Skocz do zawartości

Forumowe "Łapu Capu"


whitestar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja chcę Polsat News
A ja chcę 2 miliony dolarów :twisted: Ktoś mi je da, tylko dlatego, że tu napisałem, że je chcę :?::mrgreen:
nikt Ci nie da, bo to nie wątek o kasie, tylko o zmianach propozycjach i sugestjach w tnK

 

Konkluzja:

Załóżmy wątek o kasie "Przyjmę 2 miliony". Wszyscy będziemy bogaci. :jupi:

 

2010060101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A sędzia miał bardzo trudne spotkanie do komentowania tyle fauli i nieczystych zagrywek dawno nie widziałem i mimo wszystko web nie wypatrzył wyniku spotkania

 

Oj biedny ten sędzia :lol2:

Nie dość, że oprócz sędziowania musiał jeszcze komentować mecz to w dodatku nie udało mu się wypatrzeć wyniku (widocznie nikt go nie poinformował gdzie ma patrzeć żeby go znaleźć) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z wątku "Odbiór cyfrowej telewizji naziemnej w Ostrowie Wlkp": Ostrów Wielkopolski = Ostrowiec Wielkopolski - prawie to samo, ale prawie robi wielką różnicę i w sumie to Ostrowiec Świętokrzyski może być równie dobrze Ostrowem Świętokrzyskim :mrgreen:

Ostrowiec Wielkopolski jeżeli chodzi o Śrem ma bardzo dobrą sytuację. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tytan załatwi problem kup na czaszy satelitarnej :D

Ja stosuję ''Tytan" do łazienek w sprayu. Trochę spryskuję miejsca , czekam chwilę i gąbką zmywam kupy. Po zmyciu tym płynem należy polać wodą antenę , by spłukać Tytana.Środek ten kosztuje kilka złotych. Możesz podprowadzić troszkę z szafki ,lub kupić. Można stosować inne płyny niż ten - płyny szorujące np do piekarnika , do naczyń i inne. W ostateczności ,jeśli kupy nie jest dużo to sama woda też starczy. (...)

FC Sialalala i 'gorący ptak'

Panowie / Panie - da się gdzieś FTA zobaczyć mecz FC Sialalala : Wisła Kraków dziś godzina 20:00

 

ps. FTA interesuje mnie 'gorący ptak'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiana FEC w n...czyli myśli o nowych kanałach: :mrgreen:

 

Zmiana FEC była podyktowana tym, że muszą gdzieś pomieścić nowe kanały :P XD Czyli może coś będzie :D A na tym nowym T2 z 10,834 jest audio AC3 :D wiec to moze byc kanał HD :)
ESPN America HD?
Kajko i kokosz 3D??

 

Sory ludzie ale zmiana FEC nie da odrazu owych kanałow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Instalator amator vs Instalator profesjonalista = hotbirt :mrgreen:

Prawidlowa konfiguracja tunera , a nie instalatora amatora [...]

 

a hotbirt pod port 2 (tak samo jak wyzej tyle ze satelita hotbirt) ( tak ma byc w tunerze ) i przy antenie tez takie podłączenie i będzie działać ...

 

I proszę państwa, oto on - aktor, który wcielił się w rolę Michael'a Scofield'a, głównego bohatera serialu "Skazany na śmierć", pan Wentworth Miller - w Polsce na wyłączność tylko na forum SatKuriera :mrgreen:

Jest na tym kanale może"Skazany na śmierć"?Byłem ulubieńcem tego serialu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy trafiłem do dobrego działu, przejrzałem pozostałe i żaden nie wydawał mi się szczególnie trafny. Wybrałem problemy, bo problem mam - z sąsiadką :).

Nosz kurde problemy z sasiadka :lol: Moja mala rade jesli masz zone to daj sobie spokoj a jesli nie masz, wiadomo jak to czasami jest. Idz do sasiadki i w prosty sposob wyjasnijcie problem. :mrgreen:

Ciezka sztuka ? :> bedzie ok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyka stosowana :mrgreen:

TV Rubin 710 3D z korbą rozruchową i wejsciem obrotowym rzeźbionym w drewnie importowanym z gwiazdozbioru Syriusza.

Pakiet: Menelski Minus ze wspomaganiem na resorach póleliptycznych.

Dekoder lampowy na olej opałowy z tartym pyskiem, emaliowamym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...