Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem na infolinię NC+ i rozmawiałem z osobami reprezentującymi tą firmę. Dzwoniąc w sprawie informacji o nowych kanapkach w Mc'Donald's, również nie dzwonię do Rolanda McDonalda, a chcąc się dowiedzieć, kiedy pojawi się nowa aktualizacja do Windowsa, nie piszę maili do Billa Gates'a ;)

Tylko porównanie kanapek, o których wszyscy wiedzą do tajnych przetargów, o wynikach których siłą rzeczy trudno, żeby wiedzieli na Infolinii to chyba jest po prostu nie na miejscu, niezbyt trafne porównanie :D Po prostu radziłbym poczekać na oficjalne informacje :wink: Choć oczywiście nie wątpię, że Canal+ wygra ten przetarg na Primera División, bo jakże oni mogliby sobie pozwolić na utratę kolejnej ligi, i to jakiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej - umowę z UPC przedłużyłem telefonicznie parę dni temu i zgodnie z prawami konsumenta, mam 14 dni na odstąpienie od umowy (9-go sierpnia mija mi ten termin). W związku z tym mam zabezpieczenie, ponieważ La Liga rusza 22-go sierpnia). Aczkolwiek nie chciałbym rezygnować tej umowy, ponieważ wywalczyłem sobie u nich na prawdę korzystną ofertę.

Do 9 sierpnia raczej się oficjalnie nie dowiesz, czy LL będzie w UPC. Od umowy możesz ewentualnie odstąpić i powróci do poprzedniego stanu, zaczniesz wtedy negocjacje od nowa. Pochwal się w odpowiednim wątku, co udało Ci się wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się do 9-go OFICJALNIE nie dowiem, to owszem - powrócę do poprzedniego stanu (długo mi jeszcze i tak nie pozostało być w tym "stanie", ponieważ 23-go sierpnia kończy mi się i tak umowa z UPC) :) A wiadomo, że bez oficjalnego potwierdzenia nie będę ryzykował.

 

Mógłbyś podać link, w którym mogę się pochwalić? Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje wylacznie w necie to porazka i to nie ma zadnej przyszlosci ... Co to za bzdury?! Jaki XXI wiek? Jezeli uwazacie, ze jakosc 1500 kbps to XXI wiek, to proponuje udac sie do psychologa. Nie ma streamow w takiej jakosci jaka oferuje TV (w Polsce max. ok. 12 MB/s) i dlugo nie bedzie - TVP Sport online ma chyba 6000 kbps, C+S online jakies 3500 kbps - Eleven bedzie miec 1500 kpbs :D W internecie to sobie mozna ogladac streamy jak czegos nie ma w TV a nie sama TV, to bez sensu ...

Nikt nie bedize siedzial jak [beep] przy PC, przeciez TV jest duzo wygodniejsza mozna sie polozyc na lozku np. - w wypadku PC to raczej odpada, bo co chwile cos scina, urywa sie itd. Odnosnie cywilizowanego lacza - wazny jest i download i upload - Ja mam maksymalne lacze jakie oferuje moj jedyny mozliwy dostawca (TP) - 720 kb/s down i zaledwie 60 kb/s up - gdyby puszczali tylko w necie, to znaczy ze aby ogladac mecze w znosnej jakosci musialbym zmienic miejsce zamieszkania - nie wszedzie dostepne sa kablowki (a dokladniej to prawie nigdzie, jedynie w scislych centrach duzych miast).

 

W TV masz pewnosc ze obejrzysz w najlepszej mozliwej jakosci transmisje - w przypadku transmisji online, nie masz pewnosci czy w ogole ja obejrzysz, bo pewnie serwer dostawcy sie zapcha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ta stacja to parodia. Wg mnie jest to ofcijalne potwierdzenie ze sobie poczekamy na ten kanal w TV.

 

https://twitter.com/matiswiecicki/with_replies

 

Ja znalazłem taką konwersacje na jego twitterze.

 

 

Artek ‏@79Artek 17 godz.17 godzin temu

@matiswiecicki Mati ruszyło coś z tym Eleven jest szansa że do soboty dołączy do nc+?

 

Mateusz Święcicki ‏@matiswiecicki 17 godz.17 godzin temu

@79Artek imo, nie!

 

Artek ‏@79Artek 17 godz.17 godzin temu

@matiswiecicki Ale nie dołączy w ogóle czy do soboty na razie?

 

Mateusz Święcicki ‏@matiswiecicki 17 godz.17 godzin temu

@79Artek do soboty :)

 

 

Tak więc czekamy. No, ale ja bardziej na nich liczę w Cyfrowym Polsacie. mieć ligę włoską, FA Cup i ligę francuską plus te inne mecze ze Szkocji czy Belgii, które będzie można oglądać gdy nic ciekawego w danym czasie nie będzie to fajna perspektywa. Ponadto mam wielką nadzieję, że zainteresują się ligą brazylijską albo argentyńską. Chociaż pisałem do Bartłomieja Rabija czy będzie komentował na Eleven to odpowiedział mi, że póki co zakończył współpracę z Patrykiem Mirosławskim. Szkoda.

 

A jeżeli nie będzie w necie to tak czy siak będę oglądał w necie. Mam tylko nadzieję, że będzie wszystko chodziło jak należy jak przy lidze argentyńskiej na Futbol Para Todos gdzie nic nie zacina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, na co oni jeszcze czekają ?

Czy nie można wydać komunikatu, że "Eleven dostępny na początku będzie tylko w internecie, a może też w kablówkach i w platformach lub nie".

Nie mogą udostępnić już przygotowanego programu TV, gdzie będzie wszystko wypisane, jak ma wyglądać dany dzień z transmisjami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno logiczne wyjaśnienie. Kanał dołączy do platform sat, po rozstrzygnięciu przetargu na ligę hiszpańską. Bo od tego zależy pakietyzacja, ewentualna cena... proste jak drut.

 

Haha, już milion takich prostych rozwiązań w tym temacie tu było. Każdy tylko bije pianę i jego kolejne posty nic nie wnoszą do tematu.. Było dramatyzowanie, że to skandal itp na stronie numer 6, teraz to samo jest tylko, że strona 198 :D

Połowa postów to jakieś bajki i narzekania.

 

Piszcie wreszcie konkrety, a pomożecie i sobie i ludziom chętnym się coś dowiedzieć z tego tematu! A uwierzcie, że nie chce mi się czytać bełkotu Waszego, w którym się żalicie i piszecie bzdurę na bzdurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie - jestem fanem Ligue 1 - od poczatku pisalem, ze nic dobrego nie wyjdzie z tego, iż Eleven wzielo prawa. Nie wierzylem w te zapowiedzi, ze 5 meczow Serie A i Ligue 1 na kolejke - wolalem miec pewne 2-3 mecze w nC+ (no bo niby jak oni pokaza te mecze gdy przez 3 tygodnie bedzie 1 kanal a potem 2 ledwie?). Teraz to juz w ogole cyrk, bo sie okazuje, że Ligue 1 i Serie A bedzie mozna ogladac jedynie na necie przez pierwsze kolejki we wspanialej jakosci 1500 kbps :brawo:

Jedyne co mozna zrobic, to zbojkotowac ten kanal i niech umiera smiercia naturalna - Ja sie boje co oni beda odwalac potem, skoro od poczatku juz jakies dziwne akcje odchodza z ich strony.

 

Stawiam że ten kanał pojawi się dopiero jak będzie w pełni wiadoma jego satelitarna lokalizacja.

Toś dowalił - no przecież to oczywiste :D Niby jak ma sie pojawić w TV bez pozycji na satelicie? :D Z powietrza raczej nadawac nie beda :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie wypowiedź rzecznika nc+ w podobnym tonie jak CP.

Może dzisiaj wieczorem będzie komunikat Eleven.

Jeszcze można przeboleć transmisję przez neta, mam łacze 100 Mb/s - tylko żeby zwiększyli jakość streama do takiej jak na tvp sport - 10 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...