAKOŚCI praw sportowych, tylko co najwyżej o popularności :)

 

To, że Polo TV ma najwyższą oglądalność, nie oznacza, że gra muzyką na wysokim poziomie, ale muzykę niskich lotów, która po prostu lubią słuchać ludzie.

To, że Ekstraklasa w Canal+ ma najwyższą oglądalność, wcale nie oznacza, że mecze są ciekawe od tych w lidze angielskiej i hiszpańskiej :D

 

Ciekawsze prawa dla widzów. Skoro są bardziej oglądane to bardziej ciekawią widzów, są bardziej pożądane przez masy.

 

@TVManiac

To że ty katujesz Eleven od rana do wieczora to nie znaczy że inni robią to samo. Pawop wyciąga wnioski na podstawie ogółu a nie poszczególnego przypadku na forum

Edytowane przez marian114
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...