Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w punkcie CP. I pan klient z akcentem prowincjonalnym stwierdził, że nie "bedzie nic wymienioł bo tak mu pasuje" i "że chceta oszukać klienta wanżego".

 

Cyfryzacja pełną gębą :smile:

 

Chyba wymiana dekoderów potrwa dłużej. Będzie larum, że nie działa i, że "oszukujo".

Wszystkie dekodery jakie mialem SD zarówno nc+ jak i Polsat bez problemu wymienił mi na HD od reki bez kosztow, procedura jest taka ze bez problemów musza wymienić SD na HD, jezeli tego nie zrobisz to i tak później wyślą kurierem z automatu, Orange kiedys napisal mi pismo żeby wymienić sd na hd w salonie, nie zrobiłem tego przez miesiąc to wysłali mi z automatu dekoder hd kurierem bez pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie ma obowiązku przyjąć takiej przesyłki, jeśli jej się nie zamawiało... ? :?:

 

Do mnie ponownie dzwonili w piątek po dłuższej przerwie, ponownie wmawiali ten złom informując, że wyślą kurierem...

Jak grochem o ścianę. :sciana: Strasznie są nachalni i na siłę chcą wcisnąć to ichnie badziewie HD. A przecież już nie raz informowałam ich, że mam od nich kupionego philipsa HD, a ostatnio, że w momencie kiedy dekoder SD będzie zbędny to zrezygnuję z ich usług, :read: więc nie wiem po co ciągle dzwonią??? :?: Nie odnotowują sobie, że klient nie jest zainteresowany ich ofertą? :?: Zaczyna to być męczące. :dammit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam tylko na kartę, po jakimś czasie c+ zaoferowała kupno Philipsa HD dsr 6201/91 a wraz z dekoderem dodali jeszcze kanał National Geographic płatny 5 PLN miesięcznie, niestety obecnie dekoder jest nie do użytku bo rozwala obraz, pikseli, a na niektórych kanałach dodatkowo przyśpiesza. :dammit:

Kosztował 499 PLN, oczywiście zepsuł się zaraz po gwarancji, a naprawę punkt wycenił na ok. 250 PLN (podobno głowica się zużyła). :shock:

Naprawa jest nieopłacalna, za tyle kupię Arive z 2-letnią gwarancją.

 

Czytając forum, a także forum nc+ gdzie ludzie piszą na bieżąco o problemach z wifi boxem (https://forum.ncplus.pl/forum/forumdisplay.php?f=299), nie ma co się wplątywać w umowy z tą firmą, a sprzęt mają beznadziejny nawet z logiem philips. :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozpoczal sie proces zmiany formatu i przechodzenia do mpeg4

https://satkurier.pl/news/116313/nc-pier ... peg-4.html

Jaki tuner zaproponujecie, z czytnikiem uniwersalnym Conax (zeby cameleon w nim chodzil bez problemu), cos w stylu Fergusona Arive 200, dobry nie drogi dek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje białego Nboxa z wgraną enigma i softem openpli. Do kupienia za około 200 zł na allegro.

Zeby jednak nie robić już totalnego offtopu to mam pytanie, posiadam tuner pace pvr (do umowy) jak również sagemcom hd (kiedyś został po rozwiązaniu jakiejś umowy bo był na własność) a sam używam wspomnianego nboxa. Chciałbym protestować usługę nc plus go czyli te kolekcje vod. Wiem że działają one na sagemcomie którego posiadam. Obiło mi się jednak o uszy ze po włożeniu karty do tego tunera, jest potem problem z jej użytkowaniem w innym dekoderze. Czy ktoś to sprawdzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczal sie proces zmiany formatu i przechodzenia do mpeg4

https://satkurier.pl/news/116313/nc-pier ... peg-4.html

Jaki tuner zaproponujecie, z czytnikiem uniwersalnym Conax (zeby cameleon w nim chodzil bez problemu), cos w stylu Fergusona Arive 200, dobry nie drogi dek ?

CONAX nie jest potrzebny Ci do Camelona tylko tuner z universalnym czytnikiem kart. Czy ten Fedrek jest dobry, musisz poczytać w temacie o Fergusonach. Jęśli chodzi o moje zdanie... to nie ma co pakować sie w ten szajs. Lepiej zwróć uwagę na Cryptobox [linki do sklepów - regulamin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie dzwonił konsultant z infolinii NC+ z pytaniem czy na pewno nie chce od nich dekodera HD bo wg. info z ich bazy abonentów odmówiłem przejęcia tego dekodera. Wg. tego co mi powiedział gość z infolinii od 1 lipca kanały SD MPEG-2 przestaną być dostepne na starych dekoderach SD. Ja mu na to że ja już dawno jestem przygotowany na to i mam własny dekoder Ferguson Ariva 150 combo w HD. Po kilku minutach tłumaczenia mu co i jak mam podziekował mi i się rozmowa zakończyła. Wygląda na to że na 1 lipca szykuje się stopniowe przełączanie transponderów NC+ z DVB-S na DVB-S2? nie wszystkie od razu ale do końca września mają wsio zakończyć zarówno NC+ jak i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dużo na ten temat się pisze, telefony z nc+ aby wziąć wifibox coraz częstsze, a wczoraj jak podeszłam do punktu, aby dokładnie mi powiedzieli co i kiedy zostanie wyłączone, i czy w lipcu dekoder SD będzie już martwy, to Pan z punktu nc+ powiedział, że nie ma w tym temacie żadnych informacji. :crazy:

I co z tymi osobami co mają zagwarantowany odbiór do października 2016? :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecić świeci, ale na oficjalnej liście nie ma. Skoczę zobaczyć jak to wygląda na pejsie.

 

Aktualizacja - na pejsie nie widzę a na pejsie nie dodam sobie ręcznie kanału. Ktoś kojarzy, kiedy kanał został usunięty z listy i dlaczego nc+ nie poinformowało o usunięciu tego gwarantowanego umową kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo SD wyleciał z listy mniej więcej koło lutego chyba, kiedy były te wszystkie rebrandingi. Wtedy też zrobili miejsce na C+Sport2 no i wówczas trochę się pozmieniały się pozycje pozostałych kanałów z sekcji Sport i motoryzacja, w tym TVN Turbo w SD wyleciało. Wcześniej to samo było z TVN Style SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...