Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A TVP ten mecz Ekstraklasy to wybiera z wszystkich z danej kolejki czy C+ ochłapy im daje do wyboru? 

 

Cytat

W tym sezonie Telewizja Polska będzie pokazywać mecze w paśmie stałym – w niedzielę o godzinie 17:30, kiedy zazwyczaj odbywają się najbardziej atrakcyjne spotkania PKO Bank Polski Ekstraklasy (w przypadku kolizji programowych z innymi ważnymi wydarzeniami, transmisje będą możliwe również w inne dni). Rozgrywki będą transmitowane także w Internecie – na stronie tvpsport.pl, w aplikacjach TVP Sport i TVP GO oraz w HbbTV i Smart TV.

 

Tymczasem dziś Puszcza zamiast Derbów Łodzi 😂

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, levybydg napisał(a):

A TVP ten mecz Ekstraklasy to wybiera z wszystkich z danej kolejki czy C+ ochłapy im daje do wyboru?

 

Czytać, czytać i jeszcze raz sprawdzać...

 

W dniu 10.02.2024 o 00:22, kunkore napisał(a):

 Umowa jest zawarta na 4 mecze 1 wyboru, 7 meczów 2 wyboru i 4 mecze 3 wyboru

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrek22 napisał(a):

Jeszcze niech się Chylewskiej pozbeda z Polsatu, ona się nie nadaje na studio ligi mistrzów. 

A ktoś w Polsacie się w ogóle nadaje do LM? 

Ja jak jest studio LM w Polsacie w przerwie meczu to idę po herbatę albo prasować koszule na kolejny dzień do pracy, bo jak zaczynam ich słuchać to mnie głowa zaczyna boleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, G2000 napisał(a):
Mam nadzieję że jednak wyleciał z TVP.

Nie pojechał do Glasgow z powodu problemów zdrowotnych. Jakub Kwiatkowski o tym pisał kilka dni temu na Twitterze.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, G2000 napisał(a):

Babiarz miał komentować sesje wieczorne na HMŚ. Komentują Idzi i Chmara. Mam nadzieję że jednak wyleciał z TVP.

Niby dlaczego? Jest kompetentny. Może czasem się za bardzo egzaltuje ale ma pojęcie i potrafi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...