Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Czy  da w tej ofercie nc+ na karta w jakimś pakiecie dokupić sam CANAL+4K ULTRA HD? Jak nie to czemu robią wyjątki?

Lub po przejściu z nc+ na karta na abonament MIX z tego w jakim pakiecie można dokupić i czy jest w ogóle ten kanał? Odpowie ktoś, bo nigdzie tego kanału w tej ofercie nie widać, w abonament MIX też nie ma, nie widzę tego kanału w żaden pakiet. Znajomy mówił, że tylko to jest  jakiś abonament ECP dedykowany i robią podziały, jednym dają, drugim nie, w te same pakiety lub to nie działa na wszystkim sprzęcie od tego samego operatora, blokady sprzętowe, paring na karta ..........temu pytam konkretnie jak z tym tu jest, kogo pytać,  proszę o pomoc i odpowiedzi.

Przestraszyłem i chyba tego nie będę brał wcale jak tak.

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blondynek102 napisał(a):

Czy  da w tej ofercie nc+ na karta w jakimś pakiecie dokupić sam CANAL+4K ULTRA HD?

Blondynek jedynie w module czarnym działa canal+ 4k z satelity, możesz też oglądać ten kanał online jak masz go w umowie. Prepaid chyba tylko na miesiąc jest jak kupisz czarny moduł. Niestety z niebieskiego nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świecą w nc+ na kartę bez sportu od pakietu Start+, w otwarte okno, ale tylko do końca marca.

Brak Polsat News, Canal+4K, całej paczki Canal+, Polsat Sport Premium Super HD 1,2 (Mistrzowska Piłka) i możliwości tego dokupienia na stałe w jakimś pakiecie, pakietach na moduł z karta w oferta nc+ na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić dekoder nc+ z pakietem komfort+ i filmbox na 6 miesięcy i moje pytanie czy do tego pakietu mogę dokupić sobie osobno eleven sports ? Czytając regulamin komfort+ eleven nie do końca wiem czy osobno mogę dokupić czy jako cały pakiet komfort+ eleven mi naliczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy doładowaniu karty TNK wystarczy poprawny numer konta. Tytuł przelewu nie ma znaczenia. Dawno nic nie przelewałem na poczcie, ale kiedyś trzeba było liczyć ~ 2 dni na wykonanie przelewu przez pocztę. Do tego ~ 2 dni na "przetrawienie" tego przez system TNK. Razem pewnie ok. 4 dni.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, płacąc przelewem doładowanie zostanie zaksięgowane za około 3 lub 4 dni robocze.

 

Można też doładowywać przez punkt, a wówczas środki są zaksięgowane natychmiast.

Na przykład u tego dystrybutora:

https://www.sklepsaturn.pl/category/doladowanie-tnk-sd

albo w Hollex:
https://hollex.pl/doladowania-kart-c-118.html

 

 

 

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej polityki...

Rok temu kupiłem TNK+ z karta na pół roku, bo używam tego tylko na działce.

Teraz chciałem uzupełnić kartę do pakietu Komfort na 5 m-cy i wartość doładowania to 199 zł, a przy zakupie nowego zestawu z pakietem Komfort i Filmbox na 6 m-cy trzeba zapłacić 149 zł.

Nie dość, że dostajesz dekoder, to masz pakiet Komfort na 6 m-cy, a nie 5 m-cy... dodatkowo na 6 m-cy pakiet Filmbox i to wszystko jest tańsze o 50 zł...

Gdzie tu logika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...