Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, koalicja zrobiła przejęcie TVP na [beep], ale przez 8 lat z telewizji zrobiono najgorszy ściek. Czy to była dobra telewizja? Czy paski typu: Tusk zakaże jeść Polakom mięso, Tusk odbiera Polakom prawo do sylwestra, Tusk okrada Polaków. Tusk, Tusk, Tusk. Pokazywanie go jako diabła, to było dobre? Czy eksperci to tylko Sakiewicz, Karnowski i reszta im podobnych, którzy zawszę byli zgodni z działaniami rządu. 

Czy Tusk, lewica wchodził do TVNu gdy KRRiT nie chciała udzielić koncesji? Polityczni bojówkarze będą teraz bronili wolności mediów, świat nie spędzą z rodziną, w imię czego? Tacy politycy jak Suski wprost mówili, że trzeba zdelegalizować TVN i co i nic!  Telewizja publiczna ma być dla wszystkich, a nie dla prezesa jednej partii. Co to za kraj gdzie w telewizji wiesza się portret polityka, znacie taki drugi cywilizowany?

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawelgor napisał(a):

Tak, koalicja zrobiła przejęcie TVP na [beep], ale przez 8 lat z telewizji zrobiono najgorszy ściek. Czy to była dobra telewizja? Czy paski typu: Tusk zakaże jeść Polakom mięso, Tusk odbiera Polakom prawo do sylwestra, Tusk okrada Polaków. Tusk, Tusk, Tusk. Pokazywanie go jako diabła, to było dobre? Czy eksperci to tylko Sakiewicz, Karnowski i reszta im podobnych, którzy zawszę byli zgodni z działaniami rządu. 

Czy Tusk, lewica wchodził do TVNu gdy KRRiT nie chciała udzielić koncesji? Polityczni bojówkarze będą teraz bronili wolności mediów, świat nie spędzą z rodziną, w imię czego? Tacy politycy jak Suski wprost mówili, że trzeba zdelegalizować TVN i co i nic!  Telewizja publiczna ma być dla wszystkich, a nie dla prezesa jednej partii. Co to za kraj gdzie w telewizji wiesza się portret polityka, znacie taki drugi cywilizowany?

 

A teraz jak? Obejrzałem pierwsze wydanie i były twarze POwskie typu Janda czy Orłowski. Każdy ma swoich "ekspertów" I proszę mi nie wmawiać że teraz to jest inaczej. Tak samo, tylko w drugą stronę. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ramirez napisał(a):

 

A teraz jak? Obejrzałem pierwsze wydanie i były twarze POwskie typu Janda czy Orłowski. Każdy ma swoich "ekspertów" I proszę mi nie wmawiać że teraz to jest inaczej. Tak samo, tylko w drugą stronę. 

Z Kaczyńskiego zrobili diabła? Obrazili kogoś? Jak można mieć takie klapki na oczach? Jak?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ramirez said:

Każdy ma swoich "ekspertów" I proszę mi nie wmawiać że teraz to jest inaczej. Tak samo, tylko w drugą stronę. 

Chyba istotne jest CO się mówi a nie KTO? Skoro nie widzisz różnicy między przekazem który leciał przez 8 lat a jak teraz zaczyna być inaczej to chyba nie ma dla takich osób ratunku 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ipo napisał(a):

Nareszcie! Pisałem już jakiś czas temu żeby ten kanał wyłączyć zupełnie. Ludzie chociaż przestali się karmić kłamstwem i propagandą. Wyjdzie im to na dobre.

Działanie na szkodę spółki mówi Ci to coś?  Tvp ponosi wielomilionowe straty. Należało płynnie przejąć kanal i nadawać swój przekaz, a nie całkowicie go wyłączać. 

 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fanbonda napisał(a):

Działanie na szkodę spółki mówi Ci to coś?  Tvp ponosi wielomilionowe straty. Należało płynnie przejąć kanal i nadawać swój przekaz, a nie całkowicie go wyłączać. 

