Skocz do zawartości

Animax


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak by Animax pojawil sie we wszystkich platformach to napewno by trafil do pakietow:

 

CP - Familijny lub Film

C+ - AXN Pak

n - Hity Filmowe.

 

Wiemy obecnie ze zacznie nadawac 1 stycznia 2008r. oraz ze trwaja rozmowy ze wszystkimi platformami i wiekszymi operatorami kablowymi.

 

 

Tak sądzisz???? Tak jak powiedział Pawop, przecież kanały AXN nic nie mają wspólnego z Animaxem tylko tyle, że są przygotowywane przez Sony, i Animax będzie operowany przez HBO itd. Więc tak jak powiedział, za pewne trafi on do Komfortowego i do Prestiżowego bo na Podstawowy wątpię aby się załapał choć zupełnie tego nie wykluczam. A co do N to z jakiej racji do hity filmowe?? Jeśli znajdzie się w N to według mnie trafi do pakietu Dzieci.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale według mnie Animax nie jest zbytnio kanałem dla dzieci ;p więcej tam anime akcji niż dla dzieci, ale zapowiada się Yu-Gi-Oh! GX który raczej jest kierowany dla dzieci ;p więc do jakich pakietó wyląduje to bardzo dyskusyjna sprawa :> będziemy musieli poczekać by się przekonać.

 

I nazywajcie to kreskówkami jeżeli już coś a nie bajkami bo mnie też to zagina ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarantuje Ci, że mają widownię (będą mieli) spokojnie od 14 roku życia w zwyż, zobacz ile dzieci ogląda jakieś anime tylko no mniej brutalne niż ten, do którego linka podał jeden z użytkoników. u mnie w szkole full osób ogląda takie coś, ja jak narazie nie bardzo, bo więcej siedze na kompie niż przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiesz pod pojęciem starszy.

Jak powiedzmy 50-65 latka, to faktycznie. Ale jak 30-40, to myślę, że jest część osób, która Anime się interesuje. Właśnie te filmy akcji są dla takich właśnie ludzi.

 

PS> Anime to nie kreskówka. Ale jakby się tak przyjrzeć, to dorośli czasem lubią sobie kreskówkę obejrzeć. A najlepszy przykład na to, to wielkie Booom na maskotki typu Bolek i Lolek, Żwirek, Krecik itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiesz pod pojęciem starszy.

Ale jak 30-40, to myślę, że jest część osób, która Anime się interesuje. Właśnie te filmy akcji są dla takich właśnie ludzi.

Nie wiem moze w twoim otoczeniu jest ktos po 30-tce ktory to oglada bo w moim zapewniam cie ze nikogo takiego nie ma :D

Starszych mialem tu na mysli zwlaszcza od 30-tego roku zycia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że to może być najlepszy kanał od ostatniego roku a nawet dwóch lat jaki wchodzi na rynek Polski. I twierdzę tak mimo, iż nie oglądam Anime.

 

Comedy Central raczej nie pobiją, a anime jakoś mnie nie przyciąga, można powiedzieć, że tego nie znoszę, nawet jak byłem młodszy to nigdy nie lubiłem japońskich kreskówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central raczej nie pobiją, a anime jakoś mnie nie przyciąga, można powiedzieć, że tego nie znoszę, nawet jak byłem młodszy to nigdy nie lubiłem japońskich kreskówek.

Chyba masz rację z tym CC. Tak więc przesadziłem z tymi dwoma latami, ale Animax nadal ma szansę być najlepszym kanałem dodanym w ciągu ostatnich 12 miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc co się teraz dzieje z HBO po wyrwaniu się ze szponów C+ można wywnioskować że Animax skończy jak wszystkie inne kanały którymi dystrbucja zajmuje się HBO Polska... czyli wszędzie ;p chyba nie ma platformy czy kablówki cyfrowej bez Cinemaxów, AXNów a już niedługo samego HBO ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...