Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Biedrzycka - pamiętam jej wywiad z Tuskiem "na kolanach" W ramach tego Express-u Biedrzyckiej. 

Pamiętam rozmowę z nią w Radiu NŚ. Można ją jednoznacznie zakwalifikować do osób "po tamtej stronie". Czyli wymiana tamtych na naszych wciąż trwa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Nikt się nie spodziewał innych opinii. 😂 Już nawet nie trzeba czekać, obejrzeć chociaż jednego odcinka Woronicza 17 z nią jako prowadzącą by napisać jaka jest i jaka będzie. 😂😂

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tymczasem w TVP Info pogrubiono czcionkę (DIN używaną w 2006 roku przez Polsat) w scrollu. Zmieniono też oprawy reklamy, ogłoszenia nadawcy i ogłoszenia społecznego na tą z wodą. Ciekawe kiedy ten sam los spotka bufor stacji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Wczoraj to zauważyłem z czego się bardzo cieszę. Czcionka niepogrubiona była słabo widoczna z oddali, o czym pisałem, więc może te uwagi z różnych for docierają do szefostwa :)

Ja chyba wolałem poprzedni wariant scrolla z tego względu że mimo słabej widoczności na czerwonym tle był on bardziej estetyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosz-Oracz jest gwiazdą niezliczonych memów na Twitterze. Czasami Jej relacje z sejmu są wrzucane w całości i obnażają miałkość Jej przekazu. Są tacy, co potrafią kulturalnie odpowiedzieć na Jej zaczepki i prowokacje.

Dla mnie jest to młodsza wersja Olejnik i Kolendy-Zaleskiej. Wampir emocjonalny. 
 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu, dotyczący polityki.
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest pójście w jedną skrajność w drugą. Zamiast Kłeczka mamy Dobrosz-Oracz. Obydwoje z przeciwnych barykad broniących swoich przekonań politycznych. Brakuje kogoś stonowanego, po środku, tzw. symetrysty w typie Marcin Meller. 
 

Teraz muszą iść emocje na całego, bo jesteśmy na wojnie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosz-Oracz i Kłeczek są aktywistami partyjnymi. Ich sejmowe łapanki polityków na korytarzu, aby ich złapać na niewiedzy czy hipokryzji niczym się od siebie nie różnią. Kłeczek chce ośmieszyć ludzi Tuska, a Dobrosz ludzi Kaczyńskiego. Na podobnej zasadzie działają reporterzy sejmowi TVN24 - Knapik i Wit.

Taka forma dziennikarstwa kojarzy się z pato-streamem niż z obiektywnością BBC, do której się odwołują.

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...