Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2024 o 23:24, swordfish napisał(a):

I jak łączą się z kimś w terenie niech dadzą pasek z podpisem z jakiego miasta jest relacja. Przy Hołowni dałbym w górnym rogu napis "Sejm RP - na żywo". Ewentualnie "Warszawa - na żywo".

Właśnie dodali te napisy:

file.php?id=16930&mode=view

file.php?id=16931&mode=view

Moim zdaniem te napisy mogłyby być nieco wyżej :)

 

Źródło: Forum Media2.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Dodano źródło zrzutów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam od czasu do czasu na TVP Info i cieszę się, że kanał powoli zaczyna się rozwijać, ale mam nadzieję że zrobią kiedyś jakieś normalne studio bo to wirtualne to jest taka bida, że szok. Jak zazwyczaj kobiety mają rozpuszczone kręcone włosy to to tak widać, że żal. Od strony technicznej bardzo słabo póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej owszem, to wygląda jak cofnięcie się w rozwoju ładnych parę lat.

 

 

Godzinę temu, wojtekmedia2 napisał(a):

Miałem to napisać już wczoraj, ale nie miałem czasu. Bardzo przyjemnie się ogląda poranki które prowadzi mój ulubiony duet czyli Pan Jacek z Superstacji i Pani Wiola Wramba. 

Namówiłeś mnie, muszę zajrzeć ;)

 

 

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ipo napisał(a):

Zaglądam od czasu do czasu na TVP Info i cieszę się, że kanał powoli zaczyna się rozwijać, ale mam nadzieję że zrobią kiedyś jakieś normalne studio bo to wirtualne to jest taka bida, że szok. Jak zazwyczaj kobiety mają rozpuszczone kręcone włosy to to tak widać, że żal. Od strony technicznej bardzo słabo póki co.

Normalne studio będzie po przeprowadzce do Placu Powstańców. Zastanawiam się tylko czy podział studiów ulegnie wtedy zmianie bo wyjdzie na to że „19:30" dostanie najgorsze studio w przeciwieństwie do TVP Info i „Panoramy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Widzę że był debiut, czy ta para zawsze jest o poranku? Pana Jacka widziałem raz w wieczornej publicystyce.

Na razie widziałem tylko wczoraj i dzisiaj ich. Jacek był chyba już przedwczoraj. Zaś Wiola była przed wczoraj gdzieś po południu.  Na razie ich dyżury są mocno pomieszane.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Poland napisał(a):

Normalne studio będzie po przeprowadzce do Placu Powstańców. Zastanawiam się tylko czy podział studiów ulegnie wtedy zmianie bo wyjdzie na to że „19:30" dostanie najgorsze studio w przeciwieństwie do TVP Info i „Panoramy". 

Nie wiem dlaczego, ale ja czuję że odpuszczają sobie Plac Powstańców jak sobie wszystko poogarniają na Woronicza. Na przykład studio Teleexpressu lepiej wygląda teraz niż to które było przed 20 grudnia. Aż sobie odpaliłem Teleexpress z 19.12 by zobaczyć jak wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że raczej nie odpuszczą skoro 19:30 obecnie dzieli newsroom z TVP Sport. Mam nadzieje że po powrocie na Plac Powstańców „19:30" będzie mieć studio razem z „Teleexpressem" i „Panorama" a dawne studio Wiadoności pójdzie na TVP Info lub inne cele. 

Póki co TVP zablokowało wejścia do kolejnych miejsc na Placu Powstańców co oburzyło Peirere gdy z kwitkiem została odprawiona jakaś kobieta w ciąży:  https://wpolityce.pl/media/677310-ochrona-nie-wpuscila-do-tvp-dziennikarki-w-ciazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto założyłem w czerwcu, więc ciężko abym tu komentował co się działo przez ostatnie osiem lat. Natomiast cały czas przypominam że obecna koalicja rządząca miała odpolitycznić TVP Info, ale tego nie zrobili.

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ratter napisał(a):

Minął ponad tydzień od startu nowego TVP Info i jest to czego się spodziewałem. Brak pluralizmu, brak konserwatywnego punktu widzenia, w studiu sami ludzie związani z PO i Lewicą. A oglądalność spada.

