Skocz do zawartości

Forumowe "Łapu Capu"


whitestar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I właśnie dlatego User1 sobie nie poradził - co mnie najbardziej w tym wszystkim rozbawiło.

Zapomniałem zaznaczyć iż zamieniłem oryginalny mało znany link "lmgtfy.com" na powszechnie znany "google.com". Hmm... Może niepotrzebnie.

IMHO strona głupia jak but z lewej nogi - lepiej użyć od razu google, jest prościej, szybciej i bez zbędnych uszczypliwych komentarzy, a wpisać zapytanie i tak trzeba, i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HarrisonBergeron, czy nie lepiej dać takiego linka do kogoś kto nie skorzystał z google http://tinyurl.com/62pkh5t , czy takiego: http://www.google.com/search?btnG=1&pws=0&q=satkurier ? Może i wyjdzie na to samo, ale pierwszy link według mnie bardziej nauczy kogoś do korzystania z google. Ogólnie cała sytuacja jest dość komiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chwilowe okoliczności, które towarzyszyły mojej wizycie na tej stronie, spowodowały taką a nie inną moją subiektywną opinię na temat tej strony.

W wypowiedźi kolegi User2 wyczułem drobną złośliwość - jak mam odesłać kogoś do google na główną stronę to czasami lepiej wcale tego nie robić. Już byłem negatywnie nastawiony.

Dalej. Tekst na stronie "użyję google za ciebie" odebrałem jako sarkazm, a skwitowanie wyszukiwania pytaniem "czy to było takie trudne?" najeżyło mnie już na maksa. No jakby tam było jakieś zachęcające "to nie takie trudne"... Zresztą cały problem w tym, że w internecie nie ma intonacji głosu, przez to jedna wypowiedź może był różnie odebrana. Może i nawet autor tej strony miał dobre zamiary, mi niestety podpadł. ;)

 

PS. Przepraszam za off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@ user2 zapewniam Cię ze RTP wyszukuje mi przy skanowaniu satelity,i nie musiałem przeszukiwać transpondera.
Jeśli przeleciałeś całego satelitę to nic dziwnego. Jeśli ktoś korzystał z trybu operatora, to musi przeszukać ten transponder osobno bez trybu Operator.

 

Czego to facet nie dokona aby sobie ulżyć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam antenę Triax + 4 konwertery nastawione na pozycje: 0,8W, 4,8E, 13E i 19,2E. Od 15 minut nie mam sygnału na żadnym z kanałów na pozycji 13E, podczas gdy pozostałe mają 100%. Czy to ruscy zestrzelili nam satelitę, czy problem jest po mojej stronie? Antenę mam na dachu bloku, wolałbym nie musieć latać na dach bez powodu, bo musiałbym iść do ciecia po klucze a cieć chory.

Uważajmy bo zaraz nam astre jeszcze rozwalą :lol2::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmiot + orzeczenie = mogą wyjść np. różne cuda.

na pewno będe na cyfrze+ oglądał sportklub ponieważ będe mógł oglądać np. ligę belgijską.

 

Problemy z wrzucaniem...

Zapewne są jakieś problemy z wrzuceniem Sport Klubu na wizję .... Myślę,że sie postarają i dziś go pokażą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nowy rodzaj tramwaju - Sagemcom ESI-88 :mrgreen: (Wzięte z działu CP)

 

user 2

 

Przecież żeby go zanieść muszę wyciągnąć wtyczkę zasilacza z sieci i wtedy rzeczona wada już się nie pokaże w APSie. Wobec tego pytam się jeszcze raz, jak udowodnić tą wadę?

 

Jedyny ratunek to siec tramwajowa - tylko jak Ty pantograf zamontujesz na dekoderze :?::shock::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Na jednym z forów przegadałem dziś temat o obsłudze mierników satelitarnych. Czytając wypowiedź jednego z użytkowników nie widziałem czy śmiać się czy płakać. :smile:

 

Ja niedawno wziołem dekoder od tp i na HotBird ustawiłem bez miernika.

Jednak u mnie odległość od anteny do okna pokuju w kturym jest tv nie jest durza więc matka siedziała przed telewizorem i obserwowała poziom sygnału przekazywała go ojcowi ktury stał na winklu (rogu chałupy), ojciec mi , a ja kręciłem anteną. Wszystko trwło ok. 15 min .

 

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. :smile:

 

Ojciec chyba też za ciebie do szkoły chodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam siebie umieszczę w tej kategorii :)

 

Dyskusja o dekoderze Cyfrowego Polsatu Sagemcom ESI-88 i dotyczy braku świecenia ikonek na wyświetlaczu tego dekodera.

 

Tak, będzie akcja serwisowa. Abonenci z dekdoerami Sagemcom ESI-88 będą wzywani do APS-ów w celu wymiany płyty głównej przez pracowników APS-ów na płyty główne obsługującej kolorowe ikonki na wyświetlaczu.

 

Ludzie, ogarnijcie się.

 

 

kto powiedział że są kolorowe są zielone, pomijam już że większość z nich dotyczy odtwarzaczy i nagrywarek DVD

 

 

Zapomniałem dodać, że będziemy je wymieniać na kolorowe w ramach powrotnej akcji serwisowej.

 

Żeby coś tam tylko wpiąć potrzebna jest od razu wymiana płyty? Bez przesady. Pytałem bo przeglądając posty natrafiłem na sugestię:

xxx napisał(a):

Pewnie nogi odpowiedzialne za świecenie ikon nie są nawet wpięte w układ na płycie głównej.

 

Z drugiej strony Ja sobie nie wyobrażam żeby tak było, np. CP wprowadza soft obsługujący te ikonki i trzeba biegać po APSie żeby to działało, bo coś w środku jest nie wpięte czy coś.

Po przeczytaniu tego chciałem się upewnić że to bujda bo nikt wcześniej do tego się nie odniósł.

 

ja sobie nie wyobrażam jak ten Sagemcom nagrywa coś na płytę DVD

 

ja się odnosiłem do tego co jest a tych ikonkach i po co, żeby to świeciło wystarczy... wymienić wyświetlacz

 

Ludzie wyświetlacz jest uniwersalny do różnych typów dekoderów, odtwarzaczy DVD i Nagrywarek DVD a w Sagemcomie ikonki nie są wykorzystywane i dlatego stwierdziłem kilka postów wyżej że pewnie nie są nawet wpięte w układ na płycie głównej.

Aczkolwiek rodzice posiadają dekoder cyfrowy z UPC i tam jest ten sam wyświetlacz i ikonki świecą a mało tego po przełączeniu na dany kanał nazwa kanału się przewija i wyświetla również tytuł z EPG przez kilka sekund.

Ale w Sagemcomie takich cudów w życiu nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...