Skocz do zawartości

Jak długo nieprzerwalnie jesteś abonentem C+


Jańcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Jestem z C+ dość długo i nie zamierzam zrywać umowy!!! Dla mnie to najlepsza platforma, ma bogatą ofertę a nie koniecznie tylko programową, natomiast ofertę, która będzie kwitnąć zwłaszcza w 2007 roku czym jest np. HD lub VOD. Wiem dlaczego niektórzy krytykują tą super platformę - zazdroszczą, ponieważ mają CP a by chcieli mieć C+ a C+ nie jest dla każdego klienta więc krytykują! Co prawda nie wszyscy Abonenci CP lub n , bo wiem, że istnieje takie coś jak gust. Ale mówię to bo mam na przykład znajomych. Widać zazdrość. Wolę poczekać aż C+ rozwinie swoją ofertę bardziej i nie co wolniej, choć w 2007 roku niż iść na całość i od razu załatwić sobie nową generację jaką jest n. Zobaczycie, lepiej poczekać, dobrze się na tym wyjdzie, C+ się rozwija! 2007 rok to strzał w 10 dla C+ i jej oferty! Po drugie, tylko tutaj istnieje taki program jak Złoty Plus, w którym mam wynagrodzenie za opłacanie rachunków! Zbieram punkty, które mogę wymieniać na atrakcyjne nagrody!

Moje pytanie. Jestem ciekaw, jeśli ktoś posiadał Wizję TV i gdy dochodziło do fuzji to jak to wyglądało dla abonentów Wizji TV? Co się stało, czy był jakiś komunikat w tv, co z pocztą, cały przebieg. Chciałbym uzyskać odpowiedź na ten temat ok. Jestem ciekaw, jaki przebieg miał koniec Wizji TV! Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jeśli ktoś posiadał Wizję TV i gdy dochodziło do fuzji to jak to wyglądało dla abonentów Wizji TV? Co się stało, czy był jakiś komunikat w tv, co z pocztą, cały przebieg. Chciałbym uzyskać odpowiedź na ten temat ok. Jestem ciekaw, jaki przebieg miał koniec Wizji TV!.

Pamiętnego dnia Cyfra+ włączyła swoje programy, zaś Wizji TV zniknęły. Program był nadawany równolegle w dwóch systemach kodowania - dla abonentów Cyfry+ i po Wizji TV. Pierwsze co przyszło do domu, to był rachunek i umowa z Cyfry+. Należało opłacić abonament, podpisać umowę i ją odesłać. Kto tak nie zrobił, w odpowiednim terminie, zakodowano mu sygnał i dekoder wraz kartą oraz osprzętem należało zwrócić do Cyfry+. Oczywiście trwało to jakiś czas. Później przysłano nowe karty od Cyfry+, które należało wymienić i uaktywnić w dekoderach. Po pewnym czasie, zaprzestano przysyłania sygnału w systemie Wizji TV. Tak to, w wielkim skrócie telegraficznym, wyglądało. Cała operacja, choć raczej prosta, miała swoje mankamenty, ale jak widać dobrze się skończyło i dekodery z Wizji TV, funkcjonują do dziś. :lol:

 

-pozdrawiam-

 

P.S.

Wyjątkowo tu, pozwoliłem sobie na wspomienia, udzielając jednocześnie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cała akcja związana z przekierunkowaniem anten na HB z Astry.

Dla zachęty tym co mieli pakiet Wizji rodzinnej dali na jakiś czas (niepamiętam na jak długo) pakiet tzw. złoty z Canalem+ na zapoznznie się z ofertą Cyfry+. Cała akcja przeprogramowania kanałów Wizji zaczeła się około północy z 28.02/1.03. O ile pamiętam jednym z pierwszych były kanały C+. No i jeszcze aby abonenci Wizji nie mieli żalu za Wizję Sport, to udostępniono wszystkie relacje z Canal+ niebieski sport za free. W czasie, gdy były filmy, pokazywała sie plansza. To tyle odnośnie cen i jakie były programy polecam mój post w dziale wspomnień czar Wizja.

Pozdrowienia.

Edycja:bogdan425 - tylko leciutko musnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawiąże jeszcze do postu Bogdana miałem wtedy obie platformy. I tak naprawdę jeszcze przez dłuższy czas miałem 2 aktywne karty do końca umowy z Wizja TV czylli jaki 4 miesiące od momentu fuzji z full pakietem. Taka instrukcje dał pracownik infolinii aby poczekać do końca umowy a potem oddać sprzęt i opłacić tylko rachunek od C+Umowa na abonent Wizji nie przyszła, przyszedł tylko rachunek który został pomylony u mnie w domu przez kogoś z rachunkiem C+ i było trochę problemów bo w C+ nie mogli dość u siebie o co biega. I przysyłali zaległość. Oczywiście problemy ze zdanie sprzętu.

A jeszcze nawiązując do mojego postu z C+ to związek z Canal+ jest praktycznie od początku jego istnienia czyli 1995 roku do połowy 1998 roku a potem jak pisałem wcześniej był od końcówki roku Canal+ Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jestem abonentem cyfry od 1995 roku, po filmnecie przeszedlem na canal plus, dekoderek z kluczykiem:) pozniej oczywiscie na cyfre plus, tak wiec jestem najdluzej, juz dluzej sie nie da. nie mam zamiaru zrezygnowac, jest to idealna platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakis 4-5 lat do ......... jeszcze 3 miesiace wypowiedzenia i zegnam sie z ta firma. biore drugi CP. Kiedy dzwonilem rozwiazac umowe proponowali mi rabat, ale mam ich gdzies. Ciekawostka dla tych co chca zostac w C+, mowili mi zebym sie wstrzymal do marca, bo w marcu beda duze zmiany w ofercie, nowe pakiety itp. nie chcieli wiecej powiedziec. Wiec powodzenia w czekaniu na zmiany i zycze zeby to byly zmiany na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...