Co według Ciebie znaczy pluralizm? I co to jest konserwatywny punkt widzenia bo to co było przez 8 lat to hejt szczucie i propaganda przypominało raczej bolszewizm niż Konserwatyzm. Poza tym Konserwatywny punkt widzenia wyklucza pluralizm. Co to za ludzie związani z PO i Lewicą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluralizm to przedstawianie różnych punktów widzenia i ludzi o różnych poglądach. Nie ma tego obecnie w TVP. Konserwatyzm to nie tylko PiS, są konserwatyści nie związani z PiS. A ludzie no to osoby związane z Lustitią, Wolnymi Sądami, skrajnie lewicowym OMZRikiem, ta grupą Wejście, przedstawiciele LGBT, Wrzosek.

Edytowane przez Ratter
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ratter napisał(a):

Pluralizm to przedstawianie różnych punktów widzenia i ludzi o różnych poglądach. 

Ale różnych poglądów widzenia na co? Bo na razie tam nie widziałem nic co by miało mieć różny pogląd na dany temat. Rozwiń znaczenie konserwatyzmu może od tego zaczniemy bo sam konserwatyzm ma 3 odmiany tradycjonaliści, ewolucjoniści i neokonserwatyści

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ratter napisał(a):

Jak to na co? Na różne sprawy. Na LGBT też. 

Mamy prowadzić pluralistyczne rozmowy o podstawowych prawach człowieka?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karanie za homofobię", czyli po prostu cenzura to podstawowe prawa człowieka? Pokazywanie czterech liter na paradzie w centrum miasta to prawo człowieka? I tak właśnie myśli obecna ekipa TVP. Niewygodne rzeczy należy pominąć, a te wygodne promować do porzygu. Tak jak to robiło TVP za czasów PiS.

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ratter napisał(a):

Konto założyłem w czerwcu, więc ciężko abym tu komentował co się działo przez ostatnie osiem lat. 

Ale od grudnia napisałeś sporo postów w tej sprawie. Od czerwca do grudnia te same rzeczy nie przeszkadzały Ci w tym kanale? Aktywność przez kilka miesięcy w tych wątkach miałeś niewielką. 

 

Godzinę temu, Ratter napisał(a):

 Natomiast cały czas przypominam że obecna koalicja rządząca miała odpolitycznić TVP Info, ale tego nie zrobili.

Ja mogę przypomnieć że poprzednia koalicja obiecała oddać TVP obywatelom. Co z tego wyszło wszyscy widzieli. 

7 minut temu, Ratter napisał(a):

"Karanie za homofobię", czyli po prostu cenzura to podstawowe prawa człowieka? .

Tak samo jak karanie za posiadanie tęczowej flagi, czy organizowanie tęczowych piątków, to także cenzura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ratter napisał(a):

"Karanie za homofobię", czyli po prostu cenzura to podstawowe prawa człowieka?

 

Tak, karanie za homofobię to jest podstawowe prawo człowieka i nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek cenzurą. Nikt nie ma prawa do słownego ataku za wyznanie, poglądy, orientację itp. i jeżeli stosuje tego typu zagrywki to powinien za to odpowiedzieć karnie.

 

Ty od samego początku mylisz pojęcia. Konserwatyzm z prawicową skrajnością (chociażby tacy konserwatyści z UK byliby u nas traktowani jak lewica, a to tylko jeden z przykładów) oraz pluralizm z totalną wolną amerykanką. Jest mnóstwo tematów, co do których nie ma po prostu dyskusji, nie ma dwóch dróg. Wszystko jest poparte nauką, wszystko jest poparte jasnymi przepisami prawa i tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek "poglądy" w danej sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

file.php?id=16934&t=1

Wróćmy może do tematu tego wątku czyli stacji TVP Info a mianowicie jak informuje forum Media2 (a zwłaszcza kolega @Karol ) do prowadzenia serwisów w wspomnianej stacji wróciła Pani Elżbieta Żywioł. Była ona niedawno bohaterką maila (przygotowanego najpewniej przez Samuela Pereirę podającego się za nowego pracownika)  wysyłanego niedawno do dziennikarzy TVP Info celem zniechęcenia ich do nowej władzy mediów publicznych. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...