Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma żadnej pikselozy. Przypadek? Wymień lepiej swój badziewny telewizor na coś normalnego.

 

@Umkwatata

 

To ustaw antenę i przestań skomleć jak piesek bo w innych wątkach zgłaszałeś, że masz problem z odbiorem. Ciągle masz jakieś problemy. Oglądałem mecz Interu z Juventusem. Ani razu nie przycięło i nie było pikselozy.

 

Szok! Bo przycina na darmowy streamie?

Brawo dla tego Pana! Telewizor powoduje zaciecia przy odbiorze sygnalu satelitarnego? Serio? Moze jeszcze napiszesz, ze ludzie wcale nie wyladowali na Ksiezycu?

Pierwszy raz slysze takie brednie ...

Skad Tys wytrzasnal takie glupoty?! Nie masz pojecia jak dziala telewizja satelitarna ...

 

Nie musze niczego wymieniac, bo wszystko poza Elevenenami chodzi idealnie.

 

Powtarzam po raz kolejny - zaciecia byly gdy ogladalem z SAT, a potem na streamie (bo stream jest opozniony jak wiecie) zacinalo DOKLADNIE w ten sam sposob w tych samych momentach.

Derby d'Italia i to jedno najciekawiej zapowiadających się w ostatnich latach. Dodatkowo o wyjątkowej wadze, jeśli Inter wygra zostaje liderem i zostawia Juventus w kompromitującym miejscu. Jeśli wygra Mistrz Włoch to można powiedzieć że wraca do gry. Wskoczy tylko na dziesiąte miejsce, ale za to pokaże czolówce, że mistrz nie zrezygnował z walki. Mało osłabień w obu drużynach, do tego słynny podtekst calciopoli. Tego nie można przegapić.

 

Dodam tylko, że jedyne czego mi będzie brakować to Filipa Surmy :(

 

Mecz byl do bani - biegali z pilka od bramki do bramki jak poparzone szczury i nie potrafili oddac kilku porzadnych strzalow ... No i standardowo jak w lidze wloskiej - REMIS ... Beznadziejnosc ataku level hard.

Ten mecz rownie dobrze moglby sie nie odbyc, nie zmieniloby to nic w zyciu kogolwiek, zmarnowalem jedynie 2 godziny obserwujac to marne widowisko (obstawilem, ale wyszedlem na zero).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy istenieje możliwość, by oglądać ELEVEN w NC+ tak jak to było kiedyś bodajże przy HBO, że zakupię tę usługę np 1 listopada za 15,90 i ten miesiąc będę miał darmowy, a opłata naliczana od kolejnego miesiąca, by móc złożyć wypowiedzenie początkkiem grudnia. I póżniewj tak samo w styczniu tj. 2 stycznia telefon by mi tą usługę włączyli a póżniej w lutym - telefon by mi ją z końcem lutego wyłączyli. Z góry dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam Kuba z Bielska.

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega woli mędrkować niż sam zadzwonić. Tabele,tabelami...praktyka pokazuje, że prorata w nc+ to ZERO zł (mimo, ze cenniki przewidują opłaty relatywnie malejące w miarę upływu miesiaca) . Po 'polskiemu" miesiąc , w którym aktywowano pakiet jest za darmo. Kiedyś było to od 2. dnia...teraz nawet 1. dnia zamówienie...cały miesiąc free.

Inną sprawą jest czy operator przewiduje sprzedaż opcji Eleven na pojedyncze miesiace czy tylko ze zobowiązaniem (np. 6,12 czy cała umowę) bo tu pies pogrzebany.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (...) i BPL (ale tylko 5, a wkrótce 4, a jak dalej będą tyle puszczać to na wiosnę będą po 3 :P ).

 

 

Może podacie wreszcie jakieś źródło dotyczących limitów na ilość transmitowanych meczów Barclays Premier League w C+? Bo jest to o tyle dziwne, że za tydzień dublują dwa mecze ligi angielskiej rozgrywane o tej samej godzinie. Może to jeden z "argumentów" proElevenców czy antyCanal+owców, że z C+ będzie jeszcze gorzej.

 

 

--

 

 

Przecież terminarz godzin meczów Serie A TIM był znany wcześniej niż terminarz godzinowy spotkań Liga BBVA. Z resztą świadczyłoby to o małym profesjonalizmie takie wielkiej ligi jak rozgrywki włoski gdyby uzależniałyby godziny meczów od spotkań z innych krajów.

Nawet jeśli jest to starcie RM - Barcelona w ramach EC (nazwa GD to wymysł polskich laików futbolu).

 

Powrócę jeszcze do tego tematu. Okazało się (z resztą mnie to dziwiło, bo wtedy nigdzie dokładnych godzin 12. kolejki z Hiszpanii nie znalazłem), że El Clásico czyli rywalizacja Real Madrid - Barcelona​ rozpocznie się o godzinie 18:15, a nie jak ktoś podał o 20:30 (tutaj też mógłbym zapytać o źródło). Tak więc klasyk Liga BBVA nie będzie nakładał się na szlagier Serie A TIM czyli ​​Juventus - Milan, który odbędzie się oczywiście o 20:45, naturalnie również w sobotę.

