Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to że większość pisała że pojawienie się u tego operatora jest jednoznaczne z dodatkową opłata.Ale są tacy co dalej snują swoje teorie że miało być w ramach pakietów.Swoją drogą bardzo dobrze że nie sprzedają tam reklam a naciskać to sobie mogą ale kanały śmieciowe a nie z taką ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to sobie mogli.Od chęci do końcowego efektu daleko.Jak to sobie wyobrażacie kanały zapchane reklamami w kablówkach nawet po 19.90zł?Swoją drogą warunki na ta opcję mają fatalne 15 zł za miesiąc nawet przy Premium to nieporozumienie.Ja w konkurencji tej złej i drogiej tą opcję mam za 8 zł i też bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są tacy co dalej snują swoje teorie że miało być w ramach pakietów.

Czy tak [...] trudno się z tym pogodzić, że takie były plany CP, a nie jakieś moje teorie? :evil: mam swoje źródła jakbyś nie wiedział...

 

@Barti: To by było na tyle z mojej strony.

KONIEC OT.

Edytowane przez Barti
Nie przeklinamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... I to jest na plus. Nie trzeba czekać aż się jakość sama załaduje, a ta potrafi spadać, np. przy play/pauza. Takie coś mnie też irytuje w Netflixie. Nie rozumiem dlaczego nie mogą umożliwić ustawienia sobie jakości i ewentualnie poczekałoby się aż pasek buforu się załaduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba się o tym właśnie informuje, że 720p/1080i/1080p są dla lepszego łącza. Wtedy wybierze równie dobre SD 576i. Chociaż 720p/1080p już przy 8/10 Mbps dosyć szybko się buforuje. Ale chyba deweloperzy i programiście mają ograniczone pola działania. Zawsze można by zrobić dwie opcje wyboru jakości - ręczna oraz automatyczna dostosowująca się do prędkości łącza. Ale jeśli w IPLA kanały ELEVEN SPORTS działają dobrze, a nawet nieco lepiej niż w Player.pl, to chyba wiadomo co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem, że Atletico zaczęło grać, ale fetę powinni pokazać. Dziwna sytuacja strasznie i minus dla Eleven bo tak samo olali dziś mecz Juve. Serio nie mogli zrobić laczonej transmisji z PD i dać też mecz Juve wraz z feta??

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogli pokazać fetę na żywo. A nie odgrzewać magazyn Serie A show + wywiad z typkiem z la ligi.

Zresztą po co studio robili? By pokazać Barcelonę. Już bym wolał na żywo zobaczyć fetę niż czekać na okrojony wystygnięty kotlet.

Zrobili błąd, nie wiedzieli jak postąpić i tyle. Tak samo retransmisja miała być od 19.00 i nie było żadnego info gdziekolwiek co jak gdzie i kiedy.

 

Co to za mistrzostwo, ta Granada się przyglądała jak Barcelone bramki strzelała...

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było zrobić mini multi ligę? Uwielbiam Eleveny, ale dzisiaj jak dla mnie totalnie dali ciała. Już sobie wyobrażam irytacje fanów Barcelony, którzy czekali na fetę bo nawet Mirosławski powiedział, że będzie relacja jak się feta zacznie, a tutaj taki wałek bo fety ostatecznie zdecydowali się nie pokazać.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieli pokazać fetę, skoro jej nie było? Przecież piłkarze uciekli do szatni, bo "zaatakowali" ich kibice Granady. Nie było żadnej fety, choć była w planach organizatorów meczu.

poszli do szatni, ale pozniej wrocili na boisko, jak juz porzadkowali uprzatneli bydło, zrobili taki sporo polokrag z porzadkowych, messiemu zdarli koszulke, a mówią ze bydło na boisku tylko w polszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...