Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno 1 sezon Teen Wolf. Serial amerykańskiego MTV. Ogladałem i szczerze to nie zachwycił mnie, chociaż recenzje i ogladalność miał dobre. 2 sezon w czerwcu przyszłego roku - oczywiscie na MTV Usa. Przydałyby się 2 pasma z anime. Jeden w godzinach popołudniowych z seriami dla młodzieży ( Naruto, DB, Captain Tsubasa ... ) i nocne pasmo dla dorosłych, powiedzmy od 22:00 ( np. Hellsing, Death Note ... ). Oczywiście mam nadzieję, że będą napisy do każdego programu, a najlepiej wybór między napisami a lektorem! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie sugerował ramówką tego kanału z innego kraju. Można zobaczyć np. po głównym AXN jak te ramówki potrafią się często bardzo różnić. Chociaż część pozycji pewnie się sprawdzi, bo zapowiadany był m.in. Teen Wolf oprócz tego Pretty Little Liars czy American Idol pewnie się pojawią, skoro były emitowane w bloku promocyjnym AXN Spin na głównej antenie.

 

Mimo wszystko trzeba poczekać na więcej konkretów na temat ramówki polskiej wersji AXN Spin.

 

Plus za to że od razu startują w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam nadzieję, że będą napisy do każdego programu, a najlepiej wybór między napisami a lektorem! :!:

 

Ja mam nadzieję, że zrezygnują z napisów jako jedynej formy tłumaczenia anime, i przejdą (przynajmniej w tym przypadku) na dubbing. "Blok anime" okazał się spektakularną klapą, gdy okazało się, że ludzie wolą oglądać tak rzekomo znienawidzony, ocenzurowany dubbing Naruto niż nieocenzurowaną wersję z napisami. Po raz kolejny okazało się, że na słuchaniu skrajnych fanatyków nikt nigdy dobrze nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

The Firm liczyć będzie 22 epizodu emitowane bez żadnych przerw do końca maja - na NBC.

Więc i AXN nie będzie chyba przerywać emisji.

 

A z innej beczki. Jest jakaś strona z ramówką AXN Spin?

Coś wiadomo co tam będzie, oprócz zapowiedzi z października czy listopada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...