Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kunkore napisał:

Jeśli to prawda to już wszystko jasne kto za tym projektem stoi

https://twitter.com/MarcinTyc/status/633747185419481088

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Tzn. o którą prawdę chodzi, że beIN Sport powstał na bazie z Al Jazeera Sport,

czy że beIN Sport współpracuje z Eleven(oficjalnie w Hiszpanii a na razie nieoficjalnie w Polsce)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to już wszystko jasne kto za tym projektem stoi

https://twitter.com/MarcinTyc/status/633747185419481088

A co to za gościu że już wszystko jasne?

Ciekawego tłita znalazłem gdzieś w rozmowach.

Dziennikarze, do których często adresowane są tweety widzów, często sami dowiadują się o sytuacji poszczególnych praw z branżowych mediów...
Zaskakujące jest to złoszczenie się na poszczególne stacje za tracenie praw do pokazywania lig zagr. - takie decyzje nie zapadają w W-wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. o którą prawdę chodzi, że beIN Sport powstał na bazie z Al Jazeera Sport,

czy że beIN Sport współpracuje z Eleven(oficjalnie w Hiszpanii a na razie nieoficjalnie w Polsce)?

Nie tyle co na bazie, a po prostu w regionie MENA doszło do zwyczajnego rebrandingu z Al Jazeera Sport na beIN SPORTS i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję - tak na marginesie w innym dziale pojawiła się informacja iż nc plus chce pokazać po kilka meczy z każdej ligi w kolejce plus magazyn i trwa w tej chwili spotkanie w tej sprawie z eleven w siedzibie ncplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie istnieje. Kanał telewizyjny którego nie ma w telewizji nie istnieje. Logiki nie przeskoczysz. Streamy w necie w takiej jakości to ja od x lat mogę oglądać.

Logiki? Kanał, który nadaje już 2 swoje przekazy, jak najbardziej istnieje. To, jaką drogą można go odbierać, to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje Eleven , nadaje w internecie, wiec jest. To zapytaj dlaczego NC+ i CP ,niechcą dołączyć na chwile obecną.

 

A jak mają dołączyć stream? Nie wiem czy na dekoderze da się oglądać Eleven przez aplikację player.pl ale jeśli tak to już duży ukłon udziałowca nc+, a pośrednio NC+ które to toleruje wobec Eleven.

 

Też jestem zirytowany postawą NC+ zwłaszcza jeżeli prawdą jest to, że prawa do LL miały kosztować ponad 10mln Euro za 3 lata co dawałoby mniej niż 1,75 zł miesięcznie na jednego abonenta nc+, ale jeżeli 11 przejmie prawa do ligi hiszpańskiej od Bein, to tak na prawdę to powinniśmy mieć głównie żal do 11, że przejmuje ważne prawa bez żadnego przygotowania. Absolutne minimum to wg mnie miejsce na satelicie i FTA w promocji na 2-3 miesiące na dogadanie się z NC+ i CP a jak nie to prepaid w stylu TNK, albo prepaid od początku i w międzyczasie negocjacje.

 

To że nie możemy zobaczyć Eleven z satelity to na pewno nie jest wina NC+ czy CP tylko Eleven i nie widzę powodu by ten wizerunkowy koszmarny start miało ratować i finansować NC+, które najbardziej ucierpiało na aktywności Eleven.

 

Pełna zgoda z tym że NC+ dało ciała. Ale nie zgadzam się z tym, żeby teraz NC+ za nasze pieniądze ratowało Eleven za popełnione błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...