Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie też zajrzałem i kanały Eleven są nadal bezpłatnie oferowane w internecie i to bez żadnego logowania. Co mnie cieszy zawsze tam jest dobra jakość, bo czasami z tą jakością różnie bywało w innych stacjach tv. 

 

Sprawa jest dziwna, ale w sumie kiedy ogłaszali, że będą do końca września za free to był to koniec sierpnia i pewnie nie liczyli, że z większych graczy będą tylko w nc+. Być może jak się rozstrzygnie w najbliższych dniach gdzie będą i za ile (bo przecież nc+ ma czas do ok. 15 X, żeby podać warunki - może to taki myk na nc+ ten darmowy stream, ale to już moja teoria spiskowa ;) ). Na razie jest w necie i trzeba poczekać, co zrobi nc+ i czy inni dołączą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może na jakiej zasadzie będzie wyglądało korzystanie z tej strefy t-mobile? No bo zastanawiam się czy można by kupić starter albo wpisać numer kogoś znajomego i czy to by działało. A może będzie tak, że będzie pobierało opłatę z konta w t-mobile? Już sam nie wiem co o tym myśleć. Prawda jest taka, że po euforii związanej z wejściem eleven do nc+ tak na prawdę nic się nie dzieje. Większość ludzi mieszka w blokach a eleven nadal nie ma w UPC, Vectrze itd. Ponadto w cyforwym polsacie nadal ich nie ma a teraz jakieś niedoinformowanie z transmisją przez internet. Niedługo nie będę mógł wcale oglądać eleven.

Z tego co pisały tu osoby mające T-mobile to im przyszła informacja,że do rachunku będą miały doliczane 14,99 zł. Nie jestem abonentem tej sieci, nie mogę zweryfikować tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii nc+ powiedzieli,że Eleveny są z częstotliwości 11258,11278 GHz- nie mają oficjalnego info o zmianie na 11488.

Może ktoś wrzucić screena z dekodera na Eleven z pokazaną częstotliwością 11488 GHz.

Na infolinii nc+ powiedzieli... Czyli dalszej części postu nie trzeba już czytać :lol:
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma profil takze na https://www.linkedin.com/company/eleven-sports-network

 

Rozpiska komentatorow:

Sobota

13:30 Wolverhampton Wanderers FC v Huddersfield Town [Eleven] Marcin Grzywacz
16:00 Sevilla FC v FC Barcelona [Eleven] Patryk Mirosławski / Tomasz Ćwiąkała
17:30 Olympique Lyon v Stade de Reims [Eleven Sports] Mateusz Święcicki / Stefan Białas
18:00 Carpi FC 1909 v Torino FC [Eleven] Dominik Guziak / Piotr Czachowski
20:30 RCD Espanyol de Barcelona, SAD v Real Sporting de Gijón [Eleven] Michał Mitrut / Marcin Gazda
20:45 A.C. Chievo Verona v Hellas Verona FC [Eleven Sports] Mateusz Święcicki / Piotr Czachowski
22:30 Malaga FC v Real Sociedad de Fútbol [Eleven] Marcin Pawłowski / Kuba Ostrowski

Niedziela

12:00 Rayo Vallecano v Real Betis Balompié [Eleven] Patryk Mirosławski / Michał Gąsiorowski
12:30 Empoli FC v U.S. Sassuolo [Eleven Sports] Mariusz Hawryszczuk
14:00 AS Monaco v Stade Rennais [Eleven] Marcin Grzywacz / Stefan Białas
15:00 US Citta di Palermo v AS Roma [Eleven Sports] Dominik Guziak
16:00 Atlhetic Bilbao v Valencia CF [Eleven] Michał Mitrut / Kuba Ostrowski
17:00 SM Caen v A.S.S.E. [Eleven Sports] Marcin Pawłowski / Michel Thiry
18:00 Juventus FC v Bologna FC 1909 [Eleven] Mateusz Święcicki / Piotr Czachowski
20:30 Atlético de Madrid v Real Madrid C.F. [Eleven] Patryk Mirosławski / Tomasz Ćwiąkała
21:00 Paris Saint-Germain FC v Olympique Marsylia [Eleven Sports] Mateusz Święcicki / Stefan Białas

 

Jak widac hitowe mecze La Ligi komentuje szef Miroslawski. Trzeba przyznac ze sie wyrobil jako komentator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tutaj w niedzielnej ramówce 19:00 22:15 NFL!? Mam czekać do 1:00 - 2:00 rano i jeszcze nie wiem czy pokażą?

