Skocz do zawartości

Animax


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawe, już chyba kilka lat temu TVN zamierzał ściągnąć paczkę swoich kanałów z Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Poczekamy do 2011 roku i zobaczymy czy na serio wyłącząm i będą na wyłączność w platformie N, czy przedłużą umowę? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop zrobiliśmy, ale co zaczęliśmy to dokończmy:

Dokładny termin zakończenia obecnej umowy na kanały TVN w Cyfrowym Polsacie nie został nam podany, bo to tajemnica handlowa, ale zaprzeczono, że jest to rok 2011.

więcej na: https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=36764

 

Nie ma co gdybać, czy to 2008, 2009, a może 2012 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie dubbing + wersja oryginalna z napisami. Jak będzie lektor to katastrofa :(

Moim skromnym zdaniem to właśnie dubbing w przypadku anime jest katastrofą, ba, toż to profanacja :!::P Najlepszym wyjściem byłoby roziwązanie wersja oryginalna + napisy, tu się z Tobą zgodzę. Zresztą to chyba o wiele tańsze rozwiązanie niż lektor\dubbing... Natomiast jeśli to nie wyjdzie to niech już będzie dobry lektor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez uwazam ze dubbing w przypadku anime to katastrofa, np. takie Naruto na Jetix, jak mozna bylo tak okaleczyc jedno z lepszych anime i ta wymowa Sasuke, kazdy kto ogladal orginalna wersje to wie jak sie wymawia. Dlatego uwazam ze najlepiej jak by byl Lektor + wersja orginalna + polskie napisy. Kanal napewno wejdzie do wszystkich platform gdyz kanaly dystrybuowane przez HBO polska sa dostepne we wszystkich platformach (Cinemax, Cinemax2, AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime) a (HBO, HBO2 i HBO Comedy) od 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że początkowo może być z lektorem, ale w dalszej perspektywie pewnie zrobią napisy. Chociaż, kto wie... Jakoś nie interesowałem się nigdy Anime i nie wiem czy w innych państwach jest lektor czy napisy. Jednak wydaje mi się, że na zachodzie jest modny dubbing i napisy, raczje lektor to już przeżytek. Jak się mylę nich mnie ktoś poprawi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie Animax już wiedzą o tym ;p przecie ankietę robili ;p co do wersji językowej inne transpondery z tym kanałem mówią że będzie dostępna tylko regionalna wersja:

 

http://pl.kingofsat.net/find.php?question=animax

 

I wygląda na to że jednak wersje z napisami będą okienkowo, ale HBO Polska patrząc na ich kanały lubią stawiać kanały z napisami DVB-SUB, na AXN SciFi leciało krótkie anime w przerwach o wampirach (Legendy Duo czy jakoś tak) ścieżka byłą oryginalna tak i tak ale napisy były w DVB-SUB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak wy czekam na ten kanał. Interesuje mnie czy rzeczywiście będzie kanał dla nieco starszych czyli po 20 roku życia. Ramówka mam nadzieję będzie taka jak bbc knowledge czyli 3 seriale przez cały dzień tak w kółko. Żeby każdy mógł obejrzeć i nic nie przegapić. Liczę na anime z wyższej półki gdzieś widziałem liste 100 najlepszych anime, no więc żeby takie dawali. Głównie to by było najlepiej jakieś akcji gdzie się coś dzieje ale mogą być i ambitniejsze. Ale np jakieś tam o dziewczynach i ich sprawach problemach anime i z tym podobnym bym nie chciał bo to nudne. AKCJA AKCJA i coś ambitnego. Nigdy w życiu przyznam się anime nie oglądałem a kreskówek już bardzo dawno przestałem. Z ciekawości to bym pooglądał kto wie jak coś ciekawego będzie to może się wciągnę na stałe. Jak już mówiłem trzymam za słowo anime w kategorii po 20r. Jak puszczą jakieś tam pokemony czy takie cukierkowate to raczej nie będę oglądał. Fanem anime jak na razie nie jestem. Oczywiście chciałbym żeby było w CYFROWYM POLSACIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ktoś kiedyś na tym forum podawał link do Wikipedii gdzie była lista anime, do których prawa ma Animax, możesz sobie poszukać i sprawdzić co może lecieć. Natomiast pomysł z puszczaniem 3 anime w kółko przez cały dzień uważam za trochę...hmm... głupi :? Naprawdę jest tyle ciekawych tytułów, że głupotą byłoby wybrać z nich tylko 3 i puszczać na okrągło. Owszem uważam, że w przypadku tych anime, które mają wyraźną linię fabularną, gdzie przez nie obejrzenie jednego odcinka można wiele stracić, należy robic powtórki, no ale bez przesady... :wink: A anime to nie tylko akcja, ja akurat bardzo lubię japońskie komedie szkolno-romantyczno-hentaiowe i ogólnie japoński humor hehe :P No ale mam nadzieję, że przygotują taką ramówkę aby każdy znalazł coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...