Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czemu przedstawiciel Viaplay dwoi się i troi, aby odpowiedzieć na te opinie skoro to taki śmieciowy portal. Poza tym mam dostęp do duńskiej wersji, a Ty nie masz, nie korzystasz więc jak możesz mieć jakąś opinię na jej temat. Chyba tylko teoretyczną.
Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tej nowelizacji jest ciągle mowa o Pucharze UEFA, którego już nie ma. Takich mamy prawników w Sejmie...

W weekend oglądałem dużo meczów i zdecydowanie najlepsza jakość była na Eleven 4k podczas spotkania Barcy, naprawdę dobra podczas Rakowa z Pogonią i teraz podczas derbów Mediolanu. Najsłabsza podczas meczów Premier League- MU z MC oraz WHU z Liverpoolem oraz jak zwykle na Viaplay podczas spotkania Lipska z BVB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Ta przełomowa umowa oznacza, że ​​Viaplay będzie pokazywać około 350 meczów piłki nożnej kobiet na żywo rocznie, co stawia nas w czołówce pod tym względem, wyprzedzając każdą inną firmę zajmującą się streamingiem. Jesteśmy długoterminowo zaangażowani w kobiecą grę i pomagamy uczynić sport bardziej równym miejscem, w którym każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Widzowie mogą spodziewać się światowej klasy relacji w Viaplay i TV6 ze światowej klasy rozgrywek - powiedział Peter Nørrelund, dyrektor sportowy NENT Group."

Ktoś z forumowiczów będzie to oglądał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanką sportu nigdy nie byłam. Troszkę wciągnęłam się w oglądanie snookera (od tego startował Viaplay PL), ale właśnie zabrali. Oglądam dalej tylko gdzie indziej. O piłkę kobiet pytałam serio, nie znam nikogo kto chce to oglądać, pomijam już komentarze jakie słyszałam na temat kobiet w tej dyscyplinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowy plan transmisji PŚ w skokach narciarskich w Niżnym Tagile, z obsadami komentatorskimi. Dwa osobne studia w TVN i Eurosporcie 1. Do wykupienia w Playerze Zimowy Pakiet Sportowy.

https://satkurier.pl/news/210585/otwarcie-sezonu-skokow-w-niznym-tagile-w-eurosporcie-i-tvn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zuzia napisał:

nie znam nikogo kto chce to oglądać

 

6 godzin temu, Zuzia napisał:

pomijam już komentarze jakie słyszałam na temat kobiet w tej dyscyplinie

Nie wiem czyje, ale ja po meczach w Łodzi i Tychach miałem okazję... pardon - przyjemność spotkać się i pogadać z paroma naszymi dziewczynami, z trenerką Niną, z panią Asią Tokarską, która komentuje te mecze, z rzeczniczką prasową Paulą Dudą... normalne kobiety, niektóre bardziej roześmiane, niektóre bardziej poważne, czasem w gorszym, częściej w lepszym nastroju.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał:

Szczegółowy plan transmisji PŚ w skokach narciarskich w Niżnym Tagile, z obsadami komentatorskimi. Dwa osobne studia w TVN i Eurosporcie 1. Do wykupienia w Playerze Zimowy Pakiet Sportowy.

https://satkurier.pl/news/210585/otwarcie-sezonu-skokow-w-niznym-tagile-w-eurosporcie-i-tvn.html

 

Szkoda, że niedzielne kwalifikacje tyko w Player... Lubię kwalifikcje oglądać, a niedzielnych przeważnie nigdy nie ma w TV.

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...