Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej mi odpowiada po tym co widzę mój Newbox choć i HD3000 też ma kilka ciekawych rozwiązań.Odblokowane jest Premium bez Vod myślałem by od czasu do czasu wykupić Rodzinny HD ale jakość sportowych kanałów Polsatu w wersji SD niestety słaba.Natomiast dzisiejsza transmisja Bundesligi na Discovery Turbo Xtra SD to tragedia.Pytając pracownika czy gdybym chciał podpisać umowę na ten dekoder będę traktowany jako stały abonent czy oferty jak dla nowych stwierdził że ta druga wersja.Jedyny minus że pracownik nie znał kompletnie cennika oferty prepaid i kazał dzwonić na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytając pracownika czy gdybym chciał podpisać umowę na ten dekoder będę traktowany jako stały abonent czy oferty jak dla nowych stwierdził że ta druga wersja.

 

Jeśli będziesz chciał podpisać umowę na ten dekoder to właśnie oferty będą z puli dla obecnych abonentów. Na dzień dzisiejszy przy umowach na 29 miesięcy 8 miesięcy gratis lub przy 15-miesięcznej umowie 5 miesięcy gratis na przykład jako te najlepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uporu odrobinka i dekoderek wymieniony:).Ja podpisuję umowę jak tylko mi zdechnie full. Przekonało mnie prepaid nie wyłazi źle 44zł srednia raz na kilka miesięcy..ale cudowac itd nie warto. Myślę że każdy jak się uprze to dostanie nowy dekoder nawet w fta..Dla świętego spokoju może doładować za 20zł;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że w Puławach będą problemy z załatwieniem tego.O punktach z tamtego miasta nie miałem dobrej opinii będąc jeszcze abonentem CP.Jak widać minęło kilka lat i niewiele się zmieniło chciałem oszczędzić trochę czasu i załatwić szybko jak widać nie wyszło.Spróbuje powalczyć w DUK o ofertę 12/5 na Rodzinny HD myślę że to uczciwa oferta z mojej strony jak za dwa kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra.Tylko trochę by denerwowało przekładanie kabla od anteny bo konwerter dobrze się sprawuje już kilkanaście lat i szkoda mi go trochę wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy w innym wątku napisałem, że otrzymałem taką ofertę w punkcie APS:

Otrzymałem kolejną ofertę, w której mogę "pływać" - to w jedną, to w drugą stronę.

Pakiet Familijny HD 5 miesięcy gratis + po wyłączeniu przez 10 miesięcy pakiet Rodzinny HD za 19,90 zł/mies.

I właśnie tę ofertę wybrałem. Umowa podpisana.

Zatem przespaceruj się do jakiegoś "normalnego" punktu i poproś o taką ofertę na własny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster w ogóle nie słuchasz, co mówię.

Poczytaj ten temat od strony 5 i dalej.

Tam:

No to powiem ciekawostkę nr 2:) dekoder nadal nie jest w systemie...W icok go niemam:) dobra poza tym jak wymieniałem oddałem goły dekoder z kartą bez pilota i bez kabli i bez zasilacza i nic nie zapłaciłem...

Jeśli nie masz pilota, to najwyżej pobiorą opłatę. Choć niekoniecznie. Nikt nie sprawdza i nie pyta, czy grzebałeś w dekoderze. Jeśli nie ma widocznych śladów do wymiany dojdzie. Ewentualnie poproś o sprawdzenie w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...