Skocz do zawartości

Paszport Korzyści czyli powrót paszportów Polsatu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że żona będzie podpisywać. :) dzięki. Skorzystam w takim razie

 

P.S.

Pytałem na forum plusa i specjalista powiedział że liczy się abonament po rabacie... Czyli jak w końcu jest? Możecie mi potwierdzić tą informację?

Będę wdzięczny, bo jak na razie mam mętlik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hello:

 

Interesuje mnie internet power LTE za 59.90 zł, załóżmy że bym go wziął, rozumiem, że do tego jak bym dołączył Familijny max hd 24.95 zł jako drugą usługę., to razem 84,85 zł miesięcznie.

 

Natomiast nie rozumiem tej trzeciej usługi - telefon za 1 zł. - ok. dostanę smatfona za 1 zł ale abonament trzeba płacić normalnie w plusie, (30 albo 50 zł ) tak ?

 

Nie zależy mi na telefonie za 1 zł, tylko chciałbym wiedzieć ile płaciłoby się abonamentu za tę trzecią usługe w plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dn.02.06 podpisałem umowę na internet w plusie i do dnia dzisiejszego nie dostałem SMS-a o przyznaniu 50% rabatu. Pierwszy rachunek zapłaciłem w 100% (zgodnie z warunkami regulaminu) ale już niebawem będę musiał płacić kolejny, ponieważ chciałem żeby zarówno opłata za internet jak i za telefon przychodziła na jednym rachunku, i nie wiem czy będzie on ze zniżką czy bez. Infolinia udziela bardzo chaotycznych informacji. Czy ktoś z Was orientuje się jak może to wyglądać? Dobrałem jeszcze CP jako trzecią usługę (11zł po zniżce) i zastanawiam się czy jest możliwe abym nie został zakwalifikowany do promocji 100%+50%+1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Krótkie pytanie: Zamawiam jako drugą usługę tv, którą mam za 50%, a w ciągu 7 dni trzecią. Jeżeli wybieram jako tą trzecią internet z power LTE, który kosztuje 59 zł (limit do 10 Mb/s), to płacę miesięcznie 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cztery miesiące kończy mi się umowa na TV.Jeżeli zamówię internet Power LTE za 50% jako drugą umowę,oraz telefon za 1 zł na 24 m-ce to co będzie z przedłużeniem umowy na TV.Prawdopodobnie nie będzie można wypowiedzieć i wziąć z DUK umowy z m-cami bezpłatnymi w promocji dla przedłużających umowy.W takim przypadku z Paszportu Korzyści żadnej korzyści,same straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą Cię mieli konsultanci DUK w porządnym szachu. ;) Rezygnując z TV tracisz rabaty, więc wytargowanie gratisów może być trudniejsze. Lepszym rozwiązaniem jest posiadanie trzech usług, ale z mocno zbliżonym okresem końca umowy, aby poprawić swoją pozycję w późniejszych negocjacjach.

W Twoim przypadku dodatkowo lepszą pozycją do negocjacji jest najpierw przedłużyć umowę na TV a potem dobrać internet i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet Plusie, abonament 59 zł. ze zniżką 50% na 24 miesiące i 3 miesiące w normalnej cenie (oferta przedłużeniowa), czy mogę skorzystać z promocji druga usługa za 50%? Infolinia mówi, że mogę, bo liczy się abonament przed rabatem, na oficjalnym forum specjaliści Plusa odpisali mi, że nie mogę bo liczy się abonament po rabacie.

Czy to prawda,ze mając internet w Plusie mogę dobrać jako drugą usługę z rabatem 50% internet w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując moją ostatnią wypowiedż i opinię p.swojadroga na temat oferty smartDOM,która jest jest praktyczna i opłacalna ale nie dla długoletnich stałych abonentów CP posiadających jako podstawową usługę TV od CP.Umowy nie wypowiesz przez 2lata,promocyjnie umów 12/5 lub 15/5 nie załatwisz w DUK.Możesz tylko skorzystać z ich "oferty dla Ciebie"zawsze droższej od posiadanej dotychczas.Postarali się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory korzystalam z pakietu Familijnego za 39,90zl miesięcznie. Wczoraj przedluzylam umowę i zwiekszylam pakiet na Max za 49,90 zł dostalam gratis pakiety Sport i Film na 9 miesięcy gratis a dodatkowo będę płacić kolejne 9 miesięcy 39,90zl. Dodatkowe kanały mam juz dostępne, ale w ICOK cały czas mam informacje, ze mój pakiet to Familijny. Mam cykl rozliczeniowym od 6 każdego miesiąca. Konsultant powiedział, ze umowa wejdzie w życie wraz z nowym cyklem rozliczeniowym czyli od 7 lipca.