Edytowane przez Strain
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moglibyście mnie wtajemniczyć jak odbierać kanały Eleven na player.pl? 

 

Jak wygląda rejestracja? Jak wygląda forma płatności i ile taka miesięczna usługa kosztuje? 

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc   :!: 

Alfie, jeśli Eleven będzie oferowany tak jak inne kanały i materiały płatne to po pierwsze musisz mieć nr w T-mobile. Rejestracja nie jest skomplikowana wchodzisz klikasz zarejestruj podaj sie login, hasło, e- mail, tam jest wymagane także imię. Opłata jest doliczana do rachunku w T-mobile. Ktoś tu mówił,że dojdzie  mu chyba 14,99 zł. Jednak oficjalnie nikt nie podał warunków dostępu do Elewen w player.pl chyba.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podacie wreszcie jakieś źródło dotyczących limitów na ilość transmitowanych meczów Barclays Premier League w C+? Bo jest to o tyle dziwne, że za tydzień dublują dwa mecze ligi angielskiej rozgrywane o tej samej godzinie. Może to jeden z "argumentów" proElevenców czy antyCanal+owców, że z C+ będzie jeszcze gorzej.

 

 

Nigdzie chyba nie padało oficjalne info, natomiast wielokrotnie ta informacja pojawiała się na tym forum. O tym, że mają jakąś pulę spotkań świadczy to, że w zeszłych sezonach zwykle pokazywali po 4 mecze i od święta 5...tak było lata. Więc może to tylko był taki argument, żeby więcej nie pokazywać. Może @Artek1008 wie coś więcej ??

Natomiast jeśli okazałoby się, że mają większą pulę niż pokazywali to czyżby nie wykorzystywali praw w pełni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że LM i LE to już mało co pamiętam, bo to było 3 tygodnie temu ;) Więc ok to jest premium, tylko, że dość rzadkie ;) Jak dla mnie z premium to została tam Eks (ale tylko 6 spotkań) i BPL (ale tylko 5, a wkrótce 4, a jak dalej będą tyle puszczać to na wiosnę będą po 3 :P ).

 

Ja też patrze na ilość h transmisji i stąd wyliczam sobie tę 1/3 ;)

 

BTW. przełączając na mecz hiszpańskiej - na Deportivo coś jest z oświetleniem ? :)

Ty Intermario masz jakąś obsesje. Od sierpnia piszesz, że Canal+ nadaje 4,5 spotkań na kolejkę. Jest o nieprawda, bo chyba we wszystkich kolejkach było co najmniej 5 spotkań z tego co pamiętam, a w najbliższej aż sześć spotkań Premier League. Jak nie wprowadzasz w błąd to straszysz, że będą 4 mecze a może i 3 za jakiś czas. Nie pomyślałeś o tym, że Canal+ mógł dokupić pule spotkań od Premier League? Logiczne, że po stracie trzech innych lig, mogli w ten sposób poszerzyć pakiet do Ligi  Angielskiej. Wiem, że nie przepadasz za Canal+, ale daj trochę na luz.

 

Dodam jeszcze, że u mnie również Eleven Sports pływa, szczególnie w okolicach loga. Wczoraj oglądałem mecz Napoli - Fiorentina i było mocno widoczne, zresztą nie tylko w tym meczu, ale także w paru innych. Sam Eleven nadaje w dobrej jakości i nie ma problemu.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie chyba nie padało oficjalne info, natomiast wielokrotnie ta informacja pojawiała się na tym forum. O tym, że mają jakąś pulę spotkań świadczy to, że w zeszłych sezonach zwykle pokazywali po 4 mecze i od święta 5...tak było lata. Więc może to tylko był taki argument, żeby więcej nie pokazywać. Może @Artek1008 wie coś więcej ??

Natomiast jeśli okazałoby się, że mają większą pulę niż pokazywali to czyżby nie wykorzystywali praw w pełni ??

Nie od święta tylko standardowo było 5 spotkań, czasami było po 4 spotkania. Jeszcze nawiązując do poprzedniego mojego postu nawet straszysz bardziej od sierpnia, bo pisałeś 3 albo 4 spotkania. Więc proszę, nie przekłamuj rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok - jeszcze raz dzięki! 

 

 

 

Eleven przyjął strategię,że jak nie obejrzałeś meczu live albo powtórki w weekend,to w tygodniu obejrzysz tylko godzinny skrót z danego meczu np. REAL LEVANTE.


I nie piszcie jaki to Eleven jest super.

Jeśli ten godzinny skrót jest dobrze zmontowany to nawet lepiej. 

