Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wreszcie dzisiaj deszcz i na dodatek burza. Teraz mniej pada deszczu, nadal słychać burzę, jest pochmurnie, prawie brak wiatru, świeci słońce. Temperatura wynosi 17°C.

 

Dobrze, że dzisiaj deszcz. Koniec suszy.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 stopni to przepaść z tym co u mnie, teraz jest 24,9 stopni, około 15:30 było aż 30,0 stopni. I cały czas słonecznie, zero szans na deszcz, a od kilku dni zapowiadają u mnie po popołudniu deszcz, a przez te kilka dni co miało padać nie spadł nawet milimetr deszczu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, u was kompletnie co innego niż u mnie,to gdzie ja mieszkam? :mrgreen:  Powtarzam się, ale co tu pisać jak co dzień jest tak samo słonecznie i gorąco. Rano o 6:15 było już 14,9 stopni, teraz jest 30,9 stopni. Do tego bardzo słonecznie, a deszcz by się bardzo przydał!

 

 

EDIT: No nareszcie popadało, i to od razu bardzo porządnie, do tego kończy się burza i ochłodziło się do 20,5 stopnia,

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili przelotne opady deszczu, temperatura wynosi 15 stopni, słaby wiatr z południa. 

Faktycznie były to przelotne opady, od Tarnowa do Rzeszowa mało co było widać w czasie jazdy, wycieraczki na max i ściana wody z nieba oraz pył wodny z pod kół, ale od Sokołowa do Leżajska szosa i pobocze suchutkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej burzy jeszcze popadało ciągiem od 19:00 do 22:00. Po tych opadach o północy pojawiła się mgła, ale była tylko nisko nad ziemią bo już szczyty drzew było widać i do tego świecący księżyc. Było bardzo klimatycznie!

 

Dziś więcej chmur niż słońca, trochę też popadało, około 14:00 było 23,3 stopni.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...