Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od trzech lat mam leciwy dekoder ADB 2851 z fajnym pakietem ważnym jeszcze dwa miesiące. Wczoraj po powrocie z tygodniowego wyjazdu w domu zauważyłem przerwę w dostawie prądu. Dekoder szlag trafił. :) W sensie, uruchamiał się, zapalała się zielona dioda ale hdmi nie łapał obrazu. Po odłączeniu wszystkich kabli i podłączeniu na nowo hdmi załapało i pojawił się standardowy napis "witamy", ale podczas włączania dekodera i przeskakiwania na lepszą jakość, hdmi się wyłączało i pomimo, że dekoder działa obrazu nie ma. :)

Podłączałem dekoder pod różne hdmi (inny tv Tez ;) i dekoder działała - obrazu jednak wciąż brak. Wieczorem ogarnę kabel euro i spróbuję na tym złączu, a nuż pójdzie. :)Miał ktoś podobny podobny problem? Czy Dekoder całkowicie zdechł? :) Szkoda mi pakietu, który mam aktualnie na karcie więc serwis coś pomoże? Czy kupować nowy dekoder? 

 

 

Edytowane przez soon1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, maks27 napisał(a):

Skoro pojawia się plansza WITAMY to chyba przełączył się na wyjście EURO spróbuj kombinacji  klawiszy z gwiazdką jak *3, *4 wtedy zmieniamy wyjście którym wychodzi sygnał na HDMI powinno zadziałać.

 

Pomogło, dekoder działa jak wcześniej. :) na prawdę bardzo dziekuje za pomoc.

 

A w ogóle to gdzie znajdę jakąś listę kodów aby moc w razie czego bawić się konfiguracja dekodera? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, soon1987 napisał(a):

 

Pomogło, dekoder działa jak wcześniej. :) na prawdę bardzo dziekuje za pomoc.

 

A w ogóle to gdzie znajdę jakąś listę kodów aby moc w razie czego bawić się konfiguracja dekodera? 

 

 

Na tej stronie: https://pl.canalplus.com/dekodery/box-hd-pvr-ready masz link do instrukcji obsługi (Instrukcja dekodera BOX+ (ADB ITI-2849ST_50ST_51S)). Na stronie 10 masz opisane jak przełączać między wyjściami i trybami video.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy i użytkowników dekoderów HD ITI2851S i 49/50 lub nowszych. Jeśli się wam zawiesza dekoder w trakcie użytkowania lub zawiesi się podczas ładowania ekranu powitalnego po zaniku zasilenia. Ja robię tak, wyciągam wtyczkę za dekoderem na 2-3 sekundy i znów wkładam. Nie wyciągam zasilacza z gniazdka. Wysyłam sms z numerem karty na 725727272. Zawsze można przeczekać zawieszanie lub próbować wyłączyć pilotem ale trzeba uzbroić się cierpliwość. Ja wolę jednak wariant wyrwania. Jeśli zjawisko się powtarza. Przywróć ustawienia domyślne. Tylko po przywróceniu domyślnych zmień "Dolby Digital - nie" Jeszcze za obserwowałem pewne zjawisko, u mnie ono występuje. Mając Pakiet start+ dekoder zawiesza się co dziennie, po przełączeniu kilkunasty programów. Mając pakiet komfort+ lub start+ HBO, dekoder przez przez cały okres posiadania pakietu się nie zawiesił ani raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Darek z Ozimka napisał(a):

(odłączenie dekodera z prądu na 1 minutę).

I ty to nazywasz hard reset? :D

To znaczy że nie wiesz co to hard reset 

Wyciągnięcie z prądu to żaden hard reset 

 

Reset do ustawień fabrycznych, znany również jako twardy reset lub reset główny, to przywracanie oprogramowania urządzenia elektronicznego do pierwotnego stanu systemu poprzez usunięcie wszystkich informacji przechowywanych na urządzeniu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacek12 napisał(a):

Ja robię tak, wyciągam wtyczkę za dekoderem na 2-3 sekundy i znów wkładam.

Ja zrobiłem jeszcze inaczej - tylko raz wyciągałem wtyczkę oraz kartę i już nie włączałem. Teraz nic się nie zawiesza, za to kurz dobrze zbiera.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i mam takie pytanko mam 2 karty z oferty NNK i TNK HD i moje pytanie brzmi tak czy robiąc zwykły przelew bankowy przy doładowaniu tych ofert trzeba podawać nr karty i numer konta który jest przypisany do każdej z kart czy sam nr konta i czy trzeba w tytule przelewu podawać z jakiej to oferty jest tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeżel robisz przelew bezpośrednio na  ich konto,to wystarczy sam numer karty (przynajmniej 12 cyfr).U pośredników lepiej podać dodatkowo ofertę. 

Jak opłacić telewizję na kartę?

Wyślij numer karty SMS-em pod numer (+48) 725 72 72 72 (koszt połączenia wg stawek operatora) - w odpowiedzi otrzymasz informację o terminie ważności doładowania oraz indywidualny numer konta bankowego do wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 23:08, marrak napisał(a):

@Tom1980 Nie musisz nic w tytule podawać, nawet nr karty nie jest potrzebny. Każdy zestaw ma swój indywidualny numer konta, wpłata jest księgowana automatycznie więc nie ma znaczenia nic po za nr konta na który idzie przelew.

Witaj wczoraj zrobiłem przelew 11 30 i dziś o tej samej porze włączyli wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czołem

Z małym pytankiem, kupiłem Mamie dekoder z kartą w opcji Konfort+Filmbox na 6 miesięcy. Uprawnienia przeszły, ale nie mam kanału BBC Lifetime - wciąż wyskakuje brak uprawnień, natomiast mam BBC First.

Czy to jest prawidłowe ?

W ofercie Komfort BBC Lifestyle jest, a nie ma First.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie
Popsuł mi się stary dekoder z kartą TNK HD (stara oferta), ale będę miał nowy SAGECOM DSIW74 z kartą i pakietem Start+ na rok. Nowy dekoder jest na własność. Czy możliwym byłoby użycie karty TNK HD w tym dekoderze? Albo czy jest jakiś sposób, żeby jeszcze używać tej karty? Nie mam DVB-T a nie chciałbym wiązać się umową, dlatego wolałem ofertę na kartę, ale ta stara TNK HD jest wg mnie lepsza niż te nowe. Z tym, że nie da się już zakupić nowego startera TNK HD
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...