Skocz do zawartości

Animax


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecie nie chcemy drugiego hypera który puszcza jedno lub dwa tytuły anime na miesiąc ;p Animax ma tyle praw do seriali to po co by się miały marnować.

Apropos seriali podejrzewam że aktualnie trwają tłumaczenia ^^ przecie pełno tytułów które będą puszczać są po raz pierwszy w polskiej TV ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa lista mają dużo materiału. No i widzę że będzie hellsing. Ile chcielibyście dziennie mieć nowych odcinków ? Od rana do nocy to chyba zły pomysł najlepiej żeby podzielili na trzy pory "rano", "dzień", "noc" żeby w tych porach było to samo. Dużo to godzin nie ma ale odbywało by się bez powtórek w innych dniach czyli codziennie byłoby coś innego. A jakie jest wasze zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ramówka styl organizacji będzie chyba zbliżona do wersji niemieckiej ;p Bo to jedyna odseparowana europejska wersja kanału, drugą taką europejską wersją ma być właśnie Polska ;p Czechy i Węgry mają wersje połączoną z Minimaxem ;p więc daje linka do niemieckiej:

 

http://www.animaxtv.de/

 

Wygląda na to że kanał będzie całodobowy. Rzeczywiście dzielą ramówkę na 3 bloki zależnie od pory ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem co ta niemiecka strona zawiera i widać, że puszczają Hellsing'a. Oby u nas też tak było. Inne seriale wyglądają na ciekawe. Choć wszystkich nie sprawdziłem. A tak naprawdę to kto ustali ramówkę na tydzień HBO czy Sony, w Polsce ? Powinni się tym zająć jakiś znawcy tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam szczerze mówiąc trochę mieszane uczucia co do tej ramówki... :? Mam nadzieję, że w polskiej wersji będzie wyglądać to trochę inaczej... Liczę, że puszczą Fullmetal Alchemist i cos luźniejszego jak School Rumble czy Green Green. No i mogliby dać Dragon Balla, chętnie bym powspominał dawne czasy hehe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie dubbing + wersja oryginalna z napisami. Jak będzie lektor to katastrofa :(

Moim skromnym zdaniem to właśnie dubbing w przypadku anime jest katastrofą, ba, toż to profanacja :!::P Najlepszym wyjściem byłoby roziwązanie wersja oryginalna + napisy, tu się z Tobą zgodzę. Zresztą to chyba o wiele tańsze rozwiązanie niż lektor\dubbing... Natomiast jeśli to nie wyjdzie to niech już będzie dobry lektor...

 

No przecież Twoja wersja idealna (napisy) jest również częścią mojej (dubbing+napisy), więc chyba zgodziłbyś się na takie coś prędzej niż na samego (kiepskiego) lektora??

 

Wszyscy tak zachwalacie napisy, a przecież one też są bez wad: odwraca uwagę od akcji (patrzysz na napisny, nie na środek kadru), ale za najgorsze uważam to, że jednoczesnie pojawia się cała kwiestia, co psuje kompozycję filmu- wiesz co powie aktor za chwilę, co najgorsze jest przy komediach, bo znasz reakcję drugiej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie widziales naruto na jetix bo tam jest uzyty dubbing i jest on tragiczny. juz wole lektora. jak kazdy PRAWDZIWY FAN anime jestem za wprowadzeniem dodatkowo wersji orginalnej + pl napisy

 

Widziałem i oglądałem. Rozumiem, że jesteś "PRAWDZIWY FAN anime" i że lubisz napisy, ale dubbing nie przeszkadza we wprowadzeniu ich jako opcja dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jinggle stosowane w węgierskiej wersji kanału (te przerwy miedzy jingglami to prawdopodobnie grafiki stosowane przy podawaniu godzin emisji itp.):

 

http://www.youtube.com/watch?v=lS6tNzv1 ... re=related

I ich mutacje:

Prawdopodobnie któryś z tych 2 wersji zostanie zastosowany u nas :>

 

A tu animacje z Ameryki Południowej, nie wiem czy starsze, ale według mnie ładniejsze ;p

 

 

A tu oryginalna japońska wersja chyba najstarsza, jeszcze z starą kolorystyką loga, ale tonacja chyba lepsza od poprzednich ;p:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wg4OmcncJ8A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Patrząc dziś na Anime "Paprica" od Sony Pictures na VOD w N można zacząć spekulować bardziej poważni gdzie Animax może się pojawić.

Takk... A BBC PRIME jest na C+ na nowa paczka BBC x4 jest w CP...

W tej chwili takich powiązań nie ma co brać na serio, bo wszytko może się zdarzyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...