 

Jeśli jest zmontowany w cały świat, gdzie obcięte zostają jakieś ciekawe momenty, sytuacje, fragmenty z meczu to słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie chyba nie padało oficjalne info, natomiast wielokrotnie ta informacja pojawiała się na tym forum. O tym, że mają jakąś pulę spotkań świadczy to, że w zeszłych sezonach zwykle pokazywali po 4 mecze i od święta 5...tak było lata. Więc może to tylko był taki argument, żeby więcej nie pokazywać. Może @Artek1008 wie coś więcej ??

Natomiast jeśli okazałoby się, że mają większą pulę niż pokazywali to czyżby nie wykorzystywali praw w pełni ??

 

No właśnie, powielacie plotki i potem traktujecie to jako pewną informację. Ja kiedyś dawałem news na obalenie tej plotki poprzez znalezienie newsa, w którym była informacja o pozyskaniu prawa do ligi angielskiej przez nc+ (wynikało z tych informacji, że mają pełne prawa). Jedyny limit to jest limit sobotnich meczów rozgrywanych o godzinie 16:00 naszego czasu. A właśnie w ostatnich sezonach kiedy obowiązują obecne prawa telewizyjne, właśnie 5 meczów jest standardem. Kiedy nie było ostatnio jakiejś transmisji to zwykle z powodu braku miejsca w ramówce. Więc powielasz nieprawdę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok - jeszcze raz dzięki!

Może ktoś chce obejrzeć cały mecz, ten Eleven schodzi na psy - Eurosport robi to samo z powtórkami meczów.

 

 

 

 

Jeśli ten godzinny skrót jest dobrze zmontowany to nawet lepiej.

 

Jeśli jest zmontowany w cały świat, gdzie obcięte zostają jakieś ciekawe momenty, sytuacje, fragmenty z meczu to słabo.

 

Może ktoś chce obejrzeć cały mecz, ten Eleven schodzi na psy - Eurosport robi to samo z powtórkami meczów. Edytowane przez NEWs
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Ciebie @Umkwatata, bo z Twoich wielu postów o piłce wnioskuje, że mało się na niej znasz. A co do ścięć to dziwne, że ja i wielu tutaj wczoraj ścięć nie miało, a Ty jakoś miałeś. Masz specjalny przekaz z 11stek puszczany czy jak?

Haha, dobre sobie. Myslcie sobie co chcecie - Serie A potwierdzila, ze jest nudna i tragiczna - w tym meczu kompletnie nic sie nie dzialo, zero bramek, 2-3 sytuacje na caly mecz - reszta meczu, to kopanie sie po czolach. No ale zaraz Projekt_Alf wyskoczy, ze to najbadziej bramkostrzelna liga Świata itd. XD Same remisy w tej lidze praktycznie, zero emocji, sami minimalisci tam graja i sprzedawczyki. Juz nie mowie o tym, co sie dzieje w nizszych ligach wloskich.

 

Poogladaj sobie lige angielska czy hiszpanska to zobaczysz co to jest pilka na poziomie, emocje i gole (a nie minimalizm i catenaccio jak we Wloszech).

 

Niektorzy pisali, ze te cale derby Wloch beda najlepsze od wielu lat - ciekawe, po czym to wnioskowali? Juventus w tym sezonie kompletnie nie istnieje a Inter nie istnieje juz od dobrych 5 sezonow, takze tego ...

 

Co do Eleven - no tak jak pisalem - nie dosc, ze to kanal powtorkowy (poza weekendem nie ma tam nic godnego uwagi) to jeszcze te powtorki beda tylko godzinne :P Fanatycy Eleven dalej beda bic brawo - trzeba placic za to co bylo wczesniej w abonamencie (osob, ktore beda od pojutrza ogladac Eleven a nie mialy tych kanalow wczesniej bedzie znikoma ilosc, bo poza Netia to tylko jakies osiedlowe kablowki je oferuja) i do tego z komentarzem przez radio / walkie-talkie / telefon i absurdalnymi godzinnymi skrotami meczow zamiast powtorek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci nie pasuje ten Eleven a ciągle go oglądasz i o nim piszesz.

 

Mamy więcej spotkań niż było w C+ i za to warto dopłacić te śmieszne grosze.Narzekania nic tu nie pomogą.Chcesz oglądać to płać.NC+ kolejny raz nas olało i nic z tym nie zrobimy.

7,50 czy oglądanie w sieci ? Dla mnie wybór jest oczywisty.

 

Jak komuś nie pasuje Eleven to niech nie płaci,nie ogląda i nie pisze o tym tutaj bo to robi się żałosne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas Eleven trąbił o tym, że chce być szeroko dostępny, a na razie(a to już koniec października) są tylko w małych kablóweczkach i w nc+, ale tylko dla posiadaczy Canal+ i do tego za dodatkową opłatą. Także te zapowiedzi są nic niewarte. Chyba nie spodziewali się aż takich problemów z dystrybucją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...