Skocz do zawartości

Forumowe "Łapu Capu"


whitestar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nowych odcinków, pozwę was do sądu! :]

Ten Europejski Nick troche mnie wk....a bo powtarzają 7 odcinków I Serii Dreka i Josha a nie dają następnych,Puszczają II sezon iCarly a powinni puszczić odcinki z 1 Sezonu oraz Spongeboba odcinki 1-11 też z I Serii ja żądam aby Nick Polska puszcziła dalsze odcinki serialów Spongebob Kanciastoporty,iCarly i Drake i Josh jeśli dalej będą te odcinki puszczać ja pozwie VIACOM do sądu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Humanista w TNK.

 

Mam fergusona DF 9000 prv i TNK oraz jestem humanistą. Nie potrafię wgrać nowego softu (firmware), są problemy, dla mnie nie do przejścia. Wobec tego zwracam się z prośbą o instrukcje (im bardziej łopatologicznie, tym lepiej), jak to zrobić. (...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz czas na mnie :]

 

Jak sprawdzić prawdziwość HD?

witam jak można sprawdzić czy na danym kanale leci 100% HD czy tylko uscalowane jest :?::?: :?:
na oko:)

Reklama płatnej telewizji cyfrowej

(...)

Pamiętaj abonencie, Twój operator telewizji cyfrowej wie co dla Ciebie najlepsze.

Otwórz oczy i patrz.

Otwórz portfel i płać.

My zajmiemy się myśleniem :)

A tymczasem w telewizji...

(program -> raklama sponsora -> reklamy -> zapowiedź -> reklama sponsora -> program c.d.).

Nowoczesne odbiorniki w platformach satelitarnych, czyli reklam ciąg dalszy

Może nowe hiper extra turbo dekodery same będą się przełączały bez pilota na kanały które wg. operatora powinniśmy zobaczyć? Najlepiej niech automatycznie wyszukują bloki reklamowe i się na nie przełączają !!!

Niezwykle ciekawy problem z odbiorem telewizji satelitarnej

Problem wygląda tak: cyfra+ (pakiet podstawowy+, canal+,hbo, filmbox) , dekoder pace, konwerter twin. Odbiór wszystkich kanałów bardzo dobry oprócz: Movies24, 4fun.TV, Planete, Mini Mini, Patio TV, CANAL+ Sport 2, CYFRA+ Info, HBO, HBO 2, HBO Comedy Central, Hallmark - w zależności gdzie stanę w pokoju :lol2: (...)

 

Cykl... Zieloni pytają :D

... o Philips PVR (Cyfra+)

Witam ponownie,

do czego służy USB i Ethernet w Philips PVR

Do niczego...
... o platformę n
Przez telefon powiedziano mi, że do odbioru n muszę mieć antenę. Czy da się jakoś mieć n bez anteny? Bardzo mi na tym zależy, bo antena + montaż to bardzo duża cena, przez którą nie będę mieć n
Fantazja wasza nie zna granic :brawo:

 

Jak chcesz odbierać sygnał z satelity bez anteny satelitarnej? Antenę możesz samodzielnie zamontować i wtedy oszczędzasz conajmniej 100zł kosztów instalatora...

Tylko, że to wymaga umiejętności, przynajmniej tak mi się wydaje, a nie każdy takie zapewne ma.

Zamówienia publiczne w TeFałPe :D

Przedmiot zamówienia:

Dostawa obuwia damskiego i męskiego dla TVP S.A. w Warszawie Półbuty damskie. 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) futrówka skórzana, 3) obcas do 5 cm 4) wiązane i czółenka Półbuty męskie 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) futrówka skórzana, 3) wiązane i typu mokasyn. Obuwie ciepłe damskie 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) ocieplane, 3) za kostkę, 4) zapinane na suwak, 5) obcas do 5 cm. Obuwie ciepłe męskie 1) skórzane – skóra naturalna, miękka, 2) ocieplane, 3) za kostkę, 4) zapinane na suwak lub wiązane,

http://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne/ ... php?id=519

No i znowu te reklamy...

(...)