Niestety w niedzielne wieczory nawet z piłką się nie zawsze wyrabiają. Z NFL dają tylko nocne mecze czwartkowe, niedzielne i poniedziałkowe.

 

 

Wlasnie Miroslawski oswiadczyl, ze Puchar Anglli tez w Eleven, tylko ze za kilka miesiecy

 

To akurat nic nowego, już dawno było info że maja prawa do FA Cup.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do nc+ jako zainteresowany podpisaniem umowy. Zwróciłem uwagę na to, że poprzez stronę internetową nie znajduję żadnego!!! pakietu w którym byłyby kanały Eleven. Konsultant puścił formułkę, że do 15 pażdziernika...., ja natomiast a co po 15-tym? Usłyszałem, że kanały Eleven będą we wszystkich pakietach które zawierają kanały Canal+! Mam nadzieję, że nie wprowadził mnie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven stworzył świetny duet Mirosławski-Ćwiąkała.Chyba większość forum jest zadowolona że trzy ligi przeszły do Eleven.Mamy więcej spotkań live,lepiej opakowanych a do tego świetne magazyny.

 

Mają prawa-jest mecz-jest wolny kanał-jest transmisja=Eleven.

Zgadzam się, świetny duet. Jak dla mnie mogliby komentować każdy mecz La Ligi ;) Tak jak już kiedyś wspominałem, Mirosławski przypomina mi Wolskiego. Nie ma takiego głosu, ale jak krzyknie to jest moc. I o to chodzi, bo komentator musi żyć meczem.

 

Co do praw: czasami brakuje mi komentarza Wolskiego, Orłowskiego, Lipińskiego, Surmy, Smokowskiego czy Dębińskiego, ale jak przypomnę sobie olewanie tych lig przez nc+ to szybko mi przechodzi. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby mieli chociaż 3 kanały, ale i tak nie ma na co narzekać. 

 

@Allebob

Konsultantom na 100% nie ma co wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allebob, ja bym to rozumiał w ten sposób, że kanały Eleven będą mogli dokupić tylko abonenci posiadający pakiety z Canal+. Teraz ci abonenci mają te kanały w promocji za darmo do 15 października a potem, chcąc mieć te kanały, będą musieli zapłacić, tak jak było w komunikacie z 18 września. Pozostali abonenci nie będą mieli możliwości dokupienia tych kanałów i tak należy rozumieć słowa konsultanta. Już za niecałe 2 tygodnie wszystko będzie jasne co i jak.

Edytowane przez Maris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w innym temacie dla mnie prawdziwym odkryciem jest Ćwiąkała- świetnie się go słucha. Bałem się o komentarz na meczach La Ligi, ale Eleven daje radę :). A i jakość obrazu na fantastycznym meczu Sevilla- Barca była jakby lepsza niż ostatnio. Niezwykle się cieszę, że te kanały są w nc+ :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem więcej niż pewne, że Eleveny będą powiązane z paczką C+, bo po prostu dużo ludzi oddałoby paczkę C+, którą mają tylko dla sportu, bo dziś tylko angielska i polska (i to jeszcze nie cała), a to nie jest warte 40-50 PLN ;) Jeszcze, gdyby pokazywali wszystko co mogą z angielskiej (nie mówiąc o tej 16) i wszystko z polskiej, ale nawet to nie jest warte tej kasy. Więc jakby taki Eleven dla abo bez C+ był po 20 PLN, no to byłaby masówka z oddawaniem paczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...