 

Duda bardziej działa na jej szkodę od wczoraj z czego się cieszycie. Poza tym TVP jest już i tak na minusie więc poprzednicy również działali na jej szkodę w takim razie. Może te wszystkie wydatki związane z emisją kanału, te wszystkie wynagrodzenia "gwiazd" które nie zostaną wypłacone zadziałają na jej korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramirez napisał(a):

 

A teraz jak? Obejrzałem pierwsze wydanie i były twarze POwskie typu Janda czy Orłowski. Każdy ma swoich "ekspertów" I proszę mi nie wmawiać że teraz to jest inaczej. Tak samo, tylko w drugą stronę. 

Czyżby??

Gratuluję tolerancji i wyrobienia medialnego.

Żeby było jasne: nie przepadam za Jandą czy Orłowskim ale tamtego "dna" nikt o zdrowych zmysłach nie mógł oglądać.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ipo napisał(a):

Duda bardziej działa na jej szkodę od wczoraj z czego się cieszycie. Poza tym TVP jest już i tak na minusie więc poprzednicy również działali na jej szkodę w takim razie. Może te wszystkie wydatki związane z emisją kanału, te wszystkie wynagrodzenia "gwiazd" które nie zostaną wypłacone zadziałają na jej korzyść.

Dlaczego pisząc do mnie piszesz w liczbie mnogiej? Dwa to D. Tusk w 100 konkretach zapowiadał zabranie pieniędzy TVP i przekazanie na onkologię dziecięcą. 

Cytat

Zgodnie z naszym zobowiązaniem przeznaczymy 2mld zł z TVP na leczenie raka. 

https://100konkretow.pl/wszystkie-konkrety/

Więc jak widać Prezydent RP Andrzej Duda co najwyżej pomaga realizować zobowiązania nowej władzy. 

Po trzecie nie komentowałem na forum satkuriera decyzji Prezydenta Rzeczypospolitej , więc pisanie, ze rzekomo sie cieszę to zwyczajne kłamstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramirez napisał(a):

 

A teraz jak? Obejrzałem pierwsze wydanie i były twarze POwskie typu Janda czy Orłowski. Każdy ma swoich "ekspertów" I proszę mi nie wmawiać że teraz to jest inaczej. Tak samo, tylko w drugą stronę. 

Ale trzeba być uczciwym. Pokazali wypowiedź Mentzena z Konfederacji, w drugim wydaniu pokazali Bosaka, gdzie wcześniej Konfederacji w ogóle nie było, nie tworzą "ekspertów" typu Christian Paul, nie używają tego agresywnego języka, którego używała TVPiS, pokazują też Dudę i Morawieckiego bez "rogów".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Warto wspomnieć o sukcesie nowej ekipie i lawinowym spadku oglądalności https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ogladalnosc-telewizji-20-grudzien-2023-tvn24-tvp-info

Tvp Info 19 miejsce, spadek widowni o  82,87 proc. 

TVP Info dalej jest oglądane, ale Nielsen obecnie nie mierzy. Za chwilę pokażą wyniki na poziomie 0,0%, a okaże się, że wzrosło TVP Polonia, które jest tam teraz transmitowane. Wzrost TV Republika o 2510% i skok na miejsce 7. Teraz na miejscu reklamodawców pchałbym promocję do Republiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Info za dużo reklam nie było. A działanie na szkodę spółki wykazał NIK w swoim raporcie poprzedniemu zarządowi kierując także wnioski do prokuratury.

https://www.money.pl/gospodarka/prezes-nik-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-ws-tvp-6975458992458688a.html

Troski o TVP wówczas u pewnych osób nie widziałem. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ipo napisał(a):

Co do onkologii to zapowiedziano, że te pieniądze tam trafia, w środę miano o tym decydować więc tutaj argumenty Dudy są od czapy. 

Czyli Andrzej Duda 

Zarówno zmiany zasad funkcjonowania mediów publicznych jak i sposobu oraz wysokości ich finansowania( utrzymanie abonamentu RTV- uszczelnienie poboru; oplata audiowizualna; dobrowolny odpis podatkowy) to temat do dyskusji i przeprowadzenia zmian w drodze ustawowej. 

 Straty z powodu braku emisji reklam na TVP Info czy takze TVP 3 sa oczywistością i nie ma o czym dyskutować. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli jesteś taki zatroskany spójrz na to jak mediom publicznym po 2016 spadała oglądalność i słuchałność. Przykład dobitny radiowa Trójka. Ubierając to niegospodarność to chyba gorzej już było.  Ale wówczas te same osoby niczego nie krytykowały. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...