Najlepszym rozwiązaniem byłoby wymaganie od nadawców obniżenia poziomu głośności reklam i wprowadzenie obowiązku wyświetlania timera (w kontrastujących kolorach) odliczającego czas do końca bloku reklamowego lub nawet do końca całej przerwy w programie, łącznie z zapowiedziami innych programów. Uważam, że wprowadzenie takich rozwiązań na wszystkich polskojęzycznych kanałach zadowoliłoby większość odbiorców. Może doczekamy takich czasów.

Oj! morze doczekamy ,ale jak poprosimy Ojca Rydzyka - on to wszystko morze.

Wspomnienia o telewizji analogowej ...po kilku głębszych?

ja uwielbiałem oglądać telewizję analogową 5 lutego 1989 o godzinie 18:00 tatuś mi właczył tv analogową!!! a gdy była wieśc o pierwszej platformie cyfrowej nadawanej cyfrowo dnia 17 września 1998 o godz:18:00 tatuś mi wyłączył analogówkę i właczył cyfrówkę!!

Dziwny problem z niemieckim kanałem Sport 1

Czyżby zakodowali ten kanał czy może moja kablówka ma problemy? Wczoraj zauważyłem wojne mrówek na ekranie zamiast stacji Sport1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączamy nowy kanał, a za chwilę go wyłączamy :]

Też uważam, że powinni dołączyć do oferty Sportkluby i jeszcze powinni dorzucić ESPN America(...).Chyba, że miały by wylecieć kanały o najmniejszej oglądalności czyli ESPN America i Estreme Sport Channel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupony na opcję HD Mix 8):lol:

[...] Będą nowe kupony na opcję HD Mix powodujące naliczenie jedynie 8zł za tę opcję. Oczywiście dostępne tylko dla tych, co mieli bezpłatne 5xHD. Więc nic Ci w systemie na pewno nie spadnie 8)
jakie KUPONY BĘDZIE TRZEBA JE WYCIĄĆ I ODSYŁAĆ. Czy tylko system będzie zaznaczony że ze zniszką
Tak, będziesz musiał wyciąć kupon z magazynu cyfry, polizać żeby się przykleił i wysłać do cyfry listem i wtedy system ci wstawi rabat na HD Mix... :crazy:
To się ubawiłem :jupi:8)
LMAO :D
ale poleconym jak wypowiedzenie czy zwykłym listem można posłać? :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopnął głową w nogę :mrgreen:No naprawdę, jak tak można :lol2:I jeszcze w dodatku sędzia nie słuchał języka ciała :lol:

LECH POZNAŃ - ZAGŁEBIE LUBIN 0:0 Na dobrzy początek meczu Lecha z Zagłębiem Arboleda kopnął głową w nogę Micanskiego. Tak przynajmniej można wywnioskować z miny i gestów napastnika Zagłębia. Sędzia jednak nie słuchał języka ciała, posłużył się zamiast tego logiką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie odbiera, to trzeba "mu" odpowiednio przypomnieć :brawo:

Ogląda ktoś czasem tv Humor z Amosa? Czy został on zakodowany? Bo ja mam problem taki, że u mnie tuner wyświetla info o zakodowaniu choć nie podaje systemu. Tak już trzeci dzień...
Ostatnio zaglądałem tam dwa dni temu i wszystko chodziło.
Dzięki za megaszybką odpowiedź. Cóż' date=' pewnie tuner temu winien. Może jak go trzasnę to sobie przypomni...[/quote']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strąg i kombi w Cyfrze :mrgreen:

 

user 1 ok ale w Cyfrze zapłacę więcej za dzierżawę przy dwu letniej umowie.A tu mam odbiornik w sam raz to Naziemnej Telewizji Cyfrowej,koszt samego odbiornika to 299zł.I cena naprawdę jest niska,zobacz ile takie kombi w sklepach kosztuje ponad 600zł.

Oni sprzedają porządny dekoder Kombi MPEG4 a nie syf jak w Cyfrze Strąg czy Sagem.Wiem ze włodarzą innych platform się to nie podoba i już szkalują ofertę która oficjalnie nie ruszyła.To tylko pracownicy co mają płaceni na godzinny zachwalający,drogie oferty i HD Mixy za 25zł w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...