Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Sorek21 napisał:

 

Po nich można się wszystkiego spodziewać ale głównie w sensie negatywnym. Macie jakieś typy? 

Mariusz Pudzianowski ? 

Mamed Khalidov ? 

Łukasz  Jurkowski ? 

Andrzej Grabowski ? 

 

 

 

Ja stawiam na lepszych kucharzy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sorek21 napisał:

 

Po nich można się wszystkiego spodziewać ale głównie w sensie negatywnym. Macie jakieś typy? 

Mariusz Pudzianowski ? 

Mamed Khalidov ? 

Łukasz  Jurkowski ? 

Andrzej Grabowski ? 

 

Maryla Rodowicz, Marcin Daniec, Kevin Aiston i wszechobecny Krzysztof Ibisz (do prowadzenia studia). 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech, śmiechem. Ale jak ja uwielbiałem oglądać studio przed LM w c+ czy wczesniej w n. Aż się chciało słuchać rozmowy o meczach na wysokim poziomie. A teraz? Nawet nie myślę, żeby wlaczyc. Ciekawe czy dożyjemy tamtych, starych czasów? 😋 Swoją drogą powinno być od UEFY jakiś nakaz, że jeden mecz jednego dnia powinien być w 4K, oczywiście w telewizji.

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukimann napisał:

Czy Viaplay stanie na wysokości zadania i pokaże mecze w natywnym 4K ?  Zobaczymy :)

 

Już ci mogę powiedzieć, że na pewno nie. 

 

2 godziny temu, tyrla napisał:

Dobrze że Ja nie oglądam studia tylko mecze emoji16.png

Mam tak samo. Nawet jakby było "normalne" studio to by mnie [beep]ny pseudoekspertów nie interesowały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemolo napisał:

"Prawa dotyczą wszystkich pól wykorzystania - w tym telewizji płatnej, bezpłatnej oraz internetu."

 

Mnie interesuję ile muszą pokazać bezpłatnie jeśli by od nich TVP nie kupiła sublicencji ?

Zależy jakie mają zapisy w umowie, w poprzedniej UEFA dała im wymóg pokazywania w otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, the cable guy napisał:

 W Internecie dużo łatwiej podnieść jakość do 4K. Może się zdecydują na wyższą jakość niż oferują gdzie indziej. 

Tu nie chodzi o to by coś poodnosić , tylko , by wydarzenie sportowe , było transmitowane w 4K.

Do tego są potrzebne kamery i wozy transmisyjne. 

Z tego co piszesz to można stworzyć Telezakupy 4K a nie mecz pilki nożnej w Natywnym 4K 😁

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...