Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia jeden fakt.Dlaczego Eleven jako telewizja nie informuje ani na stronie Inter,ani tt czy fb obrazkami na górze o EE? Druga sprawa. Dlaczego nie ma programu EE na stronie i w ogóle? Pewnie nc+ zabronił im na informowanie o EE na mediach spol,stronie inter i udzielanie programu do końca wyłączności terminowej czyli do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są reklamy to i są wyniki oglądalności :)

 

Średnia widownia od 1 do 13 września 

 

4+

Eleven 758

Eleven Sports 2601

 

16-49

Eleven 379

Eleven Sports 1614

Rozumiem, że na końcu liczb powinna być jeszcze literka "k", bo trudno uwierzyć, że E ogląda 1000 osób, a ES 4000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeden fakt.Dlaczego Eleven jako telewizja nie informuje ani na stronie Inter,ani tt czy fb obrazkami na górze o EE? Druga sprawa. Dlaczego nie ma programu EE na stronie i w ogóle? Pewnie nc+ zabronił im na informowanie o EE na mediach spol,stronie inter i udzielanie programu do końca wyłączności terminowej czyli do końca września.

Kanał jeszcze oficjalnie nie wystartował. Obecnie są prowadzone testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że bardzo mało gospodarstw domowych telemetrycznych wykupiło dostęp do tych kanałów, pewnie zasięg techniczny jest niski. Ale gdy sprawdziłem sobie szczegóły to wyszło mi, że w niedzielę 4 września jedyne co się oglądało w Eleven Sports to transmisja F1. Wszystko inne miało wynik bliski zera.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie ogląda meczu Palermo-Udinese czy Eibar-Sociedad dla samego meczu.

To są mecze dla ludzi, którzy ewentualnie postawili jakiś zakład bukmacherski i sobie lukają jednym okiem na TV.

Jak zapodali na początku sezonu 9/10 meczów z kolejki to chyba nie sądzili że znajdzie się osoba która poogląda od deski do deski więcej niże 3-4 mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że bardzo mało gospodarstw domowych telemetrycznych wykupiło dostęp do tych kanałów, pewnie zasięg techniczny jest niski. Ale gdy sprawdziłem sobie szczegóły to wyszło mi, że w niedzielę 4 września jedyne co się oglądało w Eleven Sports to transmisja F1. Wszystko inne miało wynik bliski zera.

A mecz Barcelony w sobotę o 20:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą telemetria to jest coś porabane albo z ludźmi którzy mają z nią do czynienia. Założę się ze kanały Eleven maja dużo ludzi wykupione i jakim cudem przez dwa tyg września oba kanaly obejrzało nie całe 2tyś ludzi? To jest nie możliwe przy takich prawach i takiej szerokiej dystrybucji kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userów czytających to forum jest więcej niż 2000 :D


Przecież nikt nie ogląda meczu Palermo-Udinese czy Eibar-Sociedad dla samego meczu.

To są mecze dla ludzi, którzy ewentualnie postawili jakiś zakład bukmacherski i sobie lukają jednym okiem na TV.

Jak zapodali na początku sezonu 9/10 meczów z kolejki to chyba nie sądzili że znajdzie się osoba która poogląda od deski do deski więcej niże 3-4 mecze.

Palermo - Udinese: Serie A dla samego meczu oczywiście że są takie osoby :D Trudno dla samego meczu oglądać LOTTO Ekstraklasę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą telemetria to jest coś porabane albo z ludźmi którzy mają z nią do czynienia. Założę się ze kanały Eleven maja dużo ludzi wykupione i jakim cudem przez dwa tyg września oba kanaly obejrzało nie całe 2tyś ludzi? To jest nie możliwe przy takich prawach i takiej szerokiej dystrybucji kanałów.

 

Może policzyli tylko tych co dany kanał oglądali dłużej niż godzina.

Ja tam w ciągu godziny przeskakuje tysiąc razy z kanału na kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie ogląda meczu Palermo-Udinese czy Eibar-Sociedad dla samego meczu.

To są mecze dla ludzi, którzy ewentualnie postawili jakiś zakład bukmacherski i sobie lukają jednym okiem na TV.

Jak zapodali na początku sezonu 9/10 meczów z kolejki to chyba nie sądzili że znajdzie się osoba która poogląda od deski do deski więcej niże 3-4 mecze.

Pewnie jakaś mała garstka takich ludzi jest ale to promil sam w sumie mam znajomego który ogląda tylko Eibar.  Ale w gruncie rzeczy masz racje, ale wybór moim zdaniem jest ok bo też pewnie znajdą się ludzie którzy włączą na mecz bo mają akurat czas zamiast na  na jakiś ogłupiający szajs rozrywkowy,

Ale w gruncie rzeczy, sam jestem taką osobą która ogląda takie meczy właśnie ze względu na bukmacherkę, bo ogląda się je po to aby robić jakieś notatki i poznać drużyny aby mieć przewagę nad bukiem. Bo wiadomo przecież, że value jest w takich drużynach a nie Barcelonach czy Realach.

 

 

Co do telemetrii to kolejne potwierdzenie ograniczenia Nielsena. Ja tylko przypomnę, że Eleveny są w dużej ilości kablówek bez opłat co powoduje, że powinny mieć znacznie większą oglądalność niż C+ choćby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w gruncie rzeczy, sam jestem taką osobą która ogląda takie meczy właśnie ze względu na bukmacherkę, bo ogląda się je po to aby robić jakieś notatki i poznać drużyny aby mieć przewagę nad bukiem.

 

Ja tylko przypomnę, że Eleveny są w dużej ilości kablówek bez opłat co powoduje, że powinny mieć znacznie większą oglądalność niż C+ choćby.

 

No buk ma raczej przewagę nad graczami, bo zbyt często zdarza się że przykładowy Eibar gra super piłkę i wygra 3 mecze ze słabszymi, zremisuje w Barcelonie, a tydzień później nie wiadomo dlaczego przegra u siebie z czerwoną latarnią ligi. Ale to zupełny off top.

Swoją drogą to nie kumam jak można oglądać co tydzień Eibar. No chyba, że koleś był w tym mieście jakiś czas i się w jakiś sposób z klubem utożsamia. Sam do dzisiaj sprawdzam wyniki Peterborough United bo byłem kiedyś na ich sparingu z Manchesterem United.

 

Które kablówki mają Eleven za friko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...