Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) Nawet wolę TVP Info od powszechnie lubianego TVN24! :D

 

W TVP Info przekazują więcej informacji niż w TVN24. Bo w TVN24 poranki są spoko, ale wieczorem po 20:00 nie ma serwisów informacyjnych 5-10 minutowych. A w TVP Info wieczorem jest INFO Dziennik i Serwis o 20:00 i 21:30 + 21:45 program lokalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. W "TVP Info" jest o wiele więcej informacji z regionów i tematów "życiowych", a ekipie "TVN24" wydaje się, że cała Polska siedzi przed telewizorem z wypiekami na twarzy i obgryzając paznokcie przeżywa np. sprawę "OFE", albo spadek jakiejś parti w sondażach o 1% (w ogóle te sondaże mnie śmieszą, bo często mówią, że "tak właśnie uważają Polacy", a tymczasem to jest badanie telefoniczne na 500, czy 1000 osób, a informacji jaka była metoda wykonania badania i liczba ankietowanych jakoś właśnie od pewnego czasu już nie podają :D ...), a ludzi interesuje według mnie to co się dzieje w ich okolicy i sprawy, które mogą ich osobiście dotyczyć, a nie polityka w "Warszawce" (ona bardziej interesuje raczej właśnie wspomnianych emerytów, którzy z racji braku pracy zawodowej mają czas się tym emocjonować, więc według mnie jeśli już dochodzić która stacja jest bardziej do nich skierowana, to jest to bardziej właśnie "TVN24", niż "TVP Info" :D ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. TVP Info ma zdecydowanie więcej informacji. TVN 24 oprócz poranka i Kropki nad i jest trochę nastawiony w kierunku sensacji... To czego brakuje w TVN to wiadomości lokalne. TVP Info ma bloki lokalne i nie powinien z tego rezygnować. Co prawda oglądające TVP Info w Cyfrze są wiadomości z Warszawy... więc dla innych regionów mało istotne - ale to już sprawa samego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam kablówkę z DIPOL-u w Czarnej Białostockiej u mnie w cyfrówce jest TVP INFO w dwóch wersjach tj. TVP INFO Białystok gdzie obraz jest 4:3 (wiadomo analog naziemny) natomiast na TVP INFO Warszawa 16:9 (sygnał jest z satelity), także to pewnie wina twojego operatora kablowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oj, coś się niedobrego dzieje... W Łodzi cały czas obraz jest zmniejszony, a idą normalne wiadomości (te z Warszawy, bo na łódzkich cały czas złośliwie zmniejszają do 16:9, albo nie umieją sobie poradzić z tym, żeby nie było zmniejszone). Chyba przestawili na "Było, nie minęło" i potem się już nie powiększyło... A jeszcze rano było okay...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...