Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie oglądam następujące seriale:

 

"Demony i wybawiciele"-(Disney+)

 

"Dzień na świecie"-(POLSAT NEWS)

 

"Echo Serca"-(VOD.TVP.PL)

 

"Flash"-(AXNHD)

 

"Łowcy skarbów.Kto da więcej?"-(POLSAT BOX GO)

 

"Młody Sheldon"-(HBOMAX)

 

"Na planie"-(HBOMAX)

 

"Na ratunek 112"-(POLSAT BOX GO)

 

"Na sygnale"-(VOD.TVP.PL)

 

"Planeta Singli.Osiem historii"-(POLSAT BOX GO)

 

"Pomóż mi"-(POLSAT BOX GO)

 

"Prawi Gemstonowie"-(HBOMAX)-zakończony

 

"Seks: Historia nieprzyzwoita"-(POLSAT BOX GO)

 

"Tam gdzie czają się duchy"-(Player)

 

"Trans World Sport"-(POLSAT2HD)

 

"Ukryta Prawda"-(PLAYER)

 

"W bliskim planie"-(POLSAT BOX GO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach, jak nie mam zbyt dużo czasu na oglądanie filmów to wybieram jakiś serial komediowy. To czasami ledwie 20 minut, więc do przełknięcia. 

 

Teoria wielkiego podrywu - HBO MAX - obejrzane sezony 1-6, jestem w trakcie 7 - 8/10 

Jeden z moich ulubionych seriali komediowych. Perypetie grupy naukowców i ich sąsiadki Penny. Co sezon to lepszy.

 

Dwie spłukane dziewczyny - Prime Video - obejrzane sezony 1-2, jestem w trakcie 3 - 7,5/10

W sumie pojedyńcze odcinki oglądałem już na Comedy Central. Perypetie dwóch kelnerek, które próbują założyć własną cukiernie. Jedną z bohaterek jest Polka z Warszawy, Sophie Kaczynski. Dużo sarkastycznego humoru. 

 

Mamuśka - HBO MAX (dostępne również na Prime Video) - obejrzane sezony 1-2 - 7,5/10

W sumie dość podobny do poprzedniego ze względu na dużą ilość sarkazmu. Historia samotnej matki Christy, która próbuje wyjść z alkoholizmu i jej matki Bonnie. W rolach głównych świetne Anna Faris i Allison Janney.

 

Biuro (USA) - SkyShowtime - obejrzane sezony 1-2 - 7,0/10

Tego serialu nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Jak ktoś lubi mockumentary to pozycja obowiązkowa. W sumie ten serial zacząłem odkrywać, gdy zobaczyłem nasze polskie "Biuro" w CANAL+.

 

Parks and Recreation - HBO MAX - obejrzane sezony 1-2 - 6,5/10

Kolejny serial z gatunku mockumentary. Uważam, że Amy Poehler, w roli Leslie Knope jest po prostu niezastąpiona. Świetnie się ją ogląda. Gorzej już z innymi postaciami. Moim zdaniem trochę gorszy niż "Biuro". Aczkolwiek sezon 2 bardziej mi się podobał niż 1, więc może jeszcze zmienię zdanie. :)

 

Misja: Podstawówka - Disney+ - obejrzany sezon 1 - 7/10

Najmłodszy serial z gatunku mockumentary. Po biurze i urzędzie przyszedł czas na szkołę. Moja ulubiona postać to dyrektorka. 

 

U nas w Filadelfii - Disney+ - obejrzany sezon 1 - 7/10

Póki co po pierwszym sezonie zapowiada się całkiem obiecująco. Zobaczymy co będzie dalej. Chociaż 16-cie sezonów chyba nie przypadkiem powstało. :) 

 

Dawniej jeszcze oglądałem Will & Grace (sezony 1-8, jeszcze jak był dostępny w CANAL+Online), wciąż liczę, że kiedyś Skyshowtime do obecnych pięciu sezonów dorzuci pozostałe, w tym 3 ostatnie niedostępne w CANAL+. Ogólnie serial oceniam 8/10

 

Moim ulubionym serialem są oczywiście Przyjaciele (sezony 1-10) - moim zdaniem serial absolutny numer 1 - 10/10. Najlepszy z najlepszych. Często do niego wracam. 

 

Są też seriale, które póki co, ciężko mi się ogląda. Kiedyś bardzo lubiłem Zwariowany świat Malcolma. Teraz znów jest dostępny na Disney+, ale odpuściłem po kilku odcinkach. Podobnie z Modern Family. Niby gatunek mockumentary, który lubię, ale po kilku odcinkach nadal nie mogę się przekonać. Kompletnie nie podobało mi się Jak poznałem waszą matkę. Chociaż w tym przypadku obejrzałem kilka sezonów jeszcze za czasów Comedy Central, to sami bohaterowie dla mnie po prostu irytujący. Podobnie mam z Kronikami Sainfelda, które są dostępne na Netflixie. Jakieś odcinki pamiętam jeszcze za czasów emisji w CANAL+. Teraz po latach powróciłem do tego serialu za sprawą Netflixa. Niestety, nie wiem dlaczego, ale po kilku odcinkach, nadal nie mogę się do niego przekonać. Czyżby klimat przełomu lat 80. i 90. mnie nie przekonywał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2024 o 22:42, k05 napisał(a):

 

 

Moim ulubionym serialem są oczywiście Przyjaciele (sezony 1-10) - moim zdaniem serial absolutny numer 1 - 10/10. Najlepszy z najlepszych. Często do niego wracam. 

 

 

Propsuje jak to mówi młodzież.

 

"Special ops Lioness" - ukończony, jest spoko, ale Kidman przesadziła z operacjami i mimika jej twarzy jest dziwna.

 

Teraz leci "Król Tulsy" 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie oglądam następujące seriale:

 

"Demony i wybawiciele"-(Disney+)

 

"Echo Serca"-(VOD.TVP.PL)

 

"Flash"-(AXNHD)-(dysk twardy dekodera)

 

"Młody Sheldon"-(HBOMAX)

 

"Na ratunek 112"-(POLSAT BOX GO)

 

"Na sygnale"-(VOD.TVP.PL)

 

"Planeta Singli.Osiem historii"-(POLSAT BOX GO)

 

"Pomóż mi"-(POLSAT BOX GO)

 

"Seks: Historia nieprzyzwoita"-(POLSAT BOX GO)-zakończony

 

"Tam gdzie czają się duchy"-(Player)

 

"Ukryta Prawda"-(PLAYER)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualnie oglądam następujące seriale:

 

"Broadchurch"-(PLAYER)

 

"Demony i wybawiciele"-(Disney+)-zakończony

 

"Echo Serca"-(VOD.TVP.PL)-zakończony

 

"Flash"-(AXNHD)-(dysk twardy dekodera)

 

"Misja: Podstawówka"-(DISNEY+)

 

"Młody Sheldon"-(HBOMAX)

 

"Na ratunek 112"-(POLSAT BOX GO)

 

"Na sygnale"-(VOD.TVP.PL)

 

"Planeta Singli.Osiem historii"-(POLSAT BOX GO)

 

"Pomóż mi"-(POLSAT BOX GO)

 

"Sługa Narodu"-(POLSAT BOX GO)

 

"Sprawa matki Madzi"-(VOD.TVP.PL)

 

"Strachy"-(POLSAT BOX GO)-zakończony

 

"Tam gdzie czają się duchy"-(Player)-zakończony

 

"Ukryta Prawda"-(PLAYER)

 

"Wojownik"-(HBOMAX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...