Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Filmik byl wrzucany już wcześniej. 

Gdzie? Bo mam wrażenie że nawet nie obejrzałeś.

9 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Naprawdę widzę, ze niektórzy wręcz żyją tym co się dzieje w TVP. 

Cóż poradzić skoro dziennikartwo TVP dostarcza tyle wrażeń, od tego jest ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 09:51, Frontowiec napisał(a):

Przed chwilą zauważyłem licznik odliczający czas do końca bloku reklamowego w TVP Info.

Chyba jest od miesiąca. Plus powróciły reklamy w wieczornym paśmie - przez kilka lat pasmo od 19:00 do 21:30 było praktycznie bez reklam. Teraz są reklamy między Gościem Wiadomości i Minęła 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj obejrzeć kawałek programu Minęła 20. Nie da rady. Program prowadzony tendencyjnie.  Pytania przygotowane na z góry wiadoma odpowiedź. Nie szanowanie wypowiedzi opozycji, przerywanie, zakrzykiwanie.  Przedstawicielka lewicy praktycznie bez słowa głosu, przedstawiciel KO atakowany z każdej strony do czasów kiedy był marszałkiem województwa. Tylko przedstawiciele prawicy mogli wypowiadać się od początku do końca, przerywać oponentom przy wtórze prowadzącej funkcjonariuszce Ogórek. Dno i żenada. Mieli chodzić do TVPiS żeby ich głos wybrzmiał. Niestety nie dali rady przebić się atakującym rozmówcom prawej strony i Pani pseudodziennikarki.

Edytowane przez Janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Janio napisał(a):

Próbowałem dzisiaj obejrzeć kawałek programu Minęła 20. Nie da rady. Program prowadzony tendencyjnie.  Pytania przygotowane na z góry wiadoma odpowiedź. Nie szanowanie wypowiedzi opozycji, przerywanie, zakrzykiwanie.  

Też oglądałem. Najbardziej mnie ubawiło gdy pracownica TVP Pani Ogórek przy rozmowie o szczelności granic i próbie powiedzenia przez opozycję o aferze z wizami, ta przerywa mówiąc że w jej programie nie ma miejsca na fejki i ona to nie pozwoli. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze "Woronicza 17" sytuacja analogiczna jak z wczoraj. Pytania tendencyjne , odpowiedź "tak" lub "nie", przerywanie, niemożność dokończenia swojej kwestii przez polityka opozycji, arogancja. Standardy białoruskie jak to ktoś napisał na ''X''. Na dodatek funkcjonariusz TVP nazywa posła [beep]. Jak się różnią programy jak "Kawa na ławę", czy "Śniadanie u Rymanowskiego" to niebo a ziemia. Tam każdy ma głos. Do oglądającego należy wyrobić sobie opinie o gościu. Natomiast w TVPiS odpowiedzi polityków opozycyjnych są zakłócane, czy to przez przedstawiciela prawicy czy redaktorka. Chcę dodać że nie oglądam od siedmiu lat TVP, zajrzałem tylko ponieważ politycy opozycji zaczęli tam występować, ale nie da rady tego oglądać. Zastanawiam się po co ich tam zapraszają? Żeby ośmieszyć, zdyskredytować, zakrzyczeć? Nie może być tak że racje ma tylko jedna opcja.

Edytowane przez Janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Najbardziej pikantnym

Nazwałbym to raczej momentem żenującym, a nie pikantnym. Z ciekawości widziałem dzisiejszy program. Nie miał on żadnej wartości merytorycznej, a zachowanie prowadzącego, który otwarcie mówi do jednego ze swoich gości, że jest chamem, to absolutne dno. Kiedyś za coś takiego byłoby zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż odszukałem tą wypowiedź, bo dzisiejszego programu nie oglądałem. Grubo. Widzę że nerwy puszczają pracownikom TVP.

 

Okazuje się że to nie jeden kwiatek z tego programu

https://wiadomosci.wp.pl/jest-pan-[beep]-pracownikowi-tvp-puscily-hamulce-6944944916077376a

Cytat

Poseł PO Robert Kropiwnicki również nie odpowiedział na pytanie tak, jak oczekiwał tego Kłeczek. - Konstruowałem te pytania z myślą o tym, że będzie przedstawiciel Platformy i będą one na tyle proste, że nawet pan powinien zrozumieć pytanie - mówił pracownik TVP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kłeczka, to moim zdaniem powinien wylecieć na zbity pysk z TVP, ale niestety Matyszkowicz tego nie zrobi gdyż potrzebny jest propagandysta (bo dziennikarzem bym go nie nazwał), który w [beep] sposób krzyczy na polityków opozycji jednocześnie ich wyzywając (swoją drogą dziwię się że pracował w Superstacji i TVN-ie xD).

 

Zaś jeśli chodzi o pytania "tak" czy "nie", to widać w jakim stopniu TVP osiągnęła rów mariański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł ma 2 dni (to żeby ktoś nie pisał że jestem szybki)

Do KRRiT wpłynęło 8 skarg na Miłosza Kłeczka, gdy ten nazwał zaproszonego gościa "[beep]".

https://www.press.pl/tresc/78465,milosz-kleczek-nazwal-na-wizji-posla-psl-chamem_-w-krrit-skargi-na-tvp

 

 

I jeszcze jedno wydarzenie z udziałem tego samego Pana

Tak to wyglądało

 

Tak zostało zaprezentowane w programie na żywo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być reforma TAI przez Prezesa Matyszkowicza, ale donos na Prezesa Kaczyńskiego i kampania wyborcza sprawiły że radykalna reforma została zablokowana.

 

Dla mnie nie pojęte że w TVP są patodziennikarze publicystyczni jak Miłosz Kłeczek.

 

Dlatego uważam że natychmiast po wygranych przez jakąkolwiek partię opozycyjną w Polsce Wyborach Parlamentarnych trzeba w TVP i w Polskim Radiu zrobić radykalną reformę, a Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i Informacyjnej Agencji Radiowej trzeba zrobić odpartyjnienie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są dwie alternatywne rzeczywistości?
Przecież to co widzimy obecnie na ekranie, to kpina z dziennikarstwa.
Reforma TAI jest konieczna.
No ja wiem, że kpina, ale wcześniej też była kpina. Drugi obieg informacji z innych źródeł po tym jak ktoś się wypowie zawsze jest lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...