Pytanie: czy z zamówieniem drugiej usługi za 50% - telefonu w Plusie muszę czekać do 6 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja powinna zmienić nazwę na Paszport niekorzyści. W ubiegłym tygodniu z związku z podwyżką cen benzyny przy tankowaniu na stacji Orlen postanowiłem skorzystać z przesławnego Paszportu Korzyści, w celu obniżki ceny benzyny o 5 groszy na litrze. Jakież było moje zdziwienie, gdy od obsługi uzyskałem uprzejma , nie pozbawiona ironii informację o następującej treści." owszem może Pan skorzystać ze zniżki w oparciu o Paszport Korzyści , ale wcześniej musi Pan dokonać zakupu na stacji jakiegokolwiek produktu w cenie minimum 10 zł. I tak przy każdorazowym tankowaniu. ponieważ zatankowałem 30 litrów benzyny szybko dokonałem obliczenia zniżka na 30 litrów benzyny o 5 groszy na litrze = 1,50 zł. Zakup dowolnego artykułu za minimum 10 zł. aby skorzystać z promocje " przesławnej". I w tym miejscu dochodzę do sedna sprawy: korzyść to czy też niekorzyść ?. :? Serdeczne pozdro dla włodarzy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Jeszcze jedno pytanie. Mam umowę w plusie za 79 zł i telewizję za 15 zł (rodzinny hd). Wysłałem rezygnację z tv, umowa kończy mi się 20-25 września. Od lipca chciałbym wziąć pakiet premium za 50% (jednocześnie posiadając do końca umowy pakiet rodzinny) i internet power lte za 11 zł jako trzecią usługę. Czy w takim wypadku nikt nie będzie mi robił problemów z tym, że do września mam telewizję? Tj. nie chciałbym się obudzić w sytuacji gdy nie mogę zamówić jako trzeciej usługi internetu, bo już będę teoretycznie posiadał trzy (telefon + dwie telewizję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wziąć usługę smartDOM ze względu na internet LTE,ale mam problem.Obecnie mam TV z umową przedłużeniową 15/5.SmartDOM jest na 2lata.Skończy mi się umowa na TV i jak ją przedłużę?Wypowiedzieć nie mogę,roluję na rok,przedłużam umowę na ''oferta dla Ciebie"(satysfakcjonująca CP a nie abonenta),lub co jeszcze?Wie ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w zeszłym tygodniu umowę na abo w Plusie oraz na internet w CP.

Dzisiaj przyszły obie umowy, które podpisałem i zostały odesłane.

CP - Power LTE za 59PLN

Plus - przeniesienie numeru + telefon, ostateczna cena abo 99PLN, 3 miesiące abo gratis.

Do umowy z CP miałem dołączony regulamin Smart Dom, który podpisałem.

Do umowy z Plusem, takiego regulaminu nie dostałem - pakiet zamawiany poprzez przekierowanie z CP z ofertą Smart DOM.

Pytanie, czy będę miał "korzyść" na obu umowach w kolejności: Plus 50% abo, Internet CP: 48 PLN (pomimo, że w umowie z plusa nie miałem regulaminu Smart DOM do podpisania)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety też. Wczoraj dzwoniłem, ale Pani wykręcała się, że na razie nie maja podpisanej umowy i nie potwierdziła rabatu na 100%, chociaż przekonywała mnie, że jak zamawiałem ze Smart DOMem, to na pewno rabat będzie. Dzisiaj wykonam kolejne telefony.

Dopóki nie dostanę zapewnienia na 100%, nie ruszam karty ani telefonu, najwyżej w piątek wyślę odstąpienie od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wziąć usługę smartDOM ze względu na internet LTE,ale mam problem.Obecnie mam TV z umową przedłużeniową 15/5.SmartDOM jest na 2lata.Skończy mi się umowa na TV i jak ją przedłużę?Wypowiedzieć nie mogę,roluję na rok,przedłużam umowę na ''oferta dla Ciebie"(satysfakcjonująca CP a nie abonenta),lub co jeszcze?Wie ktoś może?

Czy istnieje jakieś rozsądne rozwiązanie mojego problemu,może też ktoś tak ma.Proszę o dorady.

A co by mi p.swojadroga zaproponował w swoim punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...