Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem dekoder Sd stary sagem i chciałem go wymienić na HD, nikt do tego tygodnia w tej sprawie nie dzwonił, kanały przestały działać więc udałem się do punktu gdzie okazało się że nie przypisali mi jakiejś promocji na HD i zaproponowano mi dekoder za 20 zł lub kontakt z infolinią. Oczywiście dzwonie na specjalny numer dla wymieniających dekoder z SD na HD - tam konsultant powiadomił mnie że wymieniają tylko na sagemcom HD i żaden inny nikomu w ramach przejścia SD - HD , zdziwiłem się bo oczekiwałem Wifi Boxa z racji tego że zależało mi na Wifi. Mówię może pomylił nazwy i przyślą jak wszystkim wifi boxa. Dziś przyszedł i okazało się że to jednak sagemcom dsi 87 a więc starsza wersja - tnie obraz na HD , przy czym gdy w to samo miejsce wstawię dsi 83 wszystko śmiga. Dekoder oczywiście regenerowany - używany , przednia obudowa porysowana. Teraz pytanie- przysyłali dlatego sagemcoma bo jest to na drugą kartę (Multiroom Sd)?Karty mam cameleon. Niestety i tak muszę dzwonić bo przysłali dsi 87 a na umowie wpisane dsi 83 wiec będzie potem problem przy zwrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze odnośnie tego wyłączenia mpeg 2. Aktualnie posiadam multiroom na cameleonach 2 karty. W domu posiadam 3 dekodery pece hd pvr, strong sd, i jeden hd kupiony samemu big sat golden 1 cr hd, na dwa dekodery rozdzielam sygnał spliterem clone. Teraz cały czas się zastanawiam czy inwestować w trzeci dekoder hd przy niepewnej przyszłości kart cameleon?

Przy przejściu na multiroom nc+ pewnie dopłata za 3 dekodery i różne opinie jak to działa więc nie jestem zbytnio chętny na to rozwiązanie.

Pewnie osób z podobnym dylematem do mojego jest więcej wiec co radzą forumowi eksperci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy na forum, że na jesień karty będą zmieniane tym co mają dekodery od nc. Nie tyczy się to posiadaczy Pejsów PVR, Philipsów PVR i tych co mają same karty z własnym sprzętem, bo oni zostali na koniec. Czy to prawda? Zobaczymy już prawdopodobnie za 2 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy na forum, że na jesień karty będą zmieniane tym co mają dekodery od nc. Nie tyczy się to posiadaczy Pejsów PVR, Philipsów PVR i tych co mają same karty z własnym sprzętem, bo oni zostali na koniec. Czy to prawda? Zobaczymy już prawdopodobnie za 2 m.

 

Ja dostałem od Cyfry Sagema w 2010 roku, nie korzystam z niego w ogóle. Czy wymiana karty, także mnie obejmie w pierwszej kolejności? Jeśli tak, to czy mogę zwrócić sam dekoder operatorowi, a kartę sobie zostawić?

 

Też czeka mnie konieczność wymiany jednego z dekoderów SD i zastanawiam się czy jest sens kupować dekoder HD, jeśli za miesiąc nie będę mógł z niego korzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...