Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

Nie, to jest paździerz teraz. Ja oglądałem TVP Info przed 20.12.2023r. Ja nie mówię tutaj o przekazie, który no był stronniczy, ale zawsze tak było w TVP I teraz będzie to samo - wraca stare. Przed 20.12.2023 było dużo magazynów, serwisy Info dzien, Info kultura, publicystyka polityczna, ciekawe rozmowy w niedziele o 21, fajny magazyn "Między Słowami" gdzie to jest? Co to przeszkadzało, tam nie było polityki?? Teraz tam mamy Pana Pluske z TVN, teraz jak widzę ten kanał to jest właśnie paździerz jakbym oglądał drugi TVN24 tylko jego gorsza kopia. 

Jakie magazyny? Czerwone paski na pół ekranu. Tusk każe jeść robaki, Tusk zabiera Polakom święta. szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, michael112 napisał(a):

Należy uczciwie przyznać że jeśli publikuje się informacje o zarobkach nominatów PiS, to należy także publikować informacje o zarobkach nominatów PO.

Z tego co rozumiem, to nie zostały ujawnione dokładne zarobki dziennikarzy obecnej TVP bo nikt o takie dane nie prosił. Wniosek złożył Matecki ale on chciał ksera wszystkich umów a na to likwidator nie mógł się zgodzić. 
Tutaj o tym info, zarobki zdaniem likwidatora są sporo niższe niż za poprzedniej władzy. 
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ile-zarabia-maciej-orlos-marek-czyz-pawel-pluska-w-telewizji-polskiej?fbclid=IwAR2PZDB4ATB24rk7ZR0EzxZFcM3Bpvj3nbq2CyE_S0k3QjxgyzcRQZL8Cjk_aem_AUuFJ4BMJ1K52OjoBY_55dYXFCw-NIjWVT8WVkzzjb2gdSAeJHpnmhWmXQ_pGnw8_PU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kostka napisał(a):

Poniżej wszystkie czołówki programów w nowym TVP INFO.

 

Byle jakie.

Te czołówki jak i cała oprawa to porażka, która wygląda jak z taniego kanału, który nadaje w internecie. Takie były czołówki wcześniej: https://youtu.be/NEvCnm9delQ?si=n1MOlxz-UQDOcGIw i to są czołówki programów informacyjnych, a nie ta Kidawa TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IpoSkoro nie zależy Ci na oglądalności, to szykuj się na jeszcze większe straty TVP. @dvbtowiecPatrząc po spadku oglądalności, jednak większość podziela stanowisko satmaniaka. W tym również ja. Abstrachując od treści politycznych, pod względem technicznym, kanał został wykastrowany. Do niedawna mogli zasłaniać się okupowaniem TAI, ale teraz? No i przypominam, że PO miała czas od co najmniej października 2023 na przygotowanie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ten kanał ma budować zasięg na nowo? Bo stare wraca? Ten kanał miał dobry zasięg. Mogli zostawić stare logo, niektóre programy wraz z czołówkami. Ewentualnie zmienić pasek z czerwonego na biały, a nie udawać nowe otwarcie i robić paździerz z kanału i marnować dorobek techniczny ostatnich lat. Ramówka, logo, oprawa to cofnięcie się do 2007 roku. Tak! Kanał ma potencjał staje się drugim TVN24.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał nadal ma dobry zasięg. Nadaje na ogólnopolskim muxie naziemnym. Zobaczymy za kilka miesięcy jak ustabilizuje się widownia i opadnie kurz po kolejnych wyborach. Wrócimy do tematu oglądalności za pół roku. Na razie jest siermiężnie i przypomina mi pasmo TVP 3 Info, które było w godzinach 10-16. Realną konkurencją są obecnie Wydarzenia24, które mają podobny zasięg ogólnopolski. Porównując z kanałem Solorza to tam jest więcej dynamiki i poruszają tematy „michałkowe” (ciekawostki i śmieszne zdarzenia) oraz pojawia się dużo sportu. W TVP Info wieje nudą. Wiadomo, że muszą przedstawiać opinie rządu jako pierwsze, ale gadanie o Tusku wydaje się wymuszone i robione „za karę”.

 

Dalej widzę w ramówce bez „Studia Wschód” Marii Przełomiec. Kto teraz porusza tematykę międzynarodową? Kto obecnie zajmuje się tematyką wschodnią i w jaki dzień tygodnia można posłuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy myślą i piszą że teraz Polsat TVN i INFO czy 19:30  to to samo, więc wolą oglądać na TV Republika ten jad który był prezentowany wcześniej w TVP. Niech oglądają i karmią się dalej tą obłudą, kłamstwem, manipulacją. Widocznie do takiego przekazu przywykli. Inny, normalny, obiektywny im nie pasuje. Ja przez siedem lat nie oglądałem pisowskiej TV. Teraz przyszła zmiana i zwolennicy poprzedniej władzy mogą nie oglądać nowej TVP. Mają prawdę w TV Republika.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info bardzo stronniczo ,porusza temat CPK. Tylko jedna strona sporu, jest promowana.                                  https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art39719881-maciej-strzembosz-aspiracje-polakow-czyli-czego-nie-rozumie-donald-tusk 

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Dalej widzę w ramówce bez „Studia Wschód” Marii Przełomiec. Kto teraz porusza tematykę międzynarodową? Kto obecnie zajmuje się tematyką wschodnią i w jaki dzień tygodnia można posłuchać?

Tematyka międzynarodowa (w tym wschodnia) jest terax codziennie u Ernesta Zozunia w programie „Oko na Świat" codziennie o 23:00. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...