Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wyłapał wszystkie słowa jakie przewijają się przy oznaczeniu reklama/pogoda/serwis?

Na razie zauważyłem: świat, Polska, polityka, etyka, zdrowie, ludzie. Czy ktoś mógłby zamieścić wszystkie te jingle z przewijaniem słów na YouTube? Tam można oglądać ze spowolnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmianą trzeba się chyba oswoić. Podobne komentarze były przecież przy zmianie władz w TVP. Nowe TVP Info nie pasowało wielu, a z czasem komentarze ustąpiły.

 

Wg mnie grafika jest bardzo przemyślana i całkiem pomysłowa. Z rana na ekranach styl był jaśniejszy, im bliżej południa tło robi się ciemniejsze. Ciekawe, czy wieczorem będą ciemnogranatowe. Nie wszystko wydaje się czytelne, sczególnie przy tych animowanych zapowiedzi dla pogody, aktualnego programu. Wydaje mi się, że do poprawy są te identyfikatory, aby poprawić ich dostępność ze względu na kontrast - bo tekst bywa nieczytelny. 

 

Mam wrażenie, że pomysłodawcą grafik była ta sama osoba co i9.30. Bo te dekoratory, belki, podkreślniki to ten sam pomysł. Nie przypada mi to do gustu, ale jest to celowe i kontynuowane. Ja dalej mam problem z tym i9.30 czy raczej 19.30 jakoś mi to nie gra, że zamiast cyfry jest litera i. 

 

Dobrze, że grafika nie poszła w stronę Euronews, bo tam to po ostatniej zmianie zapanował chaos. TVP | info_ ma dzisiaj trochę nowy charakter, na pewno jest to dobra próba przeprojektowania kanału informacyjnego. Czy się sprawdzi, to pokaże czas i widownia. 

 

Moje odczucia graficzne nie są obrażone, mam tylko wrażenie jakbym oglądał telewizję z lat 2000.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście teraz jak na dłoni widać, jak szczere były zapowiedzi, że nowe TVP Info ma zasypywać podziały. Niestety już widać, że zaczyna się zamieniać w zwykłą szczujnie, a zapraszanie takich autorytetów jak podstarzały alkoholik Maleńczuk, który zniesławia prezydenta przy aprobacie dziennikarzy, to już tylko koronny dowód.                                  https://www.wprost.pl/opinie-i-komentarze/11821375/maciek-malenczuk-ostro-o-prezydencie-dudzie-nie-jestesmy-az-takimi-burakami.html 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BizzareX napisał(a):

Rzeczywiście teraz jak na dłoni widać, jak szczere były zapowiedzi, że nowe TVP Info ma zasypywać podziały. Niestety już widać, że zaczyna się zamieniać w zwykłą szczujnie, a zapraszanie takich autorytetów jak podstarzały alkoholik Maleńczuk, który zniesławia prezydenta przy aprobacie dziennikarzy, to już tylko koronny dowód.                                  https://www.wprost.pl/opinie-i-komentarze/11821375/maciek-malenczuk-ostro-o-prezydencie-dudzie-nie-jestesmy-az-takimi-burakami.html 

 

Może "szczujnia" to za dużo powiedziane, ale trudno mówić o bezstronnym kanale jak minister kultury w każdej chwili może odwołać władze TVP. Pamiętajmy że oni też mają to z tyłu głowy.

Btw. za Brauna (Juliusza) to starali się przynajmniej zachować pozory pluralizmu. Sam pamiętam jak prezes powiedział że trzyma program Pospieszalskiego dla zachowania pluralizmu. Ilu prawicowych dziennikarzy prowadzi teraz programy w TVP?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarów nigdy nie za wiele. Przy i4:30 zegar audycji i zegar kanału.

To mniejsze logo jak jest teraz mogliby zostawić.

 

"Pytanie na śniadanie" pokazało jak wygląda nowe studio.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/82584465/czerwony-dywan-wizyta-w-nowym-studiu-tvp-info

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...