Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok

nie kijem go tylko pałą, jak piszemy informacyjnie-oburzasz się,że robimy to ze spokojem . Jak robimy to w sposób inny no to kontra,że :Was to jeszcze dziwi..  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację, właśnie jak pisałem to też o tym pomyślałem, że będą takie zarzuty. Takie absurdy teraz mamy, że nie wiadomo jak się zachowywać. Zgodnie z powiedzeniem, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Czy to trzeba jeszcze piętnować czy już się przyzwyczaić? Mimo wszystko to pierwsze, bo obojętność, zaakceptowanie zła jest najgorszym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poruszę temat z innej beczki: wczoraj (po raz pierwszy od dawna) obejrzałem prawie że cały Info Poranek i w związku z tym chciałbym zapytać tych, co mają okazję oglądać częściej niż ja rankiem TVP Info, o kilka rzeczy:

1) Czy tylko mnie drażni prognoza pogody pokazywana od 6-tej do 9-tej średnio co 15-20 minut?

2) Czy normą jest teraz, że ważne informacje (np. sportowe) przerywane są w pół słowa przez dziennikarzy pokazujących zdjęcia od widzów? Bo takie wrażenie odniosłem wczoraj, gdy Edyta Lewandowska prawie że na siłę chciała pokazać zdjęcia kwiatków od widza w trakcie informacji sportowych podawanych przez Macieja Jabłońskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@sat user, nie wiem, czy świadomie czy nie, ale zwróciłeś uwagę na ważną rzecz, którą na TVP Info można zaobserwować od końca lutego - brak pomysłu na w miarę sensowne ułożenie ramówki. „To jest temat” został skrócony do 20 minut dzięki wprowadzeniu programu „Extra świat” (który w moim odczuciu jest niezłym uzupełnieniem zarówno Teleexpressu, jak i Teleexpressu Extra), ale nie o to chodzi. Sęk w tym, że po 18-tej trudno wyrzucić coś z ramówki, by wygospodarować więcej czasu na program interwencyjny, bo potem jest „Twoje Info” i „Po przecinku”. Moim zdaniem, ostatni program jest niepotrzebny w ramówce - przecież jest „Dziś wieczorem”, a dwa programy publicystyczno-polityczne to jednak przesada, poza tym przez „Po przecinku” robi się ścisk w programie, bo musi być sztywno po „Panoramie”, więc trzeba coś skrócić, w tym przypadku „To jest temat”. Najrozsądniej byłoby chyba przedłużyć „Extra świat” do 17:45, a potem dać „To jest temat” wydłużone do 30 minut (wtedy przywrócona zostałaby normalność i przy okazji program zaczynałby się o charakterystycznej porze), ale jak widać, za bardzo w TVP przy układaniu ramówki nie myślą. Przy okazji: nie śledzę bacznie TVP Info po 17:40 - czy „Twoja Sprawa” emitowana w środy też trwa 20 minut?

 

Kończąc o zapychaniu ramówki: podobnie sprawa ma się wieczorem - „Panorama Info” została zepchnięta na 21-tą, a po Studiu Lotto wrzucono „W tyle wizji” (ni to ciekawe ani śmieszne :/ ) i „Studio Świat” (to jeszcze zrozumiem - w TVP Info powinno być więcej informacji ze świata). Rozsądnym wyjściem byłoby wyrzucenie z ramówki programu Marcina Wolskiego i kilku publicystów (w tym m.in. Rafała Ziemkiewicza) i przesunięcie Panoramy Info bezpośrednio po Studiu Lotto, ale to chyba też jest obecnie niemożliwe... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że TVP chce ocieplić wizerunek,że Polska nie lubi zagranicy.Wczoraj w "Minęła 20" był ekwadorski podróżnik,a dziś będzie "specjalista" od spraw polskich czyli nijaki Matthew Tyrmand. [...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sat user, nie wiem, czy świadomie czy nie, ale zwróciłeś uwagę na ważną rzecz, którą na TVP Info można zaobserwować od końca lutego - brak pomysłu na w miarę sensowne ułożenie ramówki. „To jest temat” został skrócony do 20 minut dzięki wprowadzeniu programu „Extra świat” (który w moim odczuciu jest niezłym uzupełnieniem zarówno Teleexpressu, jak i Teleexpressu Extra), ale nie o to chodzi. Sęk w tym, że po 18-tej trudno wyrzucić coś z ramówki, by wygospodarować więcej czasu na program interwencyjny, bo potem jest „Twoje Info” i „Po przecinku”. Moim zdaniem, ostatni program jest niepotrzebny w ramówce - przecież jest „Dziś wieczorem”, a dwa programy publicystyczno-polityczne to jednak przesada, poza tym przez „Po przecinku” robi się ścisk w programie, bo musi być sztywno po „Panoramie”, więc trzeba coś skrócić, w tym przypadku „To jest temat”. Najrozsądniej byłoby chyba przedłużyć „Extra świat” do 17:45, a potem dać „To jest temat” wydłużone do 30 minut (wtedy przywrócona zostałaby normalność i przy okazji program zaczynałby się o charakterystycznej porze), ale jak widać, za bardzo w TVP przy układaniu ramówki nie myślą. Przy okazji: nie śledzę bacznie TVP Info po 17:40 - czy „Twoja Sprawa” emitowana w środy też trwa 20 minut?

 

Kończąc o zapychaniu ramówki: podobnie sprawa ma się wieczorem - „Panorama Info” została zepchnięta na 21-tą, a po Studiu Lotto wrzucono „W tyle wizji” (ni to ciekawe ani śmieszne :/ ) i „Studio Świat” (to jeszcze zrozumiem - w TVP Info powinno być więcej informacji ze świata). Rozsądnym wyjściem byłoby wyrzucenie z ramówki programu Marcina Wolskiego i kilku publicystów (w tym m.in. Rafała Ziemkiewicza) i przesunięcie Panoramy Info bezpośrednio po Studiu Lotto, ale to chyba też jest obecnie niemożliwe... :(

Ziemkiewicz jest świetny : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Teleexpress Extra? Oglądając zwykły TE można odnieść wrażenie, że to tylko zapowiedź TE Extra. W co drugim temacie, a co się wydarzyło dalej? To już zaraz po Teleexpresie w Teleexpressie Extra. TVP Info było dobre przed tą ich reformą. Później wprowadzanie na siłę jakichś dziwnych programów i usunięcie Godziny po godzinie. 

Edytowane przez tomas1395
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym nie wspominał, a tu kilka dni temu mieliśmy występ muzyczny w TVP Info:

 

 

Moim zdaniem ta piosenka jest niestety dość słaba, widać że to już nie ta forma co w OTTO...

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest umieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem co tam jest mega kompromitacją, bo taki jest caly ten kanał, dzisiaj gdy zaczynał się marsz puścili transmisję z jakiś piesni w Lednicy. Nawet Trwam mial wywalone na to :D i pokazywal wtedy rozmowki ojca tadeusza z mlodymi pannami jak co sobote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lednica to wielka impreza, która zgromadziła więcej osób niż ten marsz biorąc pod uwagę rachunki ratuszu. Założysz sobie własną TV to będziesz wałkował marsze, konferencje KOD od rana do wieczoru, to jest jednak teraz TV publiczna i dzieją się także inne wydarzenia i one też powinny być emitowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...