Skocz do zawartości

Ulubiony Polski Kanał muzyczny!!!


Luk@sz
 Udostępnij

Ulubiony kanał muzyczny PL ?  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony kanał muzyczny PL ?

    • VIVA Polska
      20
    • MTV Polska
      2
    • VH 1 Polska
      19
    • ITV
      2
    • 4fun.tv
      17
    • AirBox (zakończył działalność)
      1
    • Eska.tv
      34


Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem na VH1 Polska, ale tak jak wielu już pisało - kopia to nie to samo co oryginał. Każdy z kanałów się popsuł i nie są to już te same kanały muzyczne co 10-20 lat temu. MTV przestało być "M", bo muzyki w nim jak na lekarstwo. Viva Polska, to (w porównaniu z tą Vivą z przed choćby 15 lat) gadające głowy. ITV nie dorasta do miana "muzycznej" telewizji. 4Fun.tv próbuje coś robić, ale niebardzo im to wychodzi.

 

Postawiłem na VH1, jednak i do nich mam dużo "ale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moim zdaniem teraz popsuł się ITV strasznie. Kiedyś pamiętam było dużo muzyki, a teraz kiedy nie włącze to EZO TV i wróżki :/:woot:

Obecnie najlepszym kanałem muzycznym moim zdaniem jest Viva Polska. Grają akurat te gatunki, które wpadają mi w ucho :wink:

No i słucham jeszcze AirBox też grają fajną muzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przydało by się dodać Airbox i wkrótce MTV HD a może i MTV2 (mam taką nadzieję)
Twoim zdaniem "przydałoby się"? Rozumiem, że trzeba również aktualizować ankiety... Bardzo ładnie! Przypominam o specjalnym regulaminie, jaki obowiązuje dla działu "Ankiety". Znajduje się on dokładnie tutaj. Widzę już dwa przewinienia (masowe pisanie w "Ankietach" i odkopywanie starych wątków), jeszcze raz zwrócę uwagę i dodam ostrzeżenie na konto.

 

BTW: AirBox dodany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...