Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tyrla napisał:

 

Od kilku lat szykowałem się na takie scenariusze ;)

Taraz już wiem , że przydają się wszelakie TV i usługi streamingowe.

Ja jestem gotów na nie jedno jeszcze przetasowanie na rynku praw sportowych :D

Amazona tam brakuje oraz Dazn :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy z możliwych scenariuszy ale powiedzmy sobie szczerze, to musiało się tak skończyć. Prawa z roku na rok coraz droższe, ludzie niechętnie spoglądają na podwyżki a najlepiej, jakby wszystko było za darmo. 

No i ciekaw jestem jaki będzie kolejny ruch NENT, interesujących praw wciąż za mało, ograniczając się tylko do sieci bardzo mocno ograniczą swoją dostępność. Może jakaś sublicencja, jeden kanał w TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kingofsouth napisał:

Od kilku lat szykowałem się na takie scenariusze ;)

Taraz już wiem , że przydają się wszelakie TV i usługi streamingowe.

Ja jestem gotów na nie jedno jeszcze przetasowanie na rynku praw sportowych :D

Amazona tam brakuje oraz Dazn :mrgreen:

Poważnie? To trzeba latami się szykować? Myślałem, że wystarczy wykupić w 5 minut interesującą nas usługę i można oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie skoro Kmita wprawdzie nie wprost, ale w jakiś sposób zdementował Wolskiego u siebie, a on sam twierdzi, że nie chodzi o pieniądze tylko... no o co? Absolutne novum na rynku? Kto będzie komentatorską jedynką w Viaplay? Tyle pytań, a odpowiedzi nadejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przemianują Eleven Sport na Polsat Sport Premium, i niech budują swoją sportową markę premium.  Tym bardziej, że Eleven Sports dostępne jest praktycznie wszędzie, u dużych graczy zazwyczaj za dodatkową opłatą. Jest potencjał.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muza_tv napisał:

Nooo. To teraz mając tylko LM na pewno będzie się opłacało nadawać Polsaty Sport Premium :D

Ja tam biznesmenem nie jestem, ale jak opłaca im się coś takiego jak Polsat Sport Fight - kanał, w którym ramówka na cały miesiąc zawiera jedną transmisję LIVE i jedną premierę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vojthas napisał:

Ja tam biznesmenem nie jestem, ale jak opłaca im się coś takiego jak Polsat Sport Fight - kanał, w którym ramówka na cały miesiąc zawiera jedną transmisję LIVE i jedną premierę...

 

To zupełnie inna kwestia. Za Polsat Sport Fight ciągną kasą "od abonenta" CP i kablówek. Bez względu na to czy to się ogląda czy nie :)

Do tego reklamy (jeśli tam są, bo nie wiem, mam u siebie w kablówce, ale nie zaglądam)

12 minut temu, kingofsouth napisał:

 

 

Marka Premium by CP.

Ty tak na poważnie? 😂 ;)

 

Ej! Premium, czyli dodatkowo płacisz :)

Eleven Sports też jest premium, ale to nie oznacza, że mają kontent "premium". Ja to od dawna się dziwicie, po co ludzie tracą czas oglądając mecze z Niemiec, Włoch, Hiszpani itd. I kiedy majoooo na to czas. No ale jak widać, są tacy, co chcą, i dodatkowo za to zapłacą. Więc premium :D

Coca-Cola to też napój segmentowany premium. Ale nie dlatego, że jest fenomenalna, tylko jedna z droższych na rynku. 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...