Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Beks - nie dożyjemy tych czasów.

 

3 godziny temu, Pihał102 napisał(a):

Niegdyś pojedyncze mecze Bundesligi (pierwsze piątkowe mecze rundy jesiennej i wiosennej) transmitowano na Facebookach Eleven Sports i Canal+Sport.

Ja pamiętam finał Ligi Mistrzyń w Berlinie w 2019 (każdy kibic żeńskiej siatkówki będzie go pamiętał po wsze czasy), który leciał w C+ Now oraz właśnie na Facebooku C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te rewelacje o C+, ale kompletnie mi się to nie układa i nie wierzę w to. Już prędzej spodziewałbym się tam Rokuszewskiego, który też dzisiaj ogłosił odejście. A Kapica to Serie A, Formuła 1 i liga angielska, bo jego ulubiona drużyna to Man Utd. Niczego z tego nie ma w Canal+, a skoro opuszcza Eleven, gdzie komentował swoją ulubioną ligę to ciężko mi sobie wyobrazić, że pójdzie w miejsce, gdzie niczego w czym się specjalizuje nie ma.

 

Nie ma argumentów, żeby tam przechodzić w tym momencie, jedynie mogłyby decydować pieniądze, ale umówmy się raczej Canal+ teraz nie szasta kasą, a też z drugiej strony Kapica nie jest kimś im niezbędnym, czy ekspertem od lig które mają, więc tym bardziej po co ładować w niego jakąś większą kasę.

 

Jak dla mnie to kolejny transfer do Viaplay, pewnie lepsza kasa od Eleven + dalsza możliwość wyjazdów na wyścigi zadecydowała, a do tego pewnie dojdzie możliwość komentowania angielskiej. To jest dużo bardziej logiczny ruch. Traci komentowanie ligi włoskiej, ale zostaje z F1 i może się sprawdzić przy angielskiej, którą też się interesuje. Ciekawe tylko jak długi zakaz konkurencji tam mieli, bo jeszcze w styczniu coś tam komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to też całkiem inna sytuacja. Wolski odchodził, bo coś nie grało pomiędzy nim a Kołodziejczykiem, chociaż chyba nigdy nie podali dokładnie o co poszło. Kapica odchodzi w całkiem innej atmosferze, co widać chociażby po tym jego tweecie, dziękuje szefowi, a nie pierze brudy.

 

Druga sprawa, że można odejść też dla pieniędzy nie patrząc na to co się komentuje i być może taką drogą poszedł też Wolski. Jestem w stanie w to uwierzyć, że Viaplay dał mu sporo większą gażę niż miał w C+ chociażby po to żeby znane twarze przyciągnąć do siebie. A w przypadku Kapicy jak pisałem C+ nie ma żadnych powodów żeby sztucznie windować mu pensję, a nawet przy rynkowych stawkach nie jestem przekonany, czy C+ płaci więcej niż Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentator Viaplay Michał Gutka w szpitalu. „Kwestie pracy schodzą na dalszy plan”
 

Cytat

Komentator piłkarski Michał Gutka, związany z platformą Viaplay, poinformował, że jego nieobecność w transmisjach wynika z tego, że od dwóch tygodni jest w szpitalu, gdzie przeszedł trzy zabiegi. - Kwestie pracy schodzą na dalszy plan, bo zdrowie naprawdę jest najważniejsze - zaznaczył.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/michal-gutka-dziennikarz-viaplay-szpital-co-sie-stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...