Skocz do zawartości

Jak oceniasz nowy odmieniony pakiet CANAL+?


jupiter
 Udostępnij

Jak oceniasz odmieniony pakiet CANAL+?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz odmieniony pakiet CANAL+?

    • Ocena 5 - bardzo dobra
      5
    • Ocena 4
      4
    • Ocena 3
      14
    • Ocena 2
      2
    • Ocena 1 - niedostateczna
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście wkurza wciskanie sportu do głównego Canal +. Jak były mecze T- Mobile Ekstraklasy, to na C+, C+Sport 1, 2, NSport +, 38. To chyba lekka przesada?! Nie każdy żyje piłką nożną i sportem! Gdzie filmy? Premier coraz mniej, a jak są to o 22 lub później. Podobnie najbliższa sobota - żużel do 22:30 na głównym Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie za wcześnie na oceny. Dopiero na jesieni będzie można powiedzieć czy pomysł był dobry, czy nie. Co do sportu w C+ nic się nie zmieniło, teraz nie ma go w C+ Family i ilość kanałów gdzie jest emitowany nie uległa zmianie. Kanał 38 jest uruchamiany bardzo rzadko, poza tym nie mają go kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem 3-ke, poniewaz ani nie jestem zadowolony, ani tez jakos bardzo wsciekly na ta zmiane. Ogolnie bardziej na minus, jak na plus. W ramowkach mnie dalej drazni np. autorskie programy, czy pozna noca, na wszystkich kanalach polskie filmy. Oprawa graficzna na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zachowawczo 3 daję bo naciągany pakiet, 6 kanałowe C+ by starczyło ale widać operator szuka $ u klienta, ramówka w tych dodatkowych kanałach nie powala, C+ 1 zbędny w dobie dekoderów z hdd a wszelkie teorie co do zasadności takowego to zmyłka jawna Operatora nc+ , kanały sportowe będą okrojone więc czarno widzę nowe oblicze C+ w wydaniu 8x , klienci z akcentem na nowych mogą nie chcieć tyle płacić za C+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do Canal+ zatrudnili ludzi którzy zaorali markę MTV, tera wzięli się za C+ haha!

A tak na poważnie to faktycznie C+Discovery słabsze od Planete (ten kanał do żart) , C+seriale słabsze od Foxow itd. Sport dają w głównym co doprowadza do ogólnego chaosu a do tego zapomniałem, że mam nikomu niepotrzebny C+1 i w dzień finału ligi mistrzów o mało nie oglądałem meczu z godzinnym opóźnieniem bo włączyłem studio właśnie z +1 ale nie zgadzało mi się odliczanie do meczu w rogu ekranu i wtedy zwróciłem uwagę na to co oglądam! Obecnie wszystkie nowe C+ nie występują u mnie na liście kanałów i przy nowej umowie zostaje ze starą szóstką. Oczywiście wypowiedzenie i obniżka ceny za próbę zrobienia mnie w balona za niby nowa super ofertę która wg mnie jest żenująca, idealne zresztą wpasowywująca się w Polski rynek gdzie dla widzów liczy się ilość a nie jakość. Ale nie trafili na Pelikana których w Polsce niestety nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie cała ta rewolucja/ewolucja w C+ to kolejna nieudana próba (zaznaczam kolejna bo to już nie pierwsze tego typu posunięcie) - w dalszym ciągu filmy są wszędzie, seriale można znaleźć na kilku programach a sport wciska się na inne kanały (po co skoro mamy C+Sport1, C+Sport2 i NSport?) - czy ktoś to rozumie o co tu chodzi? Wydając ocenę trzeba pamiętać, że:

1. nie są to kanały świeżo wprowadzone na rynek (w takim przypadku pewne choroby wieku młodzieńczego były by akceptowalne),

2. kanały te identyfikują się z grupą "premium" co podnosi poprzeczkę oceny,

3. wciskanie dodatkowo do ich ramówek jakichś głupot nie związanych z przeznaczeniem kanału to czyste nieporozumienie,

4. zawartość i oferta - bardzo słaba,

5. są to kanały płatne i to płatne nie mało.

Biorąc to wszystko pod uwagę uważam, że ocena tej paczki wypada bardzo słabo i nikt mnie do postawienia wyższej oceny nie przekona.

 

P.s. A tak na marginesie to moim zdaniem po wprowadzeniu nowych kanałów oferta programów i filmów pogorszyła się zauważalnie - ja po prostu nie mogę tam nic znaleźć dla siebie a tak do niedawna nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena to 4. Nie mam większych zastrzeżeń, bo to generalnie to samo z troszkę większą zawartością i ceną. Inaczej poukładane. Plus za Canal+ Sport 2, Canal+ Seriale i Canal+ Discovery. Minus za chaotyczne ramówki, szczególnie te poranne. A także za Canal+ 1. Czasami przydatne, jeśli się spóźnimy. Ale chyba lepszym rozwiązaniem były inne koncepcje, które brali pod uwagę. Ta początkowa z przesunięciem od 2 godziny. A idealna, nieogłaszana szeroko, z przesunięciem dobowym - Canal+ 24. Szkoda, że wybrali najgorzej. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co c+24 jak i tak wszystko juz jest jedną wielką powtórką.

Do tego na Canal plus głównym mecz, na C+seriale film na C+film dokumen przyrodniczy a na C+Discovery film fabularny, do tego na C+Family napotkałem kiedyś film gdzie głowy ucinali i podcinali gardła.

O co tu chodzi?

Niech zrobią Canal+1,Canal plus 2 I tak do 20 z okazji 20 lecia.

Dzonisz do kumpla, siema gdzie leci liga mistrzów a on:

Dzisiaj na Canal+ 17!

A jaka cenę by mogli wołać za 20 kanałów premium!

Czekam na pożądany stream bez ścianek i żegnam NC+

Biorę ostatnią umowę na rok dla ligi mistrzów a później tylko sieć. Koniec tez z opłatami w granicach 100 pln, max 50/60 dosyć bylejakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. C+Discovery (praktycznie bezużyteczny bo przegrywa u nas z BBC Earth, H2, Planete a nawet AdventureTV czy NGC Wild) Niech sobie będzie, ale w przyszłości za dodatkową kasę nie chcemy.

2. Seriale. Nie obejrzeliśmy tam NIC. Przegrywa zdecydowanie z Fox, a nawet TVP Seriale... zbędny wysiłek.

3. o dziwo, ze 3 razy skorzystaliśmy z C+1, ale i bez niego poradzilibyśmy sobie .

4. family to same powtórki a premierowo nie rzuca na kolana animacjami. Nic co czyniłoby tą ofertę odrózniającą od istniejących dziecięcych

5. premiery filmowe. Jak popadnie. Nie wiadomo gdzie i kiedy.różne godziny, a nawet spóźnienia w emisji (efekt wtłoczenia w kanał główny relacji live) . tęgi minus. Zwykle na C+ filmy były jak w zegarku.

6. sport ... trochę to śmieszne jak SWC na głównym, a sportowe świecą pustkami. Gala E spowodowała opóźnienia na głównym kanale...bezsens. To zakrawa na śmieszny przerost formy nad treścią.

Ocenę absolutnie obniżają ciągoty operatora do zawyżania ceny pakietu.

Obecnie 8xCanal+ mam darmowo. Nie narzekam. Za 30-40 zł absolutnie wysiadam BEZ żalu.. Obiektywnie ocena 3. ZBYT rzadko świecą na naszym tv kanały z rzeczonego muxa. Gdzie ta wyjatkowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...