Skocz do zawartości

Soft 1.25B8 dla 52E/102mini/102E/150/152/202E/250/252


jkw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem, to jeżeli lista kanałów radiowych ma tylko około 130 pozycji, to kanały się nie kasują. Tymczasowe rozwiązanie to ustawić zrobić sobie taką krótką listę stacji radiowych i czekać na łaskę Fergusona, że to poprawi. Oczywiście przy przeszukiwaniu satelity, wyłączyć wyszukiwanie stacji radiowych.

 

Chyba przypadek, ja mam 30 radiowych i się kasuje. Mało tego, potrafią się tez skasować niektóre kanały TV, jeśli oleje się skasowanie radiowych i dalej nagrywa, zamiast przywrócić backup.. Po prostu żenada, szajs i tandeta jeśli o to chodzi (w zasadzie nie tylko, ogólnie też ;) ), przez ponad 1,5 roku nie naprawili tak poważnego błędu. Jeszcze bezczelnie chwalą się nie wiadomo czym, szkoda ludzi którzy dają się nabrać. Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym, też się kasują kanały radiowe.

Hmm, to ciekawe, bo u mnie kanały radiowe nigdy same się nie skasowały. Na wspomnianym przeze mnie sofcie V1.22B5 również. Ja tych kanałów radiowych nie mam jednak ustawionych dużo, bo zaledwie 13 pozycji (w tym kanał radiowy CYFRA+ PR, na którym nadawanych jest kilka różnych stacji radiowych jako osobne ścieżki audio). Pozostałe stacje radiowe z satelity mnie nie interesują, więc nie zaśmiecam nimi mojego tunera.

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do listy radiowej to u mnie dopiero na sofcie 1.21B6 nie znika. Wszystkie nowsze od niego kasują listę albo usuwają z niej kanały po włączeniu nagrywania. Nie korzystam z list gotowych tylko sam sobie przeszukuję i ustawiam po swojemu. Może jakby wgrać gotową listę to radio by nie znikało. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wgralem dzis nowy soft 25B8 do 202e i u mnie na duzy ++++ :smile: ,wyraznie szybciej przelaczaja sie kanaly kodowane i duzo szybciej chodzi menu :smile: nagrywanie chodzi normalnie , nie przestawialem jeszcze kanalow ulubionych tv , ale mialem soft 24B8 i nic sie nie dzialo w tej kwestii,chyba ze cos jeszcze wyjdzie w praniu, takze albo mi sie wydaje ze obraz jest lepszy na nowym sofcie wzgledem 22B5 :roll: - z multimediow i radia nie korzystam na tym tunerze,od tego mam kompa :smile: , po wgraniu nowego softu wrzucilem ustawienia fabryczne , potem wgralem stara liste kanalow , to tyle narazie , pozdro.

 

ps. i jeszcze jedna wazna rzecz: na sofcie 22B5 czesto przy przelaczaniu kanalow kodowanych tuner myslal i pisalo na ekranie ,, slot 1 inicjacja,, chooolery szlo dostac z tym :evil: , a na nowym tego niema i kanaly kodowane przelaczaja sie wyraznie szybciej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wgralem dzis nowy soft 25B8 do 202e i u mnie na duzy ++++ :smile: ,wyraznie szybciej przelaczaja sie kanaly kodowane i duzo szybciej chodzi menu :smile: nagrywanie chodzi normalnie , nie przestawialem jeszcze kanalow ulubionych tv , ale mialem soft 24B8 i nic sie nie dzialo w tej kwestii,chyba ze cos jeszcze wyjdzie w praniu, takze albo mi sie wydaje ze obraz jest lepszy na nowym sofcie wzgledem 22B5 :roll: - z multimediow i radia nie korzystam na tym tunerze,od tego mam kompa :smile: , po wgraniu nowego softu wrzucilem ustawienia fabryczne , potem wgralem stara liste kanalow , to tyle narazie , pozdro.

 

ps. i jeszcze jedna wazna rzecz: na sofcie 22B5 czesto przy przelaczaniu kanalow kodowanych tuner myslal i pisalo na ekranie ,, slot 1 inicjacja,, chooolery szlo dostac z tym :evil: , a na nowym tego niema i kanaly kodowane przelaczaja sie wyraznie szybciej :smile:

Czy przy tym najnowszym sofcie po przełączeniu tunera na kanał kodowany, do którego nie mamy dostępu, pojawia się na czarnym ekranie komunikat "zakodowane", czy też nie, jak w poprzednich softach (powyżej wersji V1.22B5)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwną przypadłość- po aktualizacji tracę uprawnienia do VIVY- to już nie pierwszy raz. W zasadzie to jest ok. Slot Inicjacja - pojawił mi się i na tej wersji.

 

Zauważyłem, też poprawę w innej kwestii: na noc wyłączam dekoder z sieci. Rano jak włączałem, nie mógł odnaleźć sygnału z anteny satelitarnej. Musiałem dociskać przewód na złączce. W tej wersji jeszcze mi się to nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wgralem dzis nowy soft 25B8 do 202e i u mnie na duzy ++++ :smile: ,wyraznie szybciej przelaczaja sie kanaly kodowane i duzo szybciej chodzi menu :smile: nagrywanie chodzi normalnie , nie przestawialem jeszcze kanalow ulubionych tv , ale mialem soft 24B8 i nic sie nie dzialo w tej kwestii,chyba ze cos jeszcze wyjdzie w praniu, takze albo mi sie wydaje ze obraz jest lepszy na nowym sofcie wzgledem 22B5 :roll: - z multimediow i radia nie korzystam na tym tunerze,od tego mam kompa :smile: , po wgraniu nowego softu wrzucilem ustawienia fabryczne , potem wgralem stara liste kanalow , to tyle narazie , pozdro.

 

ps. i jeszcze jedna wazna rzecz: na sofcie 22B5 czesto przy przelaczaniu kanalow kodowanych tuner myslal i pisalo na ekranie ,, slot 1 inicjacja,, chooolery szlo dostac z tym :evil: , a na nowym tego niema i kanaly kodowane przelaczaja sie wyraznie szybciej :smile:

Czy przy tym najnowszym sofcie po przełączeniu tunera na kanał kodowany, do którego nie mamy dostępu, pojawia się na czarnym ekranie komunikat "zakodowane", czy też nie, jak w poprzednich softach (powyżej wersji V1.22B5)?

 

nie , nie pojawia sie napis ,,zakodowane ,, na kanalach zakodowanych niedostepnych , ale po jakiego grzyba ci ta informacja? przeciez uklada sie liste ulubionych do ktorych masz dostep , a wiadomo do ktorych mam dostep , masz sie czego czepiac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwną przypadłość- po aktualizacji tracę uprawnienia do VIVY- to już nie pierwszy raz. W zasadzie to jest ok. Slot Inicjacja - pojawił mi się i na tej wersji.

 

Zauważyłem, też poprawę w innej kwestii: na noc wyłączam dekoder z sieci. Rano jak włączałem, nie mógł odnaleźć sygnału z anteny satelitarnej. Musiałem dociskać przewód na złączce. W tej wersji jeszcze mi się to nie zdarzyło.

 

 

u mnie na 202e viva germany smiga, a ze wylecial ci jakis przewod , to wina softu? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregor11

Cóż, tobie ta informacja może nie jest potrzebna, ale ja akurat wolę, jak ta informacja się pojawia. Co do listy "ulubionej" to każdy układa ją sobie po swojemu. Ja mam obecnie dwie takie listy, "pod" platformę Cyfrowego Polsatu i SMART HD+, włącznie z kanałami, do których nie mam obecnie dostępu. Ale kto wie, czy w przyszłości nie będę chciał sobie zwiększyć pakietu albo dokupić jakiejś opcji? Wówczas nie będę musiał tych dodatkowych kanałów wyszukiwać, tylko mam je na liście już teraz.

 

@tomek6680t

Dzięki. :)

 

 

Odnośnie wersji softu omawianej w niniejszym wątku interesuje mnie jeszcze kwestia, czy kanały na liście "mieszają się", jeśli jakiś kanał usuniemy, bądź doprogramujemy, jak to się działo w poprzednich softach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregor11

Cóż, tobie ta informacja może nie jest potrzebna, ale ja akurat wolę, jak ta informacja się pojawia. Co do listy "ulubionej" to każdy układa ją sobie po swojemu. Ja mam obecnie dwie takie listy, "pod" platformę Cyfrowego Polsatu i SMART HD+, włącznie z kanałami, do których nie mam obecnie dostępu. Ale kto wie, czy w przyszłości nie będę chciał sobie zwiększyć pakietu albo dokupić jakiejś opcji? Wówczas nie będę musiał tych dodatkowych kanałów wyszukiwać, tylko mam je na liście już teraz.

 

@tomek6680t

Dzięki. :)

 

 

Odnośnie wersji softu omawianej w niniejszym wątku interesuje mnie jeszcze kwestia, czy kanały na liście "mieszają się", jeśli jakiś kanał usuniemy, bądź doprogramujemy, jak to się działo w poprzednich softach?

 

@Barti , nie po to sie uklada listy ulubionych, zeby miec w niej ,,dziury,, w postaci nieaktywnych ,zakodowanych kanalow :lol2: , co pewien czas wrzuca jakis nowy kanal, to go wyszukam pojedynczo i wrzuce na liste ulubionych w odpowiednie miejsce , to samo z dodatkowym pakietem gdybym dokupil , natomiast na sofcie 22B5 czesto pojawial sie napis ,,zakodowane,, gdy przelaczylem na jakis kanal kodowany dostepny dla mnie i po chwili dopiero wskakiwal dopiero obraz :evil:

 

co do mieszania sie listy kanalow tv ulubionych na najnowszym sofcie 25B8 , to wrzucilem jeden kanal z glownej na liste ulubiona,przestawilem , potem usunolem go i nic sie nie wymieszalo , odnosnie listy radiowej i multimediow nie wypowiadam sie, bo mnie to nie interesuje na tym tunerze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skanowałem transponder z kanałem LOVE, usunęło mi z grubsza niemal wszystkie kanały FTA., znaczną część z Astry. Na HB zostały te z listy Cyfrowego Polsatu. Co ciekawe z listą ulubionych, gdzie mam polskie kanały nic się nie stało. Z kolejnych ustawionych poznikało cześć kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji softu i kilkunastu dni testowania, stwierdzam że pilot nie zawsze łapie ma opóźnienie ciężko go wyczuć, ponadto co jakiś czas pojawia się na ekranie brak sygnału co jakiś czas na 1-3 sek. więc soft może i coś tam poprawili ale okazuje się że więcej napsuli niż naprawili mam nadzieje że szybko poprawią.

Ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...