Skocz do zawartości

Forumowe "Łapu Capu"


whitestar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...w tym dziale
Faktycznie ten temat ma coś w sobie, że ludzie tutaj po prostu "wpadają" jak muchy do krowiego shit1ff6.gif:lol: Chyba chciałeś napisać... "w tym temacie", albo "w tym wątku", no ale dobrze, śmiech to zdrowie, nie mam nic przeciwko o "wpadaniu" tutaj :jupi: Władza na pewno się cieszy :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z cyklu... "Cyrkowcy" O wymianie kart Cyfry+ - świeża łapanka z dnia dzisiejszego :D

 

:/ Smieszy mnie to o tyle,ze Superstacja jest kanalem fta.Nie ma to jak sprzet od operatora :jupi: Zawsze pozostaje mozliwosc wlozenia starej karty :oops:
Od kiedy do SS na HB jest FTA? :shock:
...Co do Superstacji' date='to faktycznie nie wzialem pod uwage,ze niektorzy nie maja zeza na Astre.[/quote']

No i się dogadali :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jajach, motylach, zgniataniu kabli i nie tylko :brawo:

 

(...) nie wiem od czego to zalezy ze mam antene za oknem plastikowym i przy zamknietym oknie odbieram tylko czesc kanalow, np: tylko z paczki TVN ale i tez wiele innych w tym MTV HD. Z reszta kanalow mam problem i musze otwierac okno zeby ogladac np: CANAL+. od czego to jest uzaleznione czy ktos wie? bo przeciez idzie zima :cry:
Ty masz antenę w pokoju? :curious: To nie dziwne' date=' że odbiera tylko część, bo antena z założenia miała być na zewnątrz, a nie wewnątrz budynku. Dwa rozwiązania: założyć antenę na zew. albo kupić o pół metra (a może więcej?) większą antenę i zostawić ją w pomieszczeniu.[/quote']
Gościu -@user 1, albo z Ciebie mega jajcarz, albo zrób sobie dziurę w ścianie przez którą przepuść przewód i go nie zgniataj tym oknem. a jeasli to provo , to szacun!
(...)

Ty masz antenę w pokoju? :curious: To nie dziwne' date=' że odbiera tylko część, bo antena z założenia miała być na zewnątrz, a nie wewnątrz budynku. Dwa rozwiązania: założyć antenę na zew. albo kupić o pół metra (a może więcej?) większą antenę i zostawić ją w pomieszczeniu.[/quote']

J..zas co wy bierzecie?? To naprawdę forum o technice satelitarnej? czy ukryta kamera?

W jaki sposób sygnał sat może dotrzeć w taki sposób??.

Wystarczy że stado rozszalałych 10 motyli usiądzie na LNB i już kupa, a co dopiero betonowa ściana???

Ale tak naprawdę myśle ze fajne sobie jaja robicie panowie.. he he

 

 

Świeżo zarejestrowany użytkownik :)

(...)Aha i jeszcze jako że pierwszy dzień jestem na forum..

O co chodzi z tymi podpisami??? pod postem?

 

tzn: Buty relax 36, żona, trzy butelki czystej, maluch...... trzeba pisać o wszystkim co mamy w domu??

Obawiam się że dla mnie będzie zbyt mało miejsca w tych podpisach i nie będe mógł byc trendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od 2 dni nie odbiera mi arteHD ani simulHD- z tego samego transpondera( chyba 11363 ). Po aktywacji nowej karty wszystko działało a teraz nie wyszukuje niczego z tego "transplantera".

Kolejny przykład na istnienie transplantera :jupi: Coś takiego chyba jednak istnieje skoro, ten user wie, że kanały są nadawane na transponderach - patrz końcówkę pierwszego zdania - i potem używa magicznego słowa "transplanter" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc, to rok temu było lepsze te nasze Łapu Capu :) Chyba wszyscy się w tym roku wyedukowali i takich gaf nie popełniamy :(
O rzesz... normalnie rence opadajom... Moje łapanki Tobie się nie podobają? :> patyk.gifbicz.gif

 

ban.gif Masz przechlapane u pozostałych użytkowników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

 

Na pytanie abonenta Cyfrowego Polsatu - który pyta o częstotliwość kanału Kino Polska gdzie pojawiła się plansza informacyjna z prośbą do abonentów CP o zaktualizowanie listy kanałów o nowe parametry - pada odpowiedź:

 

Najważniejsze zdanie zostało pogrubione.

@user1 nie chcę cię urażać, ale jak już nasi drodzy przyjaciele pisali to 2 tygodnie temu.

 

PRZEKAZ Z TR. 12188/V-(MPEG2) i 12284/H-(MPEG2)

zostają wyłączone:

Kanały do wyłączenia:

 

12188/V-(MPEG2)

Animal Planet (344/345 pol)

KINO Polska (2307/2305 pol)

 

12284/H-(MPEG2)

Zone Club (369/370 pol)

Zone Reality (535/536 pol (reklamy), eng (programy)

Discovery World (544/545 pol)

Discovery Science (561/562 pol)

 

Te kanały nadają już z nowych tp.:

11488/H-(MPEG2)

Kino Polska (163/92 pol)

Animal Planet (361/384 pol/385 eng)

Zone Club (365/400 pol/401 eng)

Zone Reality (366/404 pol/405 eng/pol)

 

11117/V-(MPEG2)

Discovery Science (7901/7911 pol/7912 eng)

Discovery World (8101/8111 pol/8112 eng)

 

Zastosować się proszę do tego, inaczej nie wiem co się stanie.

No i na zakończenie:

@user 2 nie bądż taki oficjalny i sztywny jak jesionka dębowa ,wyluzuj i nie krzycz postami na innych . :lol2:
:brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cenzura szaleje.

przez PawelU1981 9 mar 2007, o 11:11

Kazdy czlowiek ktory grozi drugiemu podlega przeciez karze wiec nie wiem czemu sie tak oburzacie.

...................To ja nie wiem juz gdzie my zyjemy

 

Chcecie mieć lepsze newsy

przez Mr. Orbita dzisiaj, o 12:49

Chcesz mieć większego BAN-a?

 

ban.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieć a nie post.

przez lary wczoraj, o 11:20

 

piotr_krz -napewno poczebójesz anteny minimum 80 (zalecam 90) co do konwerterów ja używam goldeninstar ale mój somsiad ma n-ke i miał z nim problem w tej chwili korzysta tego konwertera http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=23&id=516 i twierdzi ze spisuje